Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^
Ja ne mogu da verujem da ovaj indijanac vazi za nekog lika koji je "oladio" pandure i svi zivi linkuju taj video.



Neki kazu da je bio bully a neki "gentle giant". Verovatno oboje po potrebi.


Ja cenim da je bio Gentle Giant , dok mu nije dosadilo, a onda je postao nezgodan kako su mu se bolovi povećavali, a on postajao popularniji.
Verovatno su ga ljudi smarali na svakom koraku, a ljudi ko ljudi, ni tada ni danas, ne znaju često za meru.
U svakom slučaju - legenda je bio i ostao.
 
Naleteo na EEV blogu, Dejv ih isprozivao. Odličan je video (kao komedija, ne ozbiljna stvar). Taj dr mr prof naš se uključi i kaže "I am who I am", ima i sajt, pogledaj Baltazar temu u clubbingu ovde.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Fala, fala, nego kada Kutija vidi ovo i kada krene da me ganja sa onom njegovom katanom ja cu da vristim da ste me vi nagovorili. Cisto da znate...
 
Ovo da se organizuje u Zarkovu pa da vidis sta su bugarski turisti :D
BTW - gledao sam do kraja

 
Poslednja izmena:
Pa, ne treba mi ta vrsta potencijalne komplikacije u životu a niti imam finansija da tako nešto izguram do kraja. Mislim upravo na krhki ego našeg "velikog vezira", koji nikako da postane kalif umesto kalifa.
 
Jel ga to ona na kraju odvezao kuci da pokaze zeni sta je kupio? :d
 
Da ste zivi i zdravi taj model se proizvodi od 2009. Doduse ako je restyle ili sta vec to je neka 2013 valjda.
cbd8fd563184ad96abe141dc184fea55.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno