Stojcha
Čuven
- Učlanjen(a)
- 13.04.2003
- Poruke
- 1,826
- Poena
- 650
z5500 je stvarno kvalitetan......al ja sam u nedoumici, da li je bolje da prikacim z5500 na dobru zvucnu i da zavrsim sa svime, ili da prodam jedan jazz od ova dva a da pored ovog koji zadrzim prikacim sony liniju 2x100. Jazz bi mi davao dobar bass, a linija bi mi dodavala jos bassova i kvalitetne i jake ostale tonove. jedini problem je sto mi takva kombinacija pravi nepotrebnu guzvu u sobi🙂 sad sam stvarno u nedoumici.
Ja uzeo Z-5500 jos 2004-te (minut pred PDV :d ) i nijedne sekunde se nisam pokajao (jedino mi zao kad pocne komsiluk da lupa na vrata zbog buke).
Samo ga ti prikaci na neku kvalitetnu karticu (barem full Audigy 2) i nece da ti fale basovi, tj. moraces da ih smanjujes.