Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene je snimak raspametio. Što reče milkobgd ovo mora da se proba kad se dođe do para :)
 
Jedino sto je skupo jeste odlazak do NZ, ostalo verujem da se moze priustiti. :)
 
Snimak je impresivan samo do trenutka dok se pocne primecivati preterani fast-forwarding, onda sve gubi car.
 
:p

 
svakako da je celavi zvezda snimka ali i decko u plavoj majici lepo slemuje :D

 


Would you do it? He flew up to the clouds strapped to a lawn chair pulled by helium balloons...then jumped and parachuted to his arrest.
 
Uzas, ali ono sto je jos uzasnije jeste to sto restoran posle ovoga nije zatvoren.
 
ako je lik koji je snimao video iz kompanije koja radi usluge ciscenja, zar ne mogu kinezi da ih tuze zbog ovoga?
 
Cuje se iz pozadine support kolege,bice da im kinezi nisu platili za prosli turu ciscenja... :)
Ocigledno im je to i bila namera,sto vise ocrniti...
Ne znam za engleze,u Nemackoj ako nisi potpisao ugovor/aneks o poslovnoj tajni (cutanju) i ako imas dokaz o necemu protivno zakonu/propisima ti ga mozes slobodno javno izneti (novine,net) inace ni jedne novine ne bi poslovale :)

Licno sam bio prisutan u Burger Kingu kada je kupac (neki krele inace,videlo se da je hteo da pravi sr...) "posumnjao" u higijenu kuhinje,telefon,okrenuo inspekciju,ovi se stvorise za 15 min,blic kontrola,sve ok,dovidjenja...
 
[YOUTUBE]ePG6zUYvUZg[/YOUTUBE]
 
Ko ima vremena 17 min. je klip...pocelo je jos pre par godina 3D stampanje organa prilagodjenih svakom pacijentu ponaosob..ovo je bilo pre 3-4 godine, pravo je pitanje dokle su sada stigli

 
Sta ovo lomi covece

 
@ raven2005 - NNS

" Na vodokotlicu je puni, na cucavcu " Hahahahah razvalih se
 
Tolme godine

 
Zesca glupost od ''obicaja i festivala''.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno