Šta je novo?

Zamenski telefon A1

Njegos96

Poznat
Učlanjen(a)
28.12.2021
Poruke
54
Poena
40
Treba mi pomoc, iskustvo, savet..
Telefon s22 ultra na servisu, dobijen zamenski s20fe koji nekim čudom sam od sebe se samo ugasio i nije hteo da se upali. Vracen u poslovnicu, sutradan zovu da su uspeli da ga upale. Danas dolazim kod njih i telefon stvarno upaljen ali baguje uzasno i šablon koji se koristi za otkljucavanje ne reaguje, izbacuje da nije tacan oblik. Prica je sledeca ili da ga ja vratim sam na fabricka i otkljucam pa vratim njima ili da platim njima 6.000 da to ide preko njih, nekog njihovog sta vec.
Najvažnije pitanje kako nije tacan oblik za otkljucavanje, imao je i otisak prsta sačuvan to ne izbacuje uopste na ekranu. Mozda jer je restartovan teleofon pa mora prvo šablon
 
@maxy 😂
A danas s22 ultra rešen zamenjena ploča, kad stigne neće mi dati da ga uzmem vrv dok se ne reši ovaj, a to je još veći problem. Nigde nisam našao da se ovo nekome desilo
 
Nisam čuo za to, ali razumem situaciju.

Uradi fabrički reset tog zamenskog telefona, uloguj se onda svojim Google nalogom, pokreni telefon, a onda idi u podešavanja i ručno ukloni svoj nalog. Tako ćeš im vratiti telefon u funkcionalnom stanju, bez plaćanja da se ukloni FRP.

^ I ovo je samo u slučaju da si se ti ulogovao svojim Google nalogom na taj uređaj.
 
A reci mi kako da odradim fabrički reset kad ne mogu ništa sa telefonom, kako je mogao šablon za otkljucavanje da se promeni ili je neki drugi bag u pitanju
 
Ne reaguje na drzanje pojacavanja i dugme za paljenje, jedino se restartuje kad se drzi smanjivanje i dugme za paljenje.
I koja je fora da njihov servis naplati 6000 za njihov zamenski koji je zabagovao, ugasio se i sad pobrljavio
 
@Njegos96 da li si probao da priključiš OTG kabl i miša pa nacrtaš šablon?
 
Nazad
Vrh Dno