Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

A jel sa VPN treba da žonglira samo menađer "porodice" dok ne pozove/doda članove ili kroz VPN moraju i "deca" i jel treba i za svaki novi uređaj kad se prvi put radi login na YouTube to kroz VPN tunel?
 
vidi ovde je krenula diskusija, neki su pricali i o family, mozda je neko imao iskustva sa tim kako i sta, pa im posali private message. ja sam sebi uzeo obican premium

 
Dobra fora. Probao sam subscription mesečno I izadje u rupiji a 170 dinara. Jos prvi mesec free
 
Ja sam posle ovih 15-20 dana veoma zadovoljan, odlična stvar, neograničen broj uredjaja, a pogotovo za uredjaje kao što su smart televizori za čiji OS ne postoje aplikacije poput YT Vanced.
 
nazovi banku, pitaj, mozda blokiraju jer misle da je neka sumnjiva akcija zbog valute i googla. mene je banka sutra dan zvala da pita da li sam ja odradio transakciju ili ne (raiffeisen)
 
Mene nisu ni zvali, sve je prošlo kao bilo kakva kupovina preko neta.
 
Ja sam posle ovih 15-20 dana veoma zadovoljan, odlična stvar, neograničen broj uredjaja, a pogotovo za uredjaje kao što su smart televizori za čiji OS ne postoje aplikacije poput YT Vanced.
Ako imaš Android TV ne treba ništa da plaćaš, možeš i plaćene promocije u okviru videa da isključiš. Znaš ono LTT Store kod Linusa i tako to.
 
Ne mogu da nadjem opciju gde dodajem članove porodice.
Decu znam i uspeo sam jos davno, međutim suprugu recimo gde dodajem?
 
Jedno mesto upraznjeno :cool: . Ide preko drugara , nije clan foruma , pa bi bilo pozeljno da se placa po 6 meseci odjednom tj. 1200 dinara .
 
Ako imaš Android TV ne treba ništa da plaćaš, možeš i plaćene promocije u okviru videa da isključiš. Znaš ono LTT Store kod Linusa i tako to.
Kako ovo funkcioniše,imam Android tv?
 
I ja bih se priključio nekoj nepotpunoj familiji ako ima mesta.
 
Ja sam posle ovih 15-20 dana veoma zadovoljan, odlična stvar, neograničen broj uredjaja, a pogotovo za uredjaje kao što su smart televizori za čiji OS ne postoje aplikacije poput YT Vanced.
Нема "Ванцеда" али има једнако добра апп за андроидТв : https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext

Редовно је ажурирају, користим је месецима и немам никакве замерке. Наравно бесплатна је... 😉
 
Jel ima jedno mesto slobodno,hteo bih i ja da se priključim,hebeš reklame?
 
I ja koristim SmartTube. Dodouše aplikacija je napravljena za AndroidTV ne za mobilne uređaje.
Radi savršeno, a od reklama nikakvog traga.
 
Mislim da nije vise moguce uzeti family plan preko Indije, da je moguce uzeti sad samo individualni.
 
Uz pomoć kolege @Blaham instalirao sam i ja Smart Tube.Zahvaljujem kolegi i ovim putem :)
 
@Blaham
Da, stavio sam adresu nekog soping centra u Buenos Airesu i sve to je 170 dinara mesečno (5 naloga).
Naravno, moraš da imaš VPN uključen (recimo TunnelBear) sa lokacijom Argentine dok to ne odradiš.
 
Sveukupno.
5 naloga - 179 ARS (na današnji dan po kursu je 184 dinara ukupno za 5 naloga).

Screenshot_20210705-163342_YouTube.jpg
 
Puno. Nismo svi bogati, ružno je gledati ljude koji imaju manje od tebe na taj način.
 
Jel moguće platiti Paypal-om?
Da li će blokirati PP ako vide Indija/Argentina umesto ove naše buvare?
 
Nazad
Vrh Dno