Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[YOUTUBE]WWG0fLjTq9I[/YOUTUBE]

"To je veliki dan za naša istorija posle 100 godine da obelezimo naša istorija i to je vrlo dobro da ja znam naša istorija, i naši mladi ljudi znaju naša istorija. Bilo je divna seremonija i kao vi vidite spomenik je lepo i čisto i to je za budućnosti ljudi koji žive u naš veliki grad Beograd."
 
Onog fajtera bukvalno usrali od batina :d
Dobar, dobar :)
 
Izvinjavam se ako je vec bilo...


PS.


Najbolje je da otvore posebno temu i da se dive njenim "animacijama" do mile volje, taman da prestane sa spamovanjem.

Симпа реклама. Погледаш ово и помислиш, ма има наде, а онда (кроз трепавице) на bestgore нпр француску обраду на мексички начин или блислоисточно тупљење већ тупих ножева и брзо се сетиш да је све отишло у к... и тек ће да оде
 
Poslednja izmena:
 
Poslednja izmena:
zezaj se ti, ali onaj video ima preko 7 mil viewes :d
 
Ne znam tacno zasto, ali ubih se od smeha za ovog dron-noja.
 
Fora je bila da se naglasi ceo ciklus životni...od (dizvinete) uspešnog ulaska do groba (onokad "morph" ima bukvalno značenje :D) Elem, u ovoj Fejsbuk grupi o Tesli za sada dominiraju metafizičke i umetničke teme, mada ima svega po malo... Kada smo već kod Fejsa, evo - što bi se reklo "just for the record" - za prvih 12 sati od objaviljivanja klipa na YT-u imam po onoj njiihovoj proceni u realnom vremenu celih 95 pregleda - u poređenju s 663 na FB-u...eto, pošto ovde provejava mišljenje kako je FB ****** i kako ničemu ne služi... Valjda je sve svar perspektive, pa otuda valjda ptičija i žablja!? :p

Soso, da ti nije Velimir Abramovic neki rodjak ?
 
Ma jok - Abramović je zaintersovan za Teslu na sasvim drugi način, on piše knjige o njemu, stavlja ga na naslovne strane... Prepričava njegov život do iznemoglosti, gostuje po emisijama i radiju, drži predavanja, učestvuje na seminarima, daje izjave autorima dokumentaraca...kao stručnjak za Teslu... A usput osniva novu religiju Teslijanu - nova naučna religioznost - Tesla kao Mesija, a Velja valjda kao prvi apostol :D Moje ambicije su sasvim drugačije prirode; Tesla mi je jeste inspirativna priča, ali samo u smislu da dobijem inspiraciju da ja nešto stvaram... Meni su moj život i moj kreativan rad u fokusu, a ne tuđi, pa makar to bio i jedan Tesla... Apropo toga

Najbolje je da otvore posebno temu i da se dive njenim "animacijama" do mile volje, taman da prestane sa spamovanjem.

Kada sedi neko anonimno kao pacov iza monitora, a onda čistom zlobom pokušava da unizi nekog ko ima hrabrosti da javno prikaže ono što radi i (još bitnije) nekog ko daje moralnu podršku tom nekome ko nešto radi - onda mu u tom procesu q ne izraste za 10 cm, nego ispadne običan luzer.
 
Poslednja izmena:
SoSo, nije ova tema za to. Možda čak ni forum. Pokrenula si FB grupu gde možeš do mile volje da objavljuješ svoje radove.
U ovoj temi smešni YT klipovi te tvoji radovi ne pripadaju ovde, osim ako ne smatraš da su smešni.
NHF..
 
Pa biće HF sve dok ne promenite hebeni uvodni post za temu koji kaže citirano.... Šta više - kaže samo da nema politike, a nje u mojim klipovima nema, a koliko vidim u nekim drugima ima. Ali, njima ne udaraš packe? Valjda sam vam ja baš nekako inspirtivna da po meni drvite onu stvar svi, jer je upitno da li imate po kome...i koliko često.

Youtube i ostali video linkovi 2015

Youtube i ostali video linkovi 2015
- Nemojte kaciti klipove iz proslog veka koje smo svi imali na diskovima i pogledali na stotine puta
- Pratite topic da ne bi bilo repostova
- Novi domaci humor(koji ukljucuje domacu estradu) u pokusaju vecini nije smesno niti zanimljivo pa ne bi bilo lose i njega da zaobidjemo
-Bez politike

Komentarisanje : Dozvoljeno je naravno jer nismo botovi samo da kacimo klipove ali zabranjeno je voditi raspravu na 5 strana oko jednog klipa tipa dal' je fake ili nije...
Tako da dokle god ne pokrecete rasprave na vise od jedne strane, postovi nece biti brisani.

Ako udarate reply na post koji sadrzi klip uklonite VIDEO tagove. Ruzno izgleda i muci one sa slabijim uredjajima/vezama kada se ponavlja ceo klip.
 
Poslednja izmena:
Ako smatraš da su tvoji radovi u rangu sa glupostima koje se ovde ostavljaju, onda ok.
 
Zašto OPET maliciozan koment? I ne vidim otkud tvoja potreba da mi glumiš staratelja i da zaklučujueš u moje ime? Valjda sam sposobna da sama procenim kada i gde i šta treba da objavljujem...sve dok je to u skladu s pravilima? Najlakše je da prestanem da objavljujem...i na temi...i uopšte na forumu. Znaj da ja nisam bzvz prestala ovde da dolazim. Hijene nisu mogle da podnesu da jedno žensko ima IT karijeru i da piše o (skupocenom) hardveru i da ima teme broja u časopisu... Pa samo jedan produkcioni sistem za štampu o kome sam ja pisala košta, izraženo u 6 cifara, više nego što većina ima prilike da vidi za života... I sada ja odem... Ali ste onda vi ti koji treba da porazmislite o vašem forumu, a ako hoćemo i pogledu na život, ako može da ga poremeti moja jedna objava dnevno u jednoj temi. Da sam zaista imala nameru da zatalasam forum - uradila bih to tako da niste u dilemi šta radim...
 
Poslednja izmena:
SoSo, nije ova tema za to. Možda čak ni forum. Pokrenula si FB grupu gde možeš do mile volje da objavljuješ svoje radove.
U ovoj temi smešni YT klipovi te tvoji radovi ne pripadaju ovde, osim ako ne smatraš da su smešni.
NHF..
Nije definisana tema kao smesni klipovi, vec generalno zanimljivi klipovi. Druga stvar je sto njeni nazalost nisu ni zanimljivi, nego smo videli kako izgleda, pa muskarci prirodno foliraju zainteresovanost za njen rad, iako je meta interesovanja posve drugacija. Nista neobicno, niti to treba osudjivati :d

Pa biće HF sve dok ne promenite hebeni uvodni post za temu koji kaže citirano.... Šta više - kaže samo da nema politike, a nje u mojim klipovima nema, a koliko vidim u nekim drugima ima. Ali, njima ne udaraš packe? Valjda sam vam ja baš nekako inspirtivna da po meni drvite onu stvar svi, jer je upitno da li imate po kome...i koliko često.
Boze, Sladzo, na koga cemo da vadimo q ako ne na jedino zensko na celom forumu? :D

Mozda biste stvarno mogli da otkljucate besmislenu Tesla temu, ionako nece zaziveti, a ko hoce da ga silji na Sladzu (@ed hunter: wink-wink) imace poligon, pa nece spemovati ovde.
 
A možda ne bi bilo loše da i ja vidim kako vi izgledate, da bi ova priča dobila neki smisao? Možda ima i likova s BF-om preko 100, ćelavih, ružnih, ili ne dao bog hendikepiranih...pa da odma' pripišem sve njihovim nezadovoljstvu i frustracijama što ih je kaznio Bog i da onda opušteno preskačem njihove objave... Jedino je ljubav prema umetnosti, osećaj za estetiku, ukus... jedno je ispasti zanimljiv u društvu, intelktualno se izdrkavati radi dinamike na forumu i pokušavati da budeš na silu zanimljiv...A sasvim je drugo biti zloban.
 
Zašto OPET maliciozan koment? I ne vidim otkud tvoja potreba da mi glumiš staratelja i da zaklučujueš u moje ime? Valjda sam sposobna da sama procenim kada i gde i šta treba da objavljujem...sve dok je to u skladu s pravilima? Najlakše je da prestanem da objavljujem...i na temi...i uopšte na forumu. Znaj da ja nisam bzvz prestala ovde da dolazim. Hijene nisu mogle da podnesu da jedno žensko ima IT karijeru i da piše o (skupocenom) hardveru i da ima teme broja u časopisu... Pa samo jedan produkcioni sistem za štampu o kome sam ja pisala košta, izraženo u 6 cifara, više nego što većina ima prilike da vidi za života... I sada ja odem... Ali ste onda vi ti koji treba da porazmislite o vašem forumu, a ako hoćemo i pogledu na život, ako može da ga poremeti moja jedna objava dnevno u jednoj temi. Da sam zaista imala nameru da zatalasam forum - uradila bih to tako da niste u dilemi šta radim...

Ma OK, možeš da objavljuješ koliko hoćeš. Samo budi svesna da ćeš dobiti i komentare nabtvoje radove. Nismo kao 4chan, ali ima korisnika koji umeju da bud takvi.
Ne poznajem tvoj opus i nemam pojma koje si članke pisala. Časopise ne kupujem od kad postoji internet.
Lepo je što si pisala o tom skupom sistemu za štampu. Bavio sam se jednim takvim pre 20 godina. Sada radim druge stvari koje se zapisuju sa 7-8 cifara (u funtama).
Elem, neću te sputavati u tvom radu. Pokušao sam da ti skrenem pažnju šta može da se desi. Meni lično je čudno kada umetnik vidi inspiraciju u istrazivaču. Logično mi je obrnuto ili da istraživač bude inspirisan drugim istraživačem.
 
E, ja jedva preživljavam. Ti si svoj i7 očigledno zaradio, a meni je moj bukvalno pao s neba :D

I opet interesantana opservacija - ti bi trebalo da znaš gde ja treba da tražim inspiraciju...

To oko produkcionog sistema za štampu je bila metafora.
 
SoSo, nije ova tema za to. Možda čak ni forum. Pokrenula si FB grupu gde možeš do mile volje da objavljuješ svoje radove.
U ovoj temi smešni YT klipovi te tvoji radovi ne pripadaju ovde, osim ako ne smatraš da su smešni.
NHF..

U duhu ove teme, bolje rečeno foruma :d

 
Poslednja izmena:
@SoSo:
Rekao sam "meni licno..." . Naravno, svako trazi svoju inspiraciju.
 
Ni meni se ne svidja to sto Soso radi ali ajde, kontam, odustace vremenom. Cak i ako ne razumem to sto radi s tehnicke strane me nervira sto joj video nije gladak vec kao da skipuje frame s vremena na vreme.
Soso, nemoj se raspravljati bzvz. Niko ti nece braniti da okacis to sto radis ali yooyo je upravu skroz. To sto kacis nije za ovde. Meni bar nije zanimljivo uopste da gledam neki morphing bez previse smisla. Posto si jedan od retkih zenskih clanova ne bih zeleo da te uvredim ali ne mogu ni da ne budem iskren.
 
Onda bi temu trebalo preimenovati u "Zanimljivi i smesni video klipovi".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno