Šta je novo?

Zamena baterije na iPhone 3G i zamena maske

Boyce

Čuven
Učlanjen(a)
14.02.2004
Poruke
1,859
Poena
649
Postovanje,

Ostao mi je iPhone 3G nakon sto smo ja i devojka presli na 4 i 4S i zelim da taj 3G poklonim ocu, ali baterija je jako losa, maska pozadi je napukla i softwer je upgrade-ovan na vecu verziju nego sto taj telefon moze da podrzi, pa puca cesto. Ubacio sam home wallpaper sto realno nije za taj telefon, pa secka. Vratio bih na klot verziju (mislim da je to 3.x), ali mi je potreban onda unlock.

Da li mozete da mi preporucite nekog ko bi sve ovo mogao da obavi. Ne znam kakvo je stanje sa baterijama za ovako stariji model. Ja sam mu poklonio i moj omiljeni 2G , ali su neki serviseri zafrkli stvar sa baterijom.

U principu i ovaj 3G je daleeeeko upotrebljiviji od onog telefona kojeg moj otac ima.

Hvala puno
 
forum macserbia.org
user zarezak
 
Hvala puno
 
Ne mogu da nadjem tog usera :( Moze li direktan link do njega. Softwer onog foruma je ocajan. Nisam ni video da ima privatne poruke u njemu (!?).
 
Naruci preko ebay, sto se same zamene tice nije neki problem ako si strpljiv i pazljiv
 
A ne, ne mogu. To mi je cimanje i pre cu da platim. Vreme je ipak novac. Mogu za to vreme nesto drugo da radim. Cimao sam se i dok sam prvi put otkljucavao telefon. Nije prvo htelo preko Win-a, pa sam morao preko Mac-a, pa sto zajebancija, reset-a i na kraju nisam dobio dobar rezultat. Voleo sam ja da cackam i hakerisem kao mladji, ali sad vise volim nesto novo da stvorim nego da menjam.
 
I ja isto imam matori 3G koji mi stoji u fioci, i kome je potrebna zamena maske. Ako nije problem da me neko uputi i na PM napise gde bih to najjeftinije mogao uraditi. Zahvaljujem unapred. :)
 
Nazad
Vrh Dno