Šta je novo?

YouTube linkovi (2011)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni bas nista nije smesan klip, verovatno ja ne kontam nesto... do pola odgledah
 
au, kakve dve reakcije na shamaranje klip ... klip je zezanjcija. smeshan je jer je u tim nekim godinama to shamaranje zena bilo tek tako dozvoljeno. i, u kontrastu sa "srpskim filmom" i sa "otpozadi" ovi filmovi su zapravo blago prema zenskom rodu, jer ih je vecina nosila teshke i jake ljubavne priche, dok danas gledamo zene kako "same sebe" shamaraju svakodnevno. zena nikad nije bila degradiranija nego danas, kada zapravo misli da je "osamostaljena, emancipovana i na egalu sa mushkarcem", koliko god vam ovi shamari izgledali uzasno.

danashnjim zenama porucujem - je*ala vas Mirjana bobic mojsilovic, budite zene, one koje su postojale 6000 godina, a ne mushkarci, jer mushkarci niste. (sace brdo zena sa benchmarka ovo da prochita, garant :) )
 
Predobar klip :d
 
danashnjim zenama porucujem - je*ala vas Mirjana bobic mojsilovic, budite zene, one koje su postojale 6000 godina, a ne mushkarci, jer mushkarci niste. (sace brdo zena sa benchmarka ovo da prochita, garant )

sad ce anatema :d stajem u odbranu ako napadnu
 
Jel ste probali ovo ? Moja ima 55kg pa mi nije tesko :p



 
Poslednja izmena:
Lozis se na samaranje? Inace veoma glup klip

ovaj tvoj komentar je tako glup,najpre nepotreban, jer sam odmah dodao (bas zbog takvih komentara) da NIKAD NE BIH SAMARAO (verovatno da se palim na to, bih to radio...logika nalaze tako nesto)
 
odlicni japanci :)

oldican spot (najpre zbog simpaticne koreografije...svaka cast!! :smoke: )

 
ako bi postojala komparacija reci ODLICNO, e, ovo bi bilo nesto NAJODLICNIJE ovog meseca ;D



kako ih nije mrzelo....kontam da su sve ovo snimali iz nekoliko hiljada pokusaja...
xD
frikovi



edit:
APRILILILI xD
aaaaaaahahahah al je paglu :)

 
Poslednja izmena:
Nju je ono piezoblahblah zbunilo, pa je poverovala
 
^^ au ovi verovatno kada su poceli da snimaju ovo bili su 3 godine mladji :D
 
Piezoelektricni efekat. Pominje se i u hemiji i u fizici. Osnovno obrazovanje. Pretvaranje mehanicke energije u elektricnu i obrnuto.
Bila je malo skepticna, ali je ipak poverovala.
 
Ma znam bre, nego me mrzelo da kucam :)
 
[YOUTUBE]gDKoXTEU8Vo[/YOUTUBE]
 
uh... uvek se najezim kada cujem ovo...
 
okej, ako smo krenuli ovim putevima... :)
[YOUTUBE]QRShJl_srHI[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Kakav pristup temi! Slicne edukativne filmove su pustali deci u osnovnim skolama.
Najbolja scena je sudar ajkule i trabanta, gde je ajkula ruinirana.
Nego, zaboravili su da kazu da, ako si dovoljno alkoholisan, pogadjas kljuc u kljucaonicu sa 2m, tj. da ako ne mozes da pogodis, nisi dovoljno popio.
 
Poslednja izmena:
:d
[YOUTUBE]VOrlG5BiqvU[/YOUTUBE]
 
Nick & Jeppe se ponovo zezaju:


[YOUTUBE]NmQFn-KsiFM[/YOUTUBE]


Znaci kakvi su genijalci svaka im cast :D
 
svaka im cast. pokazali su da su zabavljaci podjednako koliko i talenta za djuskanje imaju. prosto je fascinantno kako su originalni u smislu da niko drugi ne ume tako da ukomponuje zvuk i nastup

edit:

ima i nastavak -

[youtube]NeSD_RDsmpo[/youtube]

swordfight na 03:12 - epic
 
Poslednja izmena:
Nick i Jeppe su moji omiljeni youtube likovi, bez zezanja.
 
Ja ovako ne smem kablove da diram u racunaru, a kamoli zmije :d
[YOUTUBE]YIMigVo1pyA[/YOUTUBE]
 
^
Ma idi bre u persun, poceo sam da gledam kog nogu ispod stola a covek sa japankama i pederusom se zeza ovde hahaha
 
Jadne zmije :( toliko su smorene od zivota u tom betonskom kavezu da ni ne napadaju. Treska ih o zemlju kao da su igracke...
 
svaka im cast. pokazali su da su zabavljaci podjednako koliko i talenta za djuskanje imaju. prosto je fascinantno kako su originalni u smislu da niko drugi ne ume tako da ukomponuje zvuk i nastup

edit:

ima i nastavak -



swordfight na 03:12 - epic

Smorih se ko boolja od ovoga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno