Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
LOL, iskuka se momački i onda joj pade napamet da bi mogla i da napada.

To sto napada mi je u redu, mislim mediji kao mediji su ok, mozes ti da intervjuises, samo daj pomozi malo, donesi joj cebe i daj joj jabuku pa onda radi intervju. Zena trosi svoje vreme da bi ti zaradila pare, mozes malo da joj olaksas. Ono sto nije u redu je to sto jednostavno nije trebalo da pristane na intervju ako se vec tako oseca.
P.S. da ja vidim CNN u ovakvoj situaciji, samo bih pokusao da ih opljackam ili da im naudim nekako, iskreno. To su, prostim recima, neprijatelji.
 
^

Aha, ali smiješno mi je, mogla je da odbije intervju ili ako je mislila da napada da napadne odmah, ovako je napričala se i u odjednom je prebaci na neki rage mod, gledam koji joj je vrag. A novinari ko novinari, nije da me iznenađuje.
 
 
Say no to vertical video.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Say no to vertical video.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Hajde nije problem vertikalan video jer vecina ljudi gleda na telefonu, a odskora je YT uveo da se vertikalni klipovi prilagode ekranu. Problem je kad dodaju ovo sa strane, pa time izmijene rezoluciju i onda niti valja niti se moze prilagoditi.
 
https://www.youtube.com/watch?v=BPslV7yUkvA

O ovome je pocelo da se prica odavno, sada se konacno desava. U Norveskoj se krece sa zabranom Islama. Od 11. septembra bice zabranjeno nositi one burke i tome slicno.
Naucili na tudjim greskama (komsije), rekao bih.
 
da zabrane religiju na osnovu isceniranih cionističkih laži ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Norveska ne mora da brine o tome, cim krenu migranti da prave probleme oni samo puste Brejvika :-devil-:
 
https://www.youtube.com/watch?v=BPslV7yUkvA

O ovome je pocelo da se prica odavno, sada se konacno desava. U Norveskoj se krece sa zabranom Islama. Od 11. septembra bice zabranjeno nositi one burke i tome slicno.
Naucili na tudjim greskama (komsije), rekao bih.

To nije zabrana Islama, niko muslimanima nece zabraniti da se mole svom izmisljenom bogu, kao sto to rade i u drugim religijama. Kada si u Rimu, ponasaj se kao Rimljanin, tako da je odluka skroz na mestu.
 
[youtube]GDV_zieNCIU[/youtube]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ufff... Jedino mi zadnji deo nije jasan, koliko je prednjica mocna toliko ke zadnji deo bezveze.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
 
Ova kineskinja tolerantna na pijane degene koji se tuku s liftom je sada single ? :smoke:
 
Poslednja izmena:
Letipas??...ako si gledao Indianu,bilo ih puno u onoj džungli kad su išli kod maharadže,inaće jede voće...samo??

Stoned bio brži :p
 
Jos jedan GTA irl

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno