Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Preko aplikacije, jel tu gresim?
 
Konacno izbacio cenu u NGN i kada probam da platim ne moze neki security error probao sa master i visa karticom ovo mi izbacuje

Your transaction can't be completed. To continue this transaction, secure your account. Learn more about securing accounts [OR-REH-04]
 
Je l neko imao iskustva sa google drive kupovinom preko Nigerije. Meni pise da je kartica nedostupna kada hocu uzeti google drive prostor ili bilo sta sa google play, ali se Youtube Premium svakog mesec uredno obnavlja i radi.
 
Konacno izbacio cenu u NGN i kada probam da platim ne moze neki security error probao sa master i visa karticom ovo mi izbacuje

Your transaction can't be completed. To continue this transaction, secure your account. Learn more about securing accounts [OR-REH-04]
Uspeo konacno, chrome zezao sa Brave proslo odmah
 
Probao sam da kupim youtube premium uz pomoć cyberghousta vpn i brave browsera i neće. Da li mi treba surfshark?
 
Nama treba vise detalja(koja zemlja,koja kartica itd) da bi mogao neko nesto da ti kaze.
A tebi da prelistas temu malo unazad i da se informises.
 
Je l neko imao iskustva sa google drive kupovinom preko Nigerije. Meni pise da je kartica nedostupna kada hocu uzeti google drive prostor ili bilo sta sa google play, ali se Youtube Premium svakog mesec uredno obnavlja i radi.
Ja sam pokušavao, jurio gledao i nisam uspeo. Vratio na Ukrajinu i prošlo odmah. Mislim da blokira Google kupovinu drive preko Nigerije, yt svesno dozvoljavaju.
 
Nama treba vise detalja(koja zemlja,koja kartica itd) da bi mogao neko nesto da ti kaze.
A tebi da prelistas temu malo unazad i da se informises.
Master card kartica, probao preko Nigerije, stalno mi izbacuje cenu u dolarima i to skuplje nego u Srbiji. Da li radi surf shark da ga uzmem ili da ne bacam pare
 
Kolko je google drive preko Ukrajine?
 
Treba preko linka i to incognito window.
 
55e za 2TB za godinu dana.
 
Pretpostavljam da ne mogu na istom nalogu imati nigerijski youtube, a google drive turski, ili postoji neki nacin?
Ja sam dugo imao zajedno indijski YT Family Premium i srpski Google One na istom Google nalogu i plaćani su istom karticom. Samo imaš dva profila za plaćanje na pay.google.com i odatle kontrolišeš pretplate. Sada u porodici imam i dalje taj YT, a Google One (2 TB) ide preko naloga koji ga plaća preko Turske (Apple).
 
Turska može li preko Android, nesto sam cuo da samo moze preko Apple?
 
Rekao bih da može i preko Androida, a mislim da je ovaj screenshot koji je postavio kolega @S03 iznad sa Androida.
 
Ovo mi izlazi

Довршавање куповине није успело. Проверите да ли сте изабрали одговарајућу земљу на Play налогу. Сазнајте више

Ovo kaze, promenio sam vec drzavu, ali hajde da sacekam 48h da vidim sta ce biti
 
I jeste preko ikognito na telefonu. Probacu sutra na racunaru
 
Nazad
Vrh Dno