Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2013

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad ce hsv da te pita gde si nabavio tu supstancu ... :D
 
Vi se sprdate, a svece teraju Skype bez struje :d. Beta testerke Aleksandra Stibilja i njegovog izuma - interneta bez interneta. Sramota je to sto nece da podele tehnologiju sa covecanstvom :p.
 
nadam se da ce ovaj moj doprinos temi biti od pomoci.
 
Ne treba mesati trolovanje sa cobanlukom.
 
Nesto kontam da ga nece zvati sledece godine :D

[YOUTUBE]S7QjgQCPHag[/YOUTUBE]
 
^da policija radi svoj posao, ovoga bi nasla za 5 minuta. Mrzi me da cackam u detalje, ali vidi se da su BG table, i cini mi se poslednja 2 su LY. Golf 4 karavan, koliko ih moze biti u ovoj kombinaciji, vise od 2?
 
Tacno ali onda i pesaka u zatvor zbog prelazenja na crveno!
 
Prijavljeno je već saobraćajnoj policiji (ima nešto i o prekršajnoj prijavi). Ima na fb-u više o tome - http://www.facebook.com/uguzb (ne znam kako samo jednu vest da linkujem, operisan sam od fb-a)
 
Poslednja izmena:
I sta ce policija da radi kad nadje ovog ? Da ga pozdravi ?
Da nece mozda ovakav snimak da iskoristi kao dokaz da joj se smeju po ko zna koji put ...
 
Horor !

 
@ Uros
We were nearing the end of the dive and were next to a fairly shallow pinnacle when a huge set of waves rolled overhead. John was too far inside next to the rocks to avoid the rush of water as the swell created a huge vacuum sucking him up and over the rocks. The resulting flow deposited him unharmed in a large 90ft deep basin slightly north of our position. Next time I saw him was on the boat some 10 minutes later. Thought he was a goner...
 
Nije uopste bilo crveno za pesake. Vidi se kada biciklista prilazi semaforu da stoji zeleni cikica. Jeste krenuo dok se njemu nije jos otvorio, ali je krenuo najvise sekund prerano jer je video da se svetlo menja, a automobil je predaleko.
Kada je auto bio na pesackom, za pesake je bilo zeleno, a vozila crveno i to bi trebalo da bude dovoljno.
 
@ Uros
We were nearing the end of the dive and were next to a fairly shallow pinnacle when a huge set of waves rolled overhead. John was too far inside next to the rocks to avoid the rush of water as the swell created a huge vacuum sucking him up and over the rocks. The resulting flow deposited him unharmed in a large 90ft deep basin slightly north of our position. Next time I saw him was on the boat some 10 minutes later. Thought he was a goner...

Odrzao je balans perfektno, jer kad te ovako povuce vakuum kod hridi, ne pitas se gdje ti je glava a gdje dupe s oprostenjem... a on je ostao maltene u identicnom polozaju uz dva slabasna zamaha perajima. Nema veze, sta god da je super izgleda.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno