Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Šalju. Stizalo je brzo, možda sada malo sporije ali vredi.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Pa ne bi preporucivali da ne salju. Mislim da salju iz HK, meni je stigla za nedelju dana, doduse pre par godina. Malo su skuplje nego pre cini mi se, ali za dobru (celicnu) narukvicu za sat verovatno nije mnogo, posebno jer ce da traje kao i sat. Slikaj kad kompletiras.
 
Ja trazim za solarnog Seika 22 mm metalnu narukvicu u Bg. Crna boja, moze i mash. Gde da pogledam?
 
Vidi na KP ali i preko strapcode brzo stigne. Ako se setim jednoh spanskog sajta za 7 dana je stizaoo,pusticu ti na PP

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Jedno pitanje za vas iskusne poznavaoce. Koji sat nosi doktor Kon? Kaze zena neka fensi marka a ja tvrdim da je neka stara klasika. :)
IMG_20200821_154755.jpg
 
Poslednja izmena:
Takve kozne narukvice je sedamdesetih imala Doxa. Slicnu je nosio Robert Redford u filmu 3 dana kondora iz sedamdesetih godina. E sad da li je to neka stara Doxa ili neka druga marka ne znam.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ali:

https://www.aliexpress.com/item/400...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

al' moraćeš da sačekaš dok se stuacija sa koronom ne smiri zbog velike poštarine

Ako hoćeš baš baš original moraš da loviš po eBay-u

Ovo sa alija izgleda sto bi rekli na oko extra, izgledaju kao narukvice na strap code koje su nekoliko puta skuplje. Pitanje se samo namece, koliko su puta losije od narukvica sa strap code sajta :trust:
A sa ebay nesto ne volim da porucujem da kazem iz prve ruke, samo po preporuci vec nekoga ko je porucio od nekog prodavca...losa iskustva :(
 
Pa ne bi preporucivali da ne salju. Mislim da salju iz HK, meni je stigla za nedelju dana, doduse pre par godina. Malo su skuplje nego pre cini mi se, ali za dobru (celicnu) narukvicu za sat verovatno nije mnogo, posebno jer ce da traje kao i sat. Slikaj kad kompletiras.

Ne bih ni pitao da li salju da ljudi nemaju naviku da salju linkove za kupovinu koji inace ne salju za CG/SRB ;) ne upirem prst ni u koga nego se desava, zato sam pitao. A i ti si dakle porucivao sa strap coda, e pa super, znaci sigurica :D
A odlucio sam se vjerovatno za narukvicu od njih Angus-J Louis JUB 316L



:banana::banana::banana:

sem ako nesto dobro polovno ne izleti u medjuvremenu. Posto cekam da se malo stanje poboljsa oko mogucnosti porucivanja uopste. Slikam ga obavezno kada se komopletira ,)
 
Poslednja izmena:
Ne znam kakvi su vam kriterijumi ali ova sa zakrivljenim krajevima je po meni kvalitetna. Nedavno sam je stavio pa će vrijeme pokazati svoje, a djeluje dosta čvrsta i ne grebe kožu.
https://www.ebay.com.au/itm/164263336409
776b15e229547c166d9c34c57e2f70d7.jpg
86ddf4db56d07bba3afef15d35ea01ee.jpg
803920f3a1acb2358ba3d69fc9a15ca7.jpg
16b8efc1c1108622bc242ddc184e3a91.jpg


Ova isto djeluje OK ali čini mi se manje kvalitetna od prve. Više mi znače ovo alati što su stigli kao poklon od prodavca [emoji2]
I da, ova ima ravne krajeve.

https://a.aliexpress.com/_mOqBBOT

2e89e6a1debc9646d994e3a99507c319.jpg
0d8deb610207883af2524bab1261c544.jpg
17037b7ad857532b2d41b065a5bf032f.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne bih ni pitao da li salju da ljudi nemaju naviku da salju linkove za kupovinu koji inace ne salju za CG/SRB ;) ne upirem prst ni u koga nego se desava, zato sam pitao. A i ti si dakle porucivao sa strap coda, e pa super, znaci sigurica :D
A odlucio sam se vjerovatno za narukvicu od njih Angus-J Louis JUB 316L



:banana::banana::banana:

sem ako nesto dobro polovno ne izleti u medjuvremenu. Posto cekam da se malo stanje poboljsa oko mogucnosti porucivanja uopste. Slikam ga obavezno kada se komopletira ,)

Ekstra je ta narukvica.[emoji6]

b8ebc0b1017214687f8d428e4a8ed5b7.jpg


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koju god da uzmeš, nećeš pogrešiti. Ja sam već imao sličnu ovoj na tvojoj slici, pa sam se odlučio za ovu drugu.
c152d04ecbc36fe9d63940a3d0e265b6.jpg
cfd016e9dac4f3b28c8bb229d3c7a4f6.jpg


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
@alphablue597 utisci o GA-2100?
 
Danas sam ga uzeo, jos uvek se privikavam, ali je odlican za sada. Lagan je, gotovo se ne oseti na ruci. Troumio sam se izmedju njega, GA2000 i DW5600, uzeo sam ga posto ga je vrlo tesko naci (ja sam uzeo zadnji primerak).
 
Nisam neki ljubitelj G-Shock serije satova ali ovaj mi se dopao jer nije sto bi se reklo "budzast" kao ostali G-Shock satovi (sto me je uvek od njih odbijalo). Mozda i pazarim neki ovakav. :)
 
Poslednja izmena:
Bas to, to je jedan od razloga sto sam ga uzeo. I ova dva modela gore pomenuta su slicnih dimenzija, isto odlicni satovi...
 
Tirkizni je top. Znaš li mu oznaku?

Edit: ne treba, piše na linku slike.

s10e on Tapatalk pro
 
Poslednja izmena:
Postoji tema za ljubitelje digitalnih satova.
 
Mrcina :)
86068e9579d0e3339304b58fa12ec4b6.jpg
 
Poslednja izmena:
Postoji li tema o proceni određenih analognih satova koji bi išli na prodaju recimo ?
Ako može link, hvala

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ok, nisam znao. Hvala za info.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno