Šta je novo?

Zamena za Huawei mate 10 pro po mogućstvu oko 7"

MarcusS

Slavan
Učlanjen(a)
02.06.2007
Poruke
2,236
Poena
425
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600 & ID-COOLING XTS 224
Matična ploča
AsRock B550m STEEL LEGEND
RAM
2x16 GB Corsair Vengeance RGB PRO sl 3600mhz
GPU
Sapphire PURE 7700XT 12GB WHITE
Storage
M.2 Kingston KC3000 512GB + 2TB Toshiba + 4TB Seagate
PSU
Cooler Master Bronze 650w
Kućište
Zalman S5 White
Monitor
Benq Zowie XL2540K
Miš & tastatura
Logitech G910 spectrum & Logitech G PRO mouse
Ostale periferije
Logitech G PRO X
Mobilni telefon
Google Pixel 7 Pro
Pametni uređaji
Huawei Watch GT2 Pro
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Elem, vreme je za zamenu, pikiram mate 10 X ali je jako slaba ponuda, i vidim da papreno drži cenu ovo malo što ga ima po oglasima a sa obzirom da ću za moj dobiti oko 300, ne doplaćuje mi se baš 400e pošto stvarno kontam da razlika u dobijenom nije tolika. 300 bi možda i dao.

Ne pratim baš toliko detaljno scenu, pa ako ima neki model koji se uklapa da je oko 7", preporučite. Takođe bitno: amoled, jača baterija. Ne zanima me micro SD slot, 3.5mm ulaz i sl.
 
Naravno, bitno mi je da ima smisla preći posle mate 10 pro na njega, da ne bude sa konja na magarca :p Mislim da je Mi Max 3 u ovom slučaju magarac iako mislim da je dobar telefon :D Ili je barem isto konj :)
 
Opa, vidim da je p30 pro 8-256 uz omorika 2 oko 60000 što uopšte nije loša varijanta? Hmmmm
 
Mate 20 x je meta numero uno ali je totalno nepristupačan, ne znam ni gde ga po Evropi ima osim u Nemačkoj. A to mu utiče na cenu i naravno ovi sa KP drže par komada mesecima za iste pare mada mislim da ih uopšte i nemaju, pitaj boga.
 
Mislim da nemas nista sto bi te zadovoljilo posle M10pro osim "X-a" naravno.
Najbolja varijanta bi bila da ti neko nadje u oglasima polovnog kao novog u Nemackoj pa donese. Izaso bi na oko 250-300e doplate Max.
Cimaj Bogi79 kad dolazi u Sr da ti nadje :)
U CH ih isto tako nema. Samo u jednoj radnji sa cenom od 899fr i to je to
 
U kontaktu sam sa Bogijem, dolazi krajem Juna ali me uhvatio neki neizdrž.. Plus će pada mom telefonu cena, doduše, padaće i ovom što bi da ga uzmem...

Ako ne uzmem ništa do tada, pašće X verovatno... Videćemo.
 
Pa kontam samo zbog veličine ekrana koji je dosta veći od nekih standarda, po svemu ostalom mislim da je isti kao m20pro osim što nema edge ekran.
 
Relativno sam nov sa Huawei telefonima pa me zanima zasto ljudi toliko vole mate 20 X vidim da ga svi pominju?
Po tome što je odličan, što ima vanserisku bateriju, ravan ekran, odličnu kameru, čipset poslednje generacije, prave stereo zvučnike i čitač otisaka prsta pozadi što je meni ogromna prednost. Ko traži telefon većih dimenzija, em nema šta drugo da kupi em ne treba ni da razmišlja šta bi drugo kupio.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poručio sam p30pro 8/256, ako ne budem zadovoljan, taman dok Bogi krene kod nas zavaljaću ga :D
 
Nazad
Vrh Dno