Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.


Prvih par min najjace :d "Where is Mr. Belalov? " :D
 
Jel ima neka studija o povezanosti homoseksualizma i izražene želje da se odrekneš lične odgovornosti i upravljanje svojom sudbinom poveriš drugom muškarcu? Jal' nebeskom tatici, jal' njegovom navodnom sinu, jal' ovozemaljskom božanstvu, u vidu despota? :D A ako ima, jel su nastavili istraživanje i povezali sumnjivo agresivno odbacivanje homoseksualizma među religioznim rusofilima? :d
 


… It’s amazing, you know, how God made it. Because while they’re making love and being happy together, the woman feels her vagina becoming, you know, slippery inside, so that the penis can easily slip in and out.
No trouble.
So he slips his penis into her vagina, gives her the sperm, then she has the sperm. Then the penis slips out. And that’s all.

Bonus
 
Poslednja izmena:


Bez homosekualizma ovde :D
 
Zombi apokalipsa polako pocinje :D

 
 
Pre ce biti da je "rad" neke od zombi gudri.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 


59dc5388d7b9a9e819f5d6e8c8785dc0.jpg
 
OMG, pa zar opet...
 
 
Koji su to mozgovi jbt, i onda kao masovni protesti protiv pandura zbog nepotrebne upotrebe sile, NECE te pandur upucati bez razloga, a i kako da ne budu nervozni pa mozda nekad i opale iz panike, za svako obicno zaustavljanje kola ti je zivot u ozbiljnoj opasnosti.
 
Ne kontam sta je ovaj planirao. 3 pajkana ga opkolila a on bi da bezi.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
A to je taj nenaoruzani mladic...
 
Koji su to mozgovi jbt, i onda kao masovni protesti protiv pandura zbog nepotrebne upotrebe sile, NECE te pandur upucati bez razloga, a i kako da ne budu nervozni pa mozda nekad i opale iz panike, za svako obicno zaustavljanje kola ti je zivot u ozbiljnoj opasnosti.

Svakako su u panici, ali bas da te NECE upucati bez razloga, ni to nije uvek tacno. Ova gluperda gore je dobila sta je zasluzila, ali sta cemo npr. sa ovim covekom?
 
Kol'ko znam još uvek traju procesi, a podneo je i tužbu za odštetu. Mada, odlemili su ti Ameri kako god okreneš...
 
Simpaticno je kako nema bas taj deo na snimku.. sto ne govori u korist ni jedne ni druge strane, samo je zanimljivo. Mada ocigledno im je obuka katastrofa, sta je ovde pretnja ja ne znam, jel ima bar neko dvogled negde u nekim kolima, zoom na pusci? Vidis jbno da li ima neka prangija tu ili ne.. pretnja je covek koji razumno prica sa podignutim rukama i autisticni covek, u sred bela dana..
 
Murica pew pew, samo neka se rokaju.

Sent from my Nexus 5X
 
Pa i sam si konstatovao, nije sve na snimku. :) Priča je: prijavljeno je da lik ide po ulici s oružjem, savatali su ovu dvojcu, autistik kulira naređenja, pandur opaljuje metak, pogađa crnca. U najboljem slučaju stvarno nisu mogli da utvrde da ta igračka nije oružje i u pokušaju da ga onesposobe promašili i pogodili pogrešnog lika. Poenta je videti ko će tu kako biti kažnjen, sra@nja će se svakako dešavati u zemlji od 300m stanovnika sa kulturnim problemom.
 
krastavac kada su ti najveca nacionalna manjina bivsi i sadasnji zatvorenici, kada imas policing for profit i na to dodas trigger happy murikance dobijes ono sto je kod njih trenutno. Zemlja treceg sveta, sa jakom vojskom i korporacijama

Sent from my Nexus 5X
 
Zato je Brazil zakon ,ulete u neku favelu pobiju ološ i nikome ništa :)
Koji k sud ,prava,demokratija Bla Bla
 
Fakat je da je policajcima u USA podotovo u LA život realno u opasnosti svaki dan ali počeli su da preteruju. Sećam se slučaja, baba očigledno u totalnom autu, ide sa nožem u ruci, brzinom babe. Batica je spakovao ceo okvir u nju!? U redu, ne bih ni ja rizikovao čak ni posekotinu ali komotno je mogao jedan u nogu...
 
A sa druge strane imamo naseg "omiljenog anti heroja" koji se jos i hvali svojim "delima" sa nozem i nikom nista...
krastavac,idealna policija i udovoljen narod ne postoji...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno