Šta je novo?

Yettel u Švedskoj?

Učlanjen(a)
17.11.2022
Poruke
7
Poena
1
Pozdrav,
Moji roditelji su dośli iz Srbije u posetu unučićima u Švedsku. Deda hoće da gleda Futbal (Katar) i poneo je iz Srbije svoj Yettel ruter.
ALI
Ne Radi?
Da li neko ima savet. Deda vraća ruter u Srbiju za 3 nedelje ali kako da ga pokrenemo?
Hvala unapred
 
Yettel ruter ima u sebi sim karticu koja radi samo u Srbiji.
 
Čuli smo da može u Nemačkoj, pa smo pomislili da može u Švedskoj. Hvala na odgovoru jer sada znamo sigurno da ne može.
 
Teodora proveri da li je Yettel ruter ili Yettel HipernetTV box.
Najbolje slikaj uređaj.
 
Zar u svedskoj nema neki adhoc paket neta? Ili kod unucica, mora da ima net
 
To je Yettel box za Hipernet TV uslugu koja je zvanicno podrzana za koriscenje samo u okviru Srbije. Pojasni sta tacno “ne radi”. Koju gresku ti prikazuje na tv-u.
 
To je Yettel box za Hipernet TV uslugu koja je zvanicno podrzana za koriscenje samo u okviru Srbije. Pojasni sta tacno “ne radi”. Koju gresku ti prikazuje na tv-u.
Izvinite na generalnom odgovoru "ne radi". Htela sam d kazem da zapravo ruter radi jer vidimo meni i pocetnu stranu, ali ne mozemo da otvorimo/udjemo u zeljeni kanal, tj. ne mozemo da otvorimo ni jedan pojedinacni kanal ("Nemate nalog"). Mislim da je sifra nesto kao 7011. Ima smisla da je vezano za Srbiju, ali su nas zbunili komentari da su ljudi uspeli u Nemackoj i Holandiji? (Brat je zvao tehnicku podrsku Yettel-a u Srbiji i oni rekli da su neki ljudi uspeli npr u Nemckoj, ali da za Svedsku nemaju info da moze). Mislim da cemo uspeti sigurno da vidimo neke utakmice preko EON (NetTVPlus), ali Yettel je najzgodniji jer ima daljinski i jasan pregled. Hvala unapred
ovo je Yettel TV risiver, moraš u njega ubaciti LAN mrežni kabl.
Jedan kraj kabla ide u tvoj modem od interneta a drugi kraj kabla ide u taj crni TV risiver.
Jesmo. On radi ali ne mozemo da otvorimo ni jedan pojedinacni kanal ("Nemate nalog"; sifra (mislim) 7011, ali naravno imamo nalog u Srbiji)) Ovo je sve pokusaj da za deku napravimo najlaksi nacin. Imamo EonNetTVPlus ali mora stalno da pretrazuje sto u prevodu znaci da cu ja morati da pretrazujem za njega. Yettel je najlaksi za upravljanje. Hvala na odgovorima,
 
Moglo bi da radi preko VPN-a (sa serverom u Srbiji), ako imas volje da se bakces sa konfigurisanjem toga. O tome je pisano dosta na ovom forumu, pa pretrazi ceo forum na temu “VPN android tv box” da nadjes detaljno uputstvo.
 
Prilično sam siguran da je moguće instalirati vpn na sam box tako da ne bi trebalo da je prekomplikovano.
Ima tema "koji vpn kupiti" i tu se pominje i koji vpn imaju srpski server zarad korišćenja eon-a. Sigurno će se naći neki sa 30 dana trial.
 
Nazad
Vrh Dno