Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dajte jos neki primer

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
@mirza Pa zbog ugla slikanja, evo kako izgleda iz normalne perspektive:
97f579d11229537a28241f05cb76a84f.jpg


Očigledno je estetski detalj da zavara posmatrača kako ima duple izduve. Isto imaju novi Passat, Superb i mnogi drugi.

Novi A7 i A8 isto, iako je početna cena od 80000€ (na 0:55 ovog klipa) :
 
Poslednja izmena:
Da su hteli da ljudi misle da je ovo kao auspuh, stavili bi neke mrezice, ili slican fazon, ovo nije fake, vec estetski detalj kao sto si sam i napisao.
Totalno i nebitno, kao da je neka razlika dal ima 4 ili 2 cunka motor od 3k+ cc i 250hp+. :)
 
7 nema lazne izduve...
Tu posast je u visokoj klasi zapoceo Merc, skoro je i Audi usao u kolo.

Ih ih al si osetljiv. Ne interesuje me patkometrija ko je prvi poceo. I nije audi skoro poceo, i stari R8 je to pre nekoliko godina imao
 
Vaistinu, malo pre sam tek izguglao da imaju tu foru sa otvarajucim ventilom.
A sta cemo sa auspuhom iz zvucnika? :d
 
Svako ima svoje grehe :)

Novom M5 ne treba zvuk iz zvucnika, konacno(opciono) nude M Sport izduv koji grmi kako treba i ne treba mu nista.
U sadasnjem M5 dobro zvuci i taj sinteticki, ako ne znas neces provaliti da nesto ide preko zvucnika.
Kod dizela gde trpaju zvuk preko zvucnika (npr M50d) to bas lose zvuci. Svakako dizele treba izbegavati...

Audi emituje lazni zvuk motora ne samo u kabini, nego i spolja (imaju zvucnik napolju), pa im 3.0 TDI zvuci ko V8. Iskreno ne znam sta da mislim, definitivno dobro zvuci i mnogo bolje od cangrljanja dizel, a opet, lazno je da laznije ne moze biti...
 
Dobro bre ljudi odmorite malo, shvatili smo.
 
Jericho be like
tumblr_n71fxfiVtb1sz2c5bo1_500.gif
:D
 
22886260_1090546414381137_3497820927866517730_n.jpg
 
Exhaust pipe level: Russian

QyWuTmk.gif
 
Ahahaha! Ovo je vrh! :D
Nego, je l' to samo ja volim da je auto što tiši u vožnji? Svi se nešto lože na tu "grmljavinu", a mene to iritira užasno.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
^
^
giphy.gif
 
380.gif
 
@hsv.stoned

Što mi ovakav krevet treba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno