Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vakum joj treba za nesto drugo. ^^ :D
 
Pa da.. Metalika je najgori bend svih vremena.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nije previse zanimljiv klip, osim sto prilicno jasno pokazuje kakvo ce koje dete biti "kad poraste".
 
Ovaj klip je bolji
[youtube]iYCiTx7TwEI[/youtube]

Bio je u 2015 temi al' nema veze.

Sent from my D6503
 
Kad vidim custom YT thumbnailove prevrne mi se zeludac. Pogotovo su najiritantniji ovi za reakcije na nesto.
 
A 99% ljudi sa foruma baca peglu kad ti reagujes na nesto sto je neko reagovao. :D
 
^ Tu sam za 1% ;)

 
Borke,da li se negde spominju novci,koliko je kostao taj simulator?
 
Sigurno jedno 10, 15.000e.
 
Bočne projekcije su baš deformisane.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
To je periferni vid koji ti ni nije bitan za samu voznju, mada mi ne deluje toliko izdeformisano.
Od ovog verovatno ne moze bolje, i VR je smesan za ovakav setap..
 
Može bolje, samo pitanje je da li igra podržava malo drugačiji setup.. 3 viewporta koji su pomalo rotirani.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 


Ja sam se na taliku navukao u 4. razredu osnovne i dalje je slušam s tim da su mi Death Magnetic i Beyond Magnetic teško njesra. Sve posle St. Anger je gubljenje vremena, a za ovaj novi ne znam, ova nova pesma mi je isto njesra.
 
Tallica danas je kao los vic. Mogu da se smejem na silu ali realno dozivim transfer blama kad ih cujem, ove nove stvari.
 
Dobro, pa jel vam logicno da ljudi od 50+ godina budu inspirisani za neko prangijanje?
 
Dobro, pa jel vam logicno da ljudi od 50+ godina budu inspirisani za neko prangijanje?
:-devil-:
Till-Lindemann-5.jpg
 
Preterujete. Hardwired kida :). I poneke sa DM. Ima kvalitetnih i novijih.
 
 
Poslednja izmena:
Tradicionalno sondiranje gluposti, uvek isti rezultati
 
Steta samo sto je sve iscenirano ili ti moderno receno fejk.
 
Poslednja izmena:
Ja ne kapiram da velika vecina ljudi koji ovo gledaju ne izvaljuju da je sve iscenirano?!

Prekuc'o si internet.

Ne kontam kako je polovina klipova na ovoj temi fake i da ljudi ne kontaju. Eno ona ženska sa guzovima sto sredjuje po kuci. Pa originalni je sa babom. Ovo sto ameri rade ne treba ni komentarisati. Legit koliko i WWE..
 
Ovaj jeste fake.
 
[YOUTUBE]D3qv-9qCHDE[/YOUTUBE]
 
'Ajde mali off: pojavljuje mi se prilicno cesto na Operi kad gledam neki yt klip nesto sasvim drugo na trenutak ili sa starta ili po sred srede klipa. Kao djelovi nekog drugog klipa. Jel' ima neko slicno iskustvo i kako ga se rijesiti?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno