Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Wolverine:)

 
Stomak me boli

 
sinoć sam gledao to. nisam ni čuo za ovog lika pre. koji je ovo cirkus ej...
 
mogo je bar vodu da sipa u šolju da srkne nešto, a ne ovako izveštačeno...
 
ne pričam o ovom što je radio dub. nego pričao o ovom liku koji je tema klipa. za to mislim da je cirkus, ne mogu da verujem da tako nešto postoji (postojalo)...

njih sam gledao zbog ovog klipa. kad baba kaže vauuu i počne da se smeje, mnogo ludo odrađeno.

 
Poslednja izmena:
Delujes mi unmotivated.. Nista nastavite sa dnevnjakom i naduvanim likovima, izvinjavam se na upadu.
 
Bad lip reading radi to mnogo bolje:

[youtube]V_yxGsWHx9o[/youtube]
 
Nije Zvoganj u toj kategoriji.
 
Nije, nego je njegova (ne)sreca da ima fore koje su smesne jer su generalno dobre fore, a smesne su i Dnevnjak/Drzavni posao ekipi :)
 
 
Pa ne mozes dobiti vise energije nego sto apliciras jer bi se taj sistem multiplicirao i to se zove free energy. Nesto sto ne postoji. Pedalanjem mozes upaliti sijalicu sto znaci da bi 1h pedalanja napunio baterije za 1h rasvjete neke LED sijalice. Cisti bullshit. Fizika osnovne skole.
 
odakle ti to da 1h pedalanja može da napuni baterije za 1h led sijalice. nije isto ako pedala konj od 100 kila i devojčica od 30. što pričaš koješta?
 
I ti ga bukvalno svatio.. cool down boy..

Naravno da nije svaka osoba ista, niti sijalica niti baterija.. poenta je da je klip bullshit.
 
klip može biti koristan. tvrdim da bi prosečna konjina od 100 kila mogla da napravi dovoljno struje na ovaj način da koristi laptop, led sijalicu i ruter. sve što je dovoljno za blejanje uz komp, da pedala dok gleda film recimo. ne može da upali bojler ili da skuva ručak, to je jasno.
 
Proguglaj malo i vidjet ces da da se vrte brojke od 200W po prosjecnom bajkeru koji drzi konstantnu u jednom satu. To ne moze ni prosjecni PC da tjera. Napajanje kuće nije = napajanje laptopa. To je napajanje štale. Poenta je da je klip misleading.
 
Nije misleading, da li treba da se crta kome je ovakva struja namenjena, kad je vec u samom filmu objasnjeno? Sad, druga je stvar sto ti sto motaju bicikl kako bi imali struju nemaju dovoljno 'leba da se najedu kako bi mogli uopste da motaju bicikl...
 
Fino sam rekao: "..free energy. Nesto sto ne postoji." Ako tebi treba vise novca za hranu da mozes pedalati nego sto košta ta struja, onda ne znam sta je drugo vec false advertising. No da ne zatrpavamo temu, slazem se ja sto vi kazete samo me nervira hajp ljudi koji guraju ovaj proizvod još od prosle godine kao da nisu osnovne skole vidjeli. Ovako nesto nije nista novo. Bilo je slicnih "phone" punjaca.
 
možda je poanta u tome dok sedimo za kompaom da ne lenčarimo :p da pojednostavim,u zdravom telu zdrav duh

Glenn,očigledno nije tvoj dan :p
 
Poslednja izmena:
Fino sam rekao: "..free energy. Nesto sto ne postoji." Ako tebi treba vise novca za hranu da mozes pedalati nego sto košta ta struja, onda ne znam sta je drugo vec false advertising. No da ne zatrpavamo temu, slazem se ja sto vi kazete samo me nervira hajp ljudi koji guraju ovaj proizvod još od prosle godine kao da nisu osnovne skole vidjeli. Ovako nesto nije nista novo. Bilo je slicnih "phone" punjaca.

Ja sam jos prosle godine tvrdio da je covek prevarant i da se sve to u vrti u cilju reklame onih energetskih napitaka.
Treba da si prilican mentol da poverujes u taj perpetuum mobile, a tek kad pogledas ostale proizvode koje lik, toboze sponzorise.
I nije hajp, ko sto kazes, vec klasicna placena reklama.
 
Fino sam rekao: "..free energy. Nesto sto ne postoji." Ako tebi treba vise novca za hranu da mozes pedalati nego sto košta ta struja, onda ne znam sta je drugo vec false advertising. No da ne zatrpavamo temu, slazem se ja sto vi kazete samo me nervira hajp ljudi koji guraju ovaj proizvod još od prosle godine kao da nisu osnovne skole vidjeli. Ovako nesto nije nista novo. Bilo je slicnih "phone" punjaca.

brate free energy niko nije ni rekao da postoji. ja ovo posmatram kao nešto što bih sam mogao da sklepam od starog bicikla i nekog motora da mi glumi generator. dakle, stvari koje sam mogu da nabavim, inače nije nova ideja, nešto slično sam pokušao da napravim još kad sam bio osnovna škola, ali nisam mogao jer nisam imao sredstva. sad kad sam završio fakultet i krenuo doktorat mogu da nabavim sve što mi treba, a ovo me je samo podsetilo na moju prvobitnu ideju.

pritom FREE ENERGY je free ako ti neko da skalameriju besplatno što je i cilj ovog projekta. naravno da i tada nije free, jer i kad ti neko to da besplatno sama energija nije besplatna jer se konvertuje, ali to je u drugom planu. svi su ovde završili osnovnu školu i svako zna osnovne koncepte, zato prestani da smaraš i da soliš pamet svima redom.
 
"FREE ENERGY je free ako ti neko da skalameriju besplatno" ..jesus christe. Sad je sve jasnije.

frenkyshka "Treba da si prilican mentol da poverujes u taj perpetuum mobile, a tek kad pogledas ostale proizvode koje lik, toboze sponzorise." Upravo o tome govorim. I dalje se provlace njegovi klipovi kao revolucionarni izum i ja se pitam: "zar i dalje..".
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno