Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemoguce da ima takav glas??? Kako je njeni podnose??? Mora da koristi neki kva-kva-kva audio filter.
 
Što, zar niste naišli nikada na ljude sa takvim high pitch glasom.

Mislim da je čudnije što Supreme.50 prati ove yt kanale o šminkanju i tako to :p
 
Ma nisam ni znao cime se bavi na YT, setio sam se iritantnog glasa sa Youtubers React, pa sam okacio njen klip da vidite odmah o cemu se radi.

A ovaj kanal o sminkanju pratim :)

[youtube]Y1WjOG8wiSs[/youtube]
[youtube]dVHGcXRydnY[/youtube]
 
Što, zar niste naišli nikada na ljude sa takvim high pitch glasom.
Takve žene su kazna za muškarce - doslovno :)
Znam ženu čiji sin i muž su već napola stradali sa živcima a ona bi vrlo lako da želi mogla oboriti ovaj rekord :D
Fran Capo set the current record on June 5, 1990[1] at the Guinness Museum in Las Vegas, speaking 603.32 words in 54.2 seconds.

Fran Capo u akciji :)
 
Ovima bi ja dao motiku u ruke i da kopaju "kuruze" pa da vidis kako im vise ne bi padalo na pamet da obuvaju stikle!Mada bi verovatno napravili grupnjak u sred "kuruza"!!!:d


 
[YOUTUBE]TZQTqF4KCCw[/YOUTUBE]
 
Momci se trude :d
 
[YOUTUBE]rYcSqIuqkz4[/YOUTUBE]
 
E jeste matoro ali je u pitanju Jonlajoie, i mnogo ljudi kod nas je propustilo genijalan klip :) jedna od najboljih internet parodija .. na rep, valjda :D

[youtube]AE4zF36dPxE[/youtube]
 
Jon je legenda, narocito zato sto ne izbacuje klip na svaka 2 dana, pa odrzava kvalitet.

 
Gledao sam ovo na Discovery-ju..ne znam koliko je istina sve ovo sto su pokazali, narocito deo oko likvidacija otmicara ali svaka im cast ako je i delic istina









 
Poslednja izmena:
 
Koga jos ovo interesuje, zar ne?
[Youtube]xciCJfbTvE4[/Youtube]
 
Poslednja izmena:
Zasto sletanje na mesec nije fejk iz usta filmskog rezisera
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno