Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2013

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uriel, nisu ti filmovi s.r.a.n.j.e, za to vreme 60-te, pogotovu za jednu komunisticku zemlju koje je izasla iz rata !
 
Ne smarajte sa crno belim filmovima u temi youtube 2013 :smash:
 
Sta te zanima? Hoces politiku, humor, prankove, vlogove, nauku, gossip? I ne idi na 9gag nego na imgur, laksi je i bolje su slike (ili samo svaki dan pregledaj r/funny to su slike samo sa reddita, subreddita funny).

Pa ono... mislio sam nesto gde mogu da pratim aktuelni tok o internet humoru. Kada provale neki video, sliku pa postane zajebancija.
Prankove uglavnom i gledam na YT, to mi je onako instant humor, neke duge price da slusam da bi se posle 10min tek nasmejao i ne volim bas.
Za ostalo, ako te ne mrzi, ubaci nesto vredno paznje :)
 
Ray William Johnson obicno prati te viral snimke/slike, mada sam prestao da ga gledam pre 2 godine... ako ti neki meme/trend nije jasan, imas know your meme sajt/kanal na YT gde sve pise.

Od humora VitalyzdTV, MagicofRahat, TheFineBros, StuartEdge, SerialPranksters, Kassem G, Simplepickup.. ima jos ali ne mogu da se setim imena kanala, od ovoga aktivno pratim samo TheFineBros (kids/elders/teens react), i Kassema.
 
Hvala puno, pregledacu pa cu sigurno naci nesto novo i interesatno.
Vitalija gledao vec, on mi je kul lik i zajebant. Iznenadio sam se da je mlad bas, sada oko 22-23 god.

A gde imam da gledam ono kada od necije slike krenu da sklapaju svakave ludosti? To mi je skroz otkaceno :).
 
Brate opusti se, zakacices ih negde u svakom slucaju, ne moras na izvor da ides :D
 
Pa meme nastaju vecina na redditu/4chanu koji su veci od interneta na koji si navikao. Neki 9gag/imgur. Nemaju oni fabriku odakle pocinju. Pise ti na knowyourmeme sve odakle je koji itd. Onaj scumbag jesus je pre 50 godina iz neke hriscanske knjige crtezi pa je neka budala uzela i stavila tekst i oblacice (nebitno sta je samo dajem primer).

Nije smesno niti zanimljivo, nego tuzno :p:
[youtube]4TxaeHUEm8A[/youtube]
 
NO COMMENT :smackbum:

[YOUTUBE]g2xrzainO-I[/YOUTUBE]
 
Bolje i ovo nego sto se klinci otvaraju zbog navijackih salova i sl.
 
Da parafrazam Patton Oswalt-a: he's getting on the pussy train and it's never derailing! :D

[YOUTUBE]bxDlC7YV5is[/YOUTUBE]
 
posto je neko vec okacio Gupnika ja da malo objasnim jer naleteh na ruskom chanu o cemu se radi:

likovi su parodija na Gopnik style (retardirani ruski neonacisti/fasisti/huligani agresivci) sa GOP FM radija i niko nije pretpostavio da ce ovaj njihov klip da zapravo bude prihvacen kao "medal of approval" i kao neka impro himna gopnika ali tako se ispotavilo

[youtube]TIVijJWiIrQ[/youtube]

svi su neki tonci i DJ-evi i hteli su da isprozivaju Gop al ljudi ih pogresno shvatise

e sad, ako neko ima gif od ovog cara sa pocetka, video sam ga negde al ne znam gde :d lik je kraljina! :D
 
Nista. Bice im dobra drugarica.
 
Jealous :d.

[youtube]698FrFpL4WE[/youtube]

Edit: kacite ispravne YT linkove u youtube tagovima.
 
Poslednja izmena od urednika:
Najcudnija pesma koju sam cuo (procitajte text)

 
Bolest.
 
 
Kud kliknu na zadnja dva klipa...
 
Zar se ova tema vise ne zove "zanimljivi video klipovi"...?!
 
Ne zove se, tema sa slikama se zove slicno - mozda bi je trebalo preimenovati, da bude jasniji koncept.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno