Šta je novo?

YouTube confirms three-strikes test for ad blocking, here's how it works

You tube mi od veceras ne pamti istoriju gledanja. Nisam ništa čačkao.

Jel ima neko sličan problem?
 
Moje rješenje za YT reklame je da mi YT tab ne bude u fokusu. :D
 
Da li slucajno ovaj Brave precutno majnuje graficku kartu kad se pokrene igra?
 
 
obrisao sam sve addone sto imam na mozili, yt radi tipa nedelju dana i danas mi iz nicega blokira videe.. brale nemam ni jedan prokleti addon.. previse mi sve ovo ide na zivce..
 
Da li slucajno ovaj Brave precutno majnuje graficku kartu kad se pokrene igra?
Brave je mining browser, opste poznato, ali moze da se iskljuci.
obrisao sam sve addone sto imam na mozili, yt radi tipa nedelju dana i danas mi iz nicega blokira videe.. brale nemam ni jedan prokleti addon.. previse mi sve ovo ide na zivce..
Samo obrisi kukije sa YT, ili slusaj u incoginto modu, i sve pet.
 
Apsolutno je sve random, imam sve kombinacije ovde pomenute, nekad neka radi nekad ne, nekad proradi ona što nije nedelju dana radila ... Trenutno sam na Firefox+ uBlock sa popup blokerom,koji mi prošle nedelje nije radio ali nakon ažuriranja je ponovo proradilo. Dakle instalirajte sve moguće browsere sa raznim kombinacijama,neki će raditi,za YT bez reklama nema mesta za pristrasnost jednom browseru ..
 
Lakse turski yt premium od tolike igranke sa browserima, ako ti je vec toliko bitan yt.
 
koliko kosta turska pretplata?
 
Koristim Operu, ne da mi da gledam video iako sam stavio YouTube u exceptions, moram da ugasim ugradjeni ad block skroz. ali za sada uspevam da ga prevarim tako sto otvorim video u private tab-u.
 
Meni za sada Chrome i uBlock Origin, sa nekim dodatim podesavanjima (ima ovde u temi negde) bez problema radi. Edge i AdBlockplus izbacuje upozorenje
 
koliko kosta turska pretplata?
2€, nedavno su digli cene.
Ali ne primaju nove korisnike koji nemaju tursku bankovnu karticu, a postojeci korisnici mogu da nastave normalno koristiti pretplatu (ista stvar i sa Argentinom).

Jedina opcija koja trenutno prolazi je Ukrajina. Individual 2.50 ili Family 3.50 (odnosno 0.60€ po članu).
 
Koristim Firefox i uBlock i do sinoć mi je radio Youtube normalno, sinoć krene da odbrojava ono nakon 3 videa će vam biti blokirana reprodukcija. Ručno sam apdejtovao filtere u uBlock ekstenziji i obrisao kukije za Youtube i sad ponovo radi normalno.
 
Odkad sam ovo stavio resilo me muke, samo sto sam prvo instalirao addon pa sam izbrisao cache i history sa browsera i radi top!
Druga stvar je brave browser, on mi je cak i brzi od chrome, i to bez ikakvog addona zavrsava poso.
 
Koristim Firefox i uBlock i do sinoć mi je radio Youtube normalno, sinoć krene da odbrojava ono nakon 3 videa će vam biti blokirana reprodukcija. Ručno sam apdejtovao filtere u uBlock ekstenziji i obrisao kukije za Youtube i sad ponovo radi normalno.
Mislim da je dovoljno i samo ručno apdejtovati filtere, odmah proradi...

Nije da je bas toliko potrebno, ali moglo bi eventualno i da se smanji interval izmedju automatskog apdejta uBlock filtera, ako se ne varam default je da to radi sam na svaka 2 sata (Settings->Advanced->I am an advanced user->klik na zubčanike).
 
Mislim da je dovoljno i samo ručno apdejtovati filtere, odmah proradi...

Nije da je bas toliko potrebno, ali moglo bi eventualno i da se smanji interval izmedju automatskog apdejta uBlock filtera, ako se ne varam default je da to radi sam na svaka 2 sata (Settings->Advanced->I am an advanced user->klik na zubčanike).
Morao sam i da očistim kukije, nastavilo je da mi iskače obaveštenje da će mi onemogućiti gledanje videa i nakon apdejta filtera.
 
Firefox i uBlock (ali poslednja Pre-release verzija sa GitHuba i onda posle toga povremeno rucno azurirajte uBlock u samom Firefoxu ako se nije sam azurirao, ja to skoro svaki dan). Filtere ne morate non-stop, na pocetak posle prve instalacije azurirajte (prvo purge cache) i onda posle toga samo azuriranje uBlocka i nikakvi problemi.
 
2€, nedavno su digli cene.
Ali ne primaju nove korisnike koji nemaju tursku bankovnu karticu, a postojeci korisnici mogu da nastave normalno koristiti pretplatu (ista stvar i sa Argentinom).

Jedina opcija koja trenutno prolazi je Ukrajina. Individual 2.50 ili Family 3.50 (odnosno 0.60€ po članu).

I sa Indijom. Meni i dalje skida mesecno 1,48evra
 
meni je YT od sinoc popizdeo, ali na sasvim cudan nacin:
posto se zezam i strimujem dok igram igre, od sinoc je pocelo da zadnjji strim non stop bufferuje i ucitava i vrti kruzic. to se desava samo na videu koji sam zadnji strimovao. svi ostali videi, kako moji, tako i ostali sa Yt rade normalno. jutros proverim te iste strimovane video od sinoc, rade normalno. sad se zezao, testirao i strimovao, i opet isti problem. zadnje strimovani nonstop baferuje i uciatava. probao sa wifi, sa mobilne mreze, neulogovan na Yt, isto. poslao linkove drugarima u raznim gradovima i provajderima, i njima isto na taj, znaci sam moj zadnje strimovani video.
uopste nemam predstavu sta se desilo sta se ovo desava, ali ocigledno problem neki sa mojim nalogom na YT jeste.
 
Poslednja izmena:
Zatišje pred buru... ;)
 
Na mozili uz AdBlocker Ultimate, YT još uvek radi. Ima kad kad neke apdejtove, ali ništa ručno ne podešavam.
 
nije mi jasno da brave sve vreme radi kao sat, otvara instant dok se firefox sa ublock-om malo muci (kad radi). kakve brave filtere i metode koristi....
 
Nazad
Vrh Dno