Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Nećeš moći da obnoviš više na taj način. Zatvorili su direketne uplate iz za TR, NG, UA, PH, IN, ARG (...) za nove korisnike, i za postojeće koje "uhvate".

Jedina opcija ti je Turska ili Indija preko Applea i gift carda. Uplatis gift card od 760 TL (20 EUR) i miran si godinu dana, a možeš da uplaćuješ i mesec za mesecom 76 TL (2 EUR). Ista cena ti je i u Indiji.
Gdje uzimate gift kartice ?
 
Stigao i meni mail da mi ukidaju Ukrajinu. Vidim da je preko Apple možda najlakše da se napravi povoljna pretplata, ali nigde ne videh da li je možda moguće preko macbook-a? Svi pominju iPhone app, a imamo u kući samo jedan MacBook, da li može da njim?
 
Stigao i meni mail da mi ukidaju Ukrajinu. Vidim da je preko Apple možda najlakše da se napravi povoljna pretplata, ali nigde ne videh da li je možda moguće preko macbook-a? Svi pominju iPhone app, a imamo u kući samo jedan MacBook, da li može da njim?
Samo iPhone, iPad, Apple TV box.
 
Upravo mi stigao mail da su primetili da mi zemlja nije baš dobra, ode Argentina ....
Ni sam ne znam kad sam se prijavio,godine, yt family premium...
Jel neko uspeo da obnovi?
Pisao sam ranije, sačekaj da istekne i probaj onda da obnoviš. Meni je tako uspelo. Nešto je skuplje nego ranije (oko 2e) ali i dalje povoljnije nego ovde.
 
Ode i meni Nigerija.

Zena mi ima Ipone. Znaci procedura je sledeća.
1. Kreiram novi gmail nalog i u njegovu porodicu dodam svoj i zenin.
2. Izlogujem se sa zeninog app store-a
3. Upalim neki VPN za tursku
4. Udjem u app store i kreiram novi nalog na tursku
5. Na taj nalog dodam lire
6. Aktiviram yt premium

Da li su koraci Ok ?
 
Ode i meni Nigerija.

Zena mi ima Ipone. Znaci procedura je sledeća.
1. Kreiram novi gmail nalog i u njegovu porodicu dodam svoj i zenin.
2. Izlogujem se sa zeninog app store-a
3. Upalim neki VPN za tursku
4. Udjem u app store i kreiram novi nalog na tursku
5. Na taj nalog dodam lire
6. Aktiviram yt premium

Da li su koraci Ok ?
Da, otprilike tako, samo nisam siguran za ovaj prvi korak, mislim da ti ne treba novi nalog. Ali ako ti želiš, onda može.

Što se tiče trećeg koraka, neće ti trebati vpn za kreiranje turskog Apple naloga u App Storeu. Tek kad budeš hteo aktivirati YT premium će ti trebati, i imaj na umu da ti ne treba isključivo turski vpn, bukvalno se možeš povezati na bilo koju zemlju (osim Srbije) i radiće. :)
 
Ode i meni Nigerija.

Zena mi ima Ipone. Znaci procedura je sledeća.
1. Kreiram novi gmail nalog i u njegovu porodicu dodam svoj i zenin.
2. Izlogujem se sa zeninog app store-a
3. Upalim neki VPN za tursku
4. Udjem u app store i kreiram novi nalog na tursku
5. Na taj nalog dodam lire
6. Aktiviram yt premium

Da li su koraci Ok ?
Javi da li si uspeo da aktiviras premium preko VPN-a kao novi korisnik jer meni vise ne dozvoljava. Srecom imam druga koji zivi u Svajcarskoj pa mi on aktivira bez VPN-a.
 
YouTube.png


ARG, promenjena kartica
Mislio sam da će biti cimanja, međutim sve prošlo bez problema :)
 
Produzio sam, svoj account sa Turskim lirama preko gift coda i pozvao u family. Medjutim, sada ko god mi se pokusa prijaviti na family link kaze da se ne poklapa sa zemljom koja je pozvala ? Sta tu da radim?
 
Uvek prvo dodaš ljude u Google Family pa tek se onda pretplatiš na YT Premium...
Sad jedino da pokušaš kod njih promeniti region Google naloga
 
Pokusavam naci, ne znam gdje se uopste mijenja regija u google nalogu
Da li oni koriste android? ako da, region menjaš ovako:

Screenshot 2024-09-20 at 12.27.36.png

Ako ne koriste, onda ideš na payments.google.com i vidiš "Settings", pogledaj koja je država stavljena pod "Payments profile".
 
Da li oni koriste android? ako da, region menjaš ovako:

Pogledajte prilog 458944

Ako ne koriste, onda ideš na payments.google.com i vidiš "Settings", pogledaj koja je država stavljena pod "Payments profile".
Iscimao sam se strasno danas, ali sam uspio, jer na mom nalogu nema cega nije bilo .Morao sam uskladiti regije kod sebe i family membera i kartice koje se dodaju na nalog da im se upise adresa isto te regije (ne mora biti kartica regije) i sada radi sve normalno.
 
Nazad
Vrh Dno