Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Usain Bolt je jeo dva puta dnevno do svoje 16. godine, pa on je morao kilometar i po dalje da ide samo da se umije posle treninga, a 2002. na juniorskom prvenstvu bosonog ostvario rezultat san snova, sa samo 15 i po godina trcao 400 m za 45 s, dete nije imalo patike, izasao iz nekog spajza i postao svetski juniorski prvak.."

jeste lud, ali je legenda!

 
Pregledao neke stare kartice, evo sta je bilo "popularno" :d

 
Verovatno je i pogresno gorivo sipala. :d
 
U pogresnu rupu :p...
 
Verovatno je i pogresno gorivo sipala. :d

Desava se. Lik je okacio klip s pumpe, ladno je sipao dizel u motor. Kaze, umoran se vracao s posla a auto mu je dizel i eto... Ispostavilo se da nije nista toliko strasno. Malo stekce, nepravilno radi, izgubi dosta snage ali kad potrosi to sve je ok.
 
Nije veliki problem dizel u benzinca da se sipa, obrnuto je mnogo veći problem.
 
Cuo sam i za dedu koji je posle godinu dana na novom pasatu radio generalnu. Covek tocio benzin sve vreme, nije znao da je dizel. Kaze tih je, mora da je benzinac :shock:
 
Odakle ti ideja da je auto normalno radio? Nisam probao da sipam niti znam ikoga ko bi probao. Ne znam ni dali je istina niti dali je tako nesto moguce.
 
Poslednja izmena:
Odakle ti ideja da je auto normalno radio? Nisam probao da sipam niti znam ikoga ko bi probao. Ne znam ni dali je istina niti dali je tako nesto moguce.
Napisao si da je godinu dana terao. Dizel ima samo grejače goriva i pali naftu pod pritiskom, evrodizel ne možeš upaljačem zapaliti. Benzin se pali varnicom sa svećice. Pa ti zaključi dal je moguće :D Da se ne vodi priča o viskoznosti ta dva goriva. Neki novi dizel motori ne mogu ni sa d2/ložikom da upale.
 
Ubacis sibicu u rezervoar i upalis benzin u dizelu :)
 
Napisao si da je godinu dana terao. Dizel ima samo grejače goriva i pali naftu pod pritiskom, evrodizel ne možeš upaljačem zapaliti. Benzin se pali varnicom sa svećice. Pa ti zaključi dal je moguće :D Da se ne vodi priča o viskoznosti ta dva goriva. Neki novi dizel motori ne mogu ni sa d2/ložikom da upale.
To je bilo vreme pre 15-ak godina, mozda i vise. Period kad su se pojavili tisi dizeli. Znam otprilike kako radi dizel ali ne dovoljno da bih znao dali je tako nesto stvarno moguce. Znam da dok ima dizela u rezervoaru moze da radi nekako ali cist benzin ne znam dali je moguce ikako. Noviji motori sigurno imaju elektronike koja ne bi dozvolila motoru da radi, sa starijim masinama apsolutno ne znam kako bi se gorivo palilo bez svecice i koliko bi taj grejac pomogao paljenju benzina.
Cekam Igoricu da se pojavi da nam objasni. Mozda poznaje tog dedu.
Mozda sam i ja pomesao da je vozio godinu dana. Godinu dana je tada bio star auto ali svakako i da je 10 dana vozio ista je poenta. Ili moze ili ne moze.
 
To je bilo vreme pre 15-ak godina, mozda i vise. Period kad su se pojavili tisi dizeli. Znam otprilike kako radi dizel ali ne dovoljno da bih znao dali je tako nesto stvarno moguce. Znam da dok ima dizela u rezervoaru moze da radi nekako ali cist benzin ne znam dali je moguce ikako. Noviji motori sigurno imaju elektronike koja ne bi dozvolila motoru da radi, sa starijim masinama apsolutno ne znam kako bi se gorivo palilo bez svecice i koliko bi taj grejac pomogao paljenju benzina.
Cekam Igoricu da se pojavi da nam objasni. Mozda poznaje tog dedu.
Mozda sam i ja pomesao da je vozio godinu dana. Godinu dana je tada bio star auto ali svakako i da je 10 dana vozio ista je poenta. Ili moze ili ne moze.
Čini mi se da ne bi trebalo da sastavi uopšte.. A stari dizeli mogu na svašta da idu, pa i na ulje jestivo
 
Ostetio repliku, muzej drzi 1.5mil sliku neobezbedjenu i pusta sa picem da se setas... ?
 
Nema dalje...

 
Poslednja izmena od urednika:
 
Video je iz 2010 ili 11 ..
 



Hajpek Savidz :d

I ostalih par unboxing klipova su mu urnebesni, zasigurno cete se nasmejati. A koliko sam shvatio, ovo je jedan kolega sa foruma. :S:
 
Poslednja izmena:
baš urnebesno:laugh:
 
To vam je Nikolasi sa Rur-a ili Atomi odavde. Lik je legenda :D

Ovo je must see takodje od istog cara.

[YOUTUBE]alkkxT4O5VE[/YOUTUBE]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno