Šta je novo?

Yettel Kucni net - ex. Telenor Home

haj neko da mi proda jednu ili dve antene od tog rutera,kome ne trebaju. treba mi za vip net za mf283+ 4g ruter.
 
I ja se projavljujem ako neko hoce da proda neku, isto bi je stavio na vipov ruter.
 
Imas neki link, posto ih ima raznih tamo, pa plus musko zenske, pa jace i slabije, plus ih cekam mesec sigurno
 
Ko hoće da kupi ceo ruter ZTE 283+ i 2 dodatne 4g lte antene ja prodajem sve za 10.000. dinara...
 
Gledam u opštim informacijama da imam pravo raskida ugovora u roku od 14 dana, da li je neko isprobao to pravo u praksi? [emoji4] Da li je to samo fiktivno pa zavlače ako se pozovete na njega ili ispoštuju bez pogovora?

Interesuje me internet, ali hoću si ostaviti mogućnost raskida ugovora ako ne budem zadovoljan brzinom.

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Za mesec manje od mesec dana mi ističe ugovor za MTS mobilni internet - Paket XL (50gb)
Razmišljao sam da uzmem ovaj Telenorov Kućni internet pošto dobijam duplo vise podataka za manju cenu, opcije preko SBB-a nisu moguće pošto kablovska nije prošla kroz moju ulicu, a fiksni telefon nemam (Ko to još koristi?) tako da ne mogu ni kod MTS-a uzeti Flat internet 10/2
Živim u delu grada na ivici pokrivenosti indoor 4g signalom (outdoor signal je pokriven)
Koja su vaša iskustva sa ovim internetom i da li vredi uzeti?
Ima li neko iz Sombora da koristi ovaj paket?
 
Najbolje da uzmeš prepaid Telenor broj i testiraš brzinu, ako valja tako onda će sa routerom i antenama biti još bolje.
Realno iskustva drugih ti malo znače, osim ako su ti komšije, onaj ko ima dobro brzinu taj je zadovoljan i obrnuto.

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока
 
Devojka mi je u telenor mrezi, skinuo sam speedtest i dobijao sam brzine na stolu, pored monitora, sa iphone SE (LTE) - 15Mb/s down i 10Mb/s Up..
Da li ce biti brze sa tim ruterom koji se dobije uz paket?
Ako ne, svakako ga mogu staviti na prozor..?
 
Poslednja izmena:
Neces nesto posebno vise od toga dobiti, mozda duplo.

Znas da kod MTSa uz Miks XL za 1200 osim 600 minuta sada imas +100GB? Mobilni net 50 kod MTSa vise nema smisla.
Ne dobijas ruter uz Miks XL, ali mozes da koristis svoj broj, mozes iz telefona, mozes u tom postojecem USB modemu koji si sigurno dobio uz Mobilni Net (ako je LTE).
 
Hajde pitanje oko mreze?

Ako stavim ovaj ruter u kancelariju, gde ce mi to biti jedini net, da li mogu na njega da nakacim fotokopir preko LAN-a, koji ce imati fixnu ip adresu i da ostalim uredjajima dodelim opseg da bi svi mogli da stampaju sa njega? Mislim da ce jos minimum jedan komp biti nakacen na LAN, a ostli su laptopovi, pa ce ici na wifi...
 
Može, ruter omogućava i šering, pa da direktno u njega uključiš preko USB-a štampač ili neki HDD, ili šta već
 
  • Like
Reagovanja: M J
Где се подешава та фиксна адреса? Гледао сам и на први поглед нисам приметио.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Suska li se nesto u telenoru,da ce mozda biti promene paketa kucnog interneta i cena istog na gore od 01.03?
 
Meni u MTS-u ističe ugovor za net početkom marta, kakve ce se promene u ceni desiti 01.03 i odakle vam ta info..?
Da li vredi sklopiti ugovor pre početka marta ili čekati promenu?
 
I mene to interesuje.
I da li znaci ako ja sad potpisem UO za TH po ovoj ceni, a oni od 1.3 povecaju, ja imam pravo da se ne slozim i raskinem UO bez posledica?
 
Da, ali nema sanse da ti to dozvole, tj. nece potkaciti stare korisnike.
Vec su se opekli jednom, nece opet ;)
 
Где се подешава та фиксна адреса? Гледао сам и на први поглед нисам приметио.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

Koja fiksna, šta tačno želiš da uradiš
 
На рутеру, да ставим да ми комп буде увек на истој адреси.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
I mene to interesuje.
I da li znaci ako ja sad potpisem UO za TH po ovoj ceni, a oni od 1.3 povecaju, ja imam pravo da se ne slozim i raskinem UO bez posledica?
Могуће. Мада је ту МТС са њихових 100ГБ, плус минути и поруке, минус рутер за исту цену. Мени је чак њихов нет бржи за 10ак мбпс. Подели се са неког старог телефона...

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Da li je ovo znak da, za sada, ipak nema ništa od prodaje?
Ne bih rekao: uvodjenje novih paketa i izmene postojecih su svakodnevni posao, nevezan za eventualnu promenu vlasnika.
Sto se prodaje tice, sami su rekli da ce se evaluacija ponude uraditi tokom Q1 2018-te. Za ocekivati je da se po zavrsetku evaluacije, izadje sa nekim saopstenjem, jer deonicari i berza to ocekuju.
Pozdrav
 
На рутеру, да ставим да ми комп буде увек на истој адреси.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

To podesu na kompjuteru, pod podešavanjima mrežne karte
 
To podesu na kompjuteru, pod podešavanjima mrežne karte
Пробао, али ми по рестартовању рачунара нестало нета. Ајд, пробаћу опет.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Gledam u opštim informacijama da imam pravo raskida ugovora u roku od 14 dana, da li je neko isprobao to pravo u praksi? [emoji4] Da li je to samo fiktivno pa zavlače ako se pozovete na njega ili ispoštuju bez pogovora?

Interesuje me internet, ali hoću si ostaviti mogućnost raskida ugovora ako ne budem zadovoljan brzinom.

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока

Ja sam se pozvao na taj rok od 14 dana pa sam jedva preživeo. Na kraju, uz povišen ton su mi objasnili da to važi jedino ako se ugovor sklopi ONLINE, i da li sam slep pa nisam video da to piše sitnim slovima na dnu ugovora.
Već sam pisao da to nije kućni internet jer se potroši tih 100 gb za par dana a posle je skoro neupotrebljiv. Inače saznao sam da se pripremaju neke izmene, ili mogućnost doplate dodatnih gb kao kod VIP-a ili povećanje na 150 gb.
 
Ja imam stari paket 100GB po max 4G brzini od 1250din i rečeno mi je juče u Telenor radnji da se meni ništa ne menja kao postojećem korisniku.
 
Nazad
Vrh Dno