Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

E pa stigao mi perlon [emoji23] naručio mi ortak pre mesec dana iz Kine. I uopšte nisam oduševljen. Isti ðavo ko nato samo neki gluplji princip postavljanja. Ili sam ja gluplji [emoji23] p. s. Ja tek sad saznao da postoji custom shroud za skx, opako izgleda, kao Tunjevina :)
 
Ne daje niko ni u svetu a jok kod nas.
Očigledno popusti idu samo na modele koje niko neće pa dugo stoje, kao i kod sve robe.

Coni, perlon je fanki [emoji3] .
 
Edifice bez razmišljanja.

Sent from my D6603
Nautica mi bas zanimljivo izgleda, ali kapiram ako kažeš tako da je onda krsh (kaže prodavac da je unutra miota?)
Od svih ponuđenih taj Casio mi izgleda ok...

Sent from my ONEPLUS A3003
 
Nautica mi bas zanimljivo izgleda, ali kapiram ako kažeš tako da je onda krsh (kaže prodavac da je unutra miota?)
Od svih ponuđenih taj Casio mi izgleda ok...

Sent from my ONEPLUS A3003
Imam i ja miotu u mojoj Invicti, radi precizno ali je ostali deo sata diskutabilan po kvalitetu, pisao sam već o mojoj invicti par strana nazad i o kvalitetu izrade. Nautica je sličan fazon.
A imam i edifice-a starog 12 godina, bez greške i dan danas a pretrpeo dosta toga.


Sent from my D6603
 
Imao Nautica godinama, posle još jednu koju nisam mnogo nosio a i moji drugari ih imaju. Ovde kod mene jedan trgovac kaže da nije imao nikakvih problema sa prodatim, mislim da reče sam jedna dve i to sa navojem krunice što je možda do onih koji nisu znali da je na navoj. Mislim da je Nautica bez obzira što je modni sat, dobro uradjen.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Hvala za preporuku za g shock ga 100 1a1er, danas ga bas pogledao u radnji, odlican je... Samo jos da odlučim u kojoj boji :)

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Upravo. Il' Mat il' ništa :d
Ima i jedan sa narandžastim detaljčićima, mada mi se ovaj lakše kombinuje sa svime.
 
Ja sam specijalan čovek. Kupio sam OM, nosio 10 minuta i ukapirao da mi se ne sviđa :D Ako ga neko želi po malo nižoj ceni neka se javi...
 
OM?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Joj nisam pri parama ali... :)

Na metalu ili gumi ?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Metal :D ma sat je bomba, stvarno sam kvalitetom prezadovoljan, i probao ga u radnji, bio mi vrh, došao u stan kod devojke, stavim ga na ruku - a joj pa nije ovo za mene :)
 
Šta?!? Devojka složila facu kad te je videla sa tim čudom na ruci?

:D
 
Menjaj devojku
 
Ma ne, devojci je ono... Nit smrdi nit miriše, kao, dobar je, ali malo ekscentričan... Ja joj pokazao skx007, "jaooo pa taj je baš lep"... Haha
 
Ljudi sta kazete na Casio Edifice ECB-500DC?
c67b43dcb279dec27c244e68d8611318.png

Dvoumim se izmedju njega Citizen Navihawk,izbacio sam invictu iz kombinacije). Casio je primetno povoljniji a i moze da se nabavi kod nas za razliku od citizena (izasao bi me sigurno 70-80% vise od casia).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Gde ga nađe, ako nije tajna? Može i na PP.

Ja bih da nađem baš ovakav (boja i model...), ali da ga prvo vidim. Što naravno, kod nas... :(
 
Pustio sam ti pm. To je lik iz Niša,provereno prodaje originale. E sad, nema eqb-700,ima eqb-500,510 i 600... ali mozes da ga pitas da li moze da se nabavi taj eqb-700...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da, našao sam na KP dosta što nude 500 i 600... 700 za sada ne vidim. Pisaću im da vidim šta kažu.

Našao sam ga u Mađarakoj, ali nije mi usput, a i tamo je upitna dostupnost u radnjama, za videti.
 
Pustio sam ti pm. To je lik iz Niša,provereno prodaje originale. E sad, nema eqb-700,ima eqb-500,510 i 600... ali mozes da ga pitas da li moze da se nabavi taj eqb-700...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Daj I meni pm

Sent from my ONEPLUS A3003
 
Vrh Dno