Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Evo ti najsveziji primer, moj.
Podnesi zahtev za prelazak na pripejd u poslovnici, drugog dana zvali i ponudili 50%, ja nastavio Total 10 za 1300.
Kod mene bas bio neki ljubazan agent prodaje.
U svakom slucaju pripejd ili raskid i zovu sutra prekosutra ne pristaj na skuplje od onih cena sto su neki forumasi postavljali ovde.
Isto sam ovako planirao da odradim, ali mi se sam nacih i ophodjenje agenata ne dopada. Samo to 😁
Ovo je nekad moglo i tri meseca pre isteka ugovora, samo na jedan poziv. Bez podnosenja bilo kakvog zahteva.
Ovo je neka nova normalnost, koja po meni, nije normalna. Moramo se privici, nema druge.
Mozda ce ih ovi Arapi koji su ih kupili malo popraviti 😂
 
Ajde ajde smorili ste. Jasno su rekli momci kako se resava, svima nama je uspelo cak i mojoj majci u penziji. Sve dok moze da se resi 50% od cene i nije tako losa mreza :)
 
Zato svi oni i rade tako ko što rade, jer je cena pre principa. Na sav glas svi lopuže i svi vaćare (operateri, supermarketi, lanci tehničke robe) a čim isti ti daju neki pogodniji popust u odnosu na druge svi koji su ih pljuvali pravac u njih govoreći usput kako su bolji od drugih...
 
Ajde ajde smorili ste. Jasno su rekli momci kako se resava, svima nama je uspelo cak i mojoj majci u penziji. Sve dok moze da se resi 50% od cene i nije tako losa mreza :)
Ja sam mesec dana pred istek ugovora poslao mail, zvali me sl.dan i ponudili total 40 za 2500 din (30% popusta), sto sam odbio, ali je zena rekla da veci popust necu dobiti. 😄 Onda me ponovo zvali, za nekih 10tak dana, ali neka druga, i nudila total 40 za 2060 din (40% popusta), opet sam odbio, i pitao za 50% popusta, kao sto imam i sada, rekla je da to TRENUTNO ne moze da ponudi. Sad cekam da ostane manje od 15 dana, do isteka ugovora, pa cu otici u yettel, da zatrazim prelazak na pripejd, sve se uglavnom moze resiti, uz malo cimanja, al na kraju krajeva, msm da svi mogu izvuci tih 50%.
 
Koliko mali broj ljudi zna za 50% popusta u Yettelu , ili zna kako im se zove paket i sta imaju u njemu. Znaju da je sve neograniceno kad pitas a net, a njega ima bas mnogoo. Koliko te kosta paket, pa oko 3000. 😂
Samo 3% korisnika Yettela da se iscima za popust nastala bi revolucija. Sasvim mali broj sr cima i njih oni ne zanimaju. Obicne smo brojke postale i nista vise.
A trgovacki lanci no coment, ajde sto ja nisam znao ali ni radnici u Maxi-ju nisu znali da u letku koji vazi za celu Srbiju, postoje artikli na velikom popustu (od 10 samo dva vaze za ostatak Srbije) koji vaze samo za Beograd. 😂
A jednog korisnika pre 3g kad pitao jel koristi HBO i Dezer , kaze ne igram ja igrice. 😂
 
znam da je ovo tema za yettel ali npr jefitnije je da se iscimas za 50% u a1 na neo neo on ispada nesto manje od 1400 a koliko vidim slicna cena kao sto bi bio 50% za total 10
 
Koliko mali broj ljudi zna za 50% popusta u Yettelu , ili zna kako im se zove paket i sta imaju u njemu. Znaju da je sve neograniceno kad pitas a net, a njega ima bas mnogoo. Koliko te kosta paket, pa oko 3000. 😂
Samo 3% korisnika Yettela da se iscima za popust nastala bi revolucija. Sasvim mali broj sr cima i njih oni ne zanimaju. Obicne smo brojke postale i nista vise.
A trgovacki lanci no coment, ajde sto ja nisam znao ali ni radnici u Maxi-ju nisu znali da u letku koji vazi za celu Srbiju, postoje artikli na velikom popustu (od 10 samo dva vaze za ostatak Srbije) koji vaze samo za Beograd. 😂
A jednog korisnika pre 3g kad pitao jel koristi HBO i Dezer , kaze ne igram ja igrice. 😂
Ma oni su i sa tih 50% popusta u velikom plusu, jer one cene sto stoje na sajtu ne da nisu realne, nego su haos. Tata moj je dobio na poslu ponudu (radi u Vojsci Srbije), od mts-a, sklopili su ugovor mts i vojska Srbije, nude neke ogromne popuste na pakete. On je izabrao Omoriku 15, placa je 820 din., i to bez e-racuna, nema sta nema. Neograniceni minuti i sms, neograniceni minuti za zapadni balkan (ON NET min.), 15 GB za Srbiju, 3.5GB za Z.Balkan, i Apollon 24 mes. Ja prvo nisam mogao da verujem, al kad smo otisli u poslovnicu, sve resili za 5-10 min., iako je imao ugovor, koji mu je tek imao 6 meseci.
 
@Prola
Mesas babe i zabe. Ne moze da se uporedi paket koji neka firma ili organizacija sklopi sa operaterom i ovo sto mi fizicka lica imamo... Isto takve pakete imaju svi operateri, moja keva je tako dok nije otisla u penziju, radila je u mup-u i mala ugovor u telenoru, isto tako nesto dzabe, jer se ti ugovori sklapaju na kolicinu, pa su zato te cene...
 
znam da je ovo tema za yettel ali npr jefitnije je da se iscimas za 50% u a1 na neo neo on ispada nesto manje od 1400 a koliko vidim slicna cena kao sto bi bio 50% za total 10
Mislim da A1 vise ne nudi te NEO NEO pakete po 50%, pokusao sam da izmuzem to od njih ali jedino sto moze da se dobije jeste NEO surf prvih godinu dana po 50% dok 2. godina redovno placanje

I dalje realno za nas kao fizicka lica Yettel ima najbolje popuste za nove korisnike ili korisnike koji se prebace na prepaid pa ih oni zovu da ponude 50% stari paket
 
Pozdrav,
da li zahtev za prenos broja u drugu mrežu mogu da podnesem baš u Yettel-u ili to moram preko drugog operatera? I da li ste vi koji ste podnosili zahtev to radili online ili ste išli u poslovnice?
 
Mislim da A1 vise ne nudi te NEO NEO pakete po 50%, pokusao sam da izmuzem to od njih ali jedino sto moze da se dobije jeste NEO surf prvih godinu dana po 50% dok 2. godina redovno placanje

I dalje realno za nas kao fizicka lica Yettel ima najbolje popuste za nove korisnike ili korisnike koji se prebace na prepaid pa ih oni zovu da ponude 50% stari paket
odma 23. po isteku sam podneo zahtev za prenos u yettel posle 2 3 sata me zvala zena i kao pita sto hocu da se prebacim u yettel kazem bolja ponuda i onda mi dala neo neo 50%
 
Podnosim kod onog operatera kod koga želiš da pređeš, ne znam da li kod svakog operatera možeš da podneses online ali znam da sam online podneo zahtev kod Globaltel-a.
 
Pozdrav,
da li zahtev za prenos broja u drugu mrežu mogu da podnesem baš u Yettel-u ili to moram preko drugog operatera? I da li ste vi koji ste podnosili zahtev to radili online ili ste išli u poslovnice?
u poslovnici jer online ti treba da imas preko eUprave svoj potpis komplikovano je i ne ne mora da bude u yettel mozes i u a1 da podneses zahtev nema neke razlike jedino kod koga ti je bolja ponuda mada a1 mislim da daje 50% na neo neo da bi zadrzao korisnike ne znam da li idalje daje novim u yettel imas npr total 40 za 1700 a za mts ponudice te 30% maks pa ono
 
Probao sam kao novi korisnik pre 20ak dana u A1, ali nisu nudili neo neo sa 50 posto za nove korisnike.
 
da da izgleda da daju samo da bi zadrazali korisnike
 
Bolje biti neće - teškom mukom sam nakon 25 godina ja rekao njima "Hvala doviđenja" ali ko ih šiša, svi neka im idu kada su postali oličenje bezobrazluka, pretnji i ucena do poslednjeg momenta kada će ti na kraju ponuditi neke uslove da ostaneš. Kod mene im to nije prošlo...
A drugi su kao bolji? Sve je to ista banda. Fali nam jos jedan operator ali ozbiljan.
 
Nisu nikako bolji a i njih ću da menjam sa zadovoljstvom ako mi neko ponudi bolju ponudu a ovaj se bude ponašao u stilu "ma briga me" kao što je to bilo pre par meseci.
A iako sam imao bolju ponudu od MTS stvarno sam imao želju da zbog tih 25 godina ostanem u Yettelu ali izgleda da tu želju nije delila i druga strana - bar ne dok nisam podneo zahtev za prelazak.

Btw nisam hteo da im tražim ni jedan jedini dodatni procenat popusta od onog što regularno nude, jedino što sam imao na umu jeste da uzmem telefon za koji sam bio zainteresovan bez učešća već da cenu istog u potpunosti platim na 24 rata jer su mi dve godine pre toga rekli "Vama kao našem dugogodišnjem korisniku za to možemo da izađemo u susret, samo nam se javite na vreme". I nisam im se javio već sam im se javljao ali je problem bio sa druge strane jer više nije bio korektan Telenor već beeeep Yettel.
 
Poslednja izmena:
A drugi su kao bolji? Sve je to ista banda. Fali nam jos jedan operator ali ozbiljan.
Jako tesko 4. operater da ce nam se dogoditi. Gde god sam isao po Evropi svuda postoje 3 operatera, 4 su prakticno izuzeci.
Ali se ipak nadam da ce sbb postati ili kupiti neki od trenutnih.
 
Bio sam danas u poslovnici da vidim šta mogu da mi ponude uz obnovu ugovora, s obzirom na to da mi ugovor ističe u petak. Bukvalno ništa više od onog što već imaju na sajtu. Nisam znači ni morao da idem. Pitam da platim ovaj poslednji račun i otkupim ugovornu obavezu da bih kod drugog operatera iskoristio akciju koja traje do kraja meseca, kažu ne mogu oni da raskinu ugovornu obavezu pa sve i da platim, ne rade to oni. I ja onda podnesem zahtev za prelazak na pripejd, nadam se da će zvati. I da, rekoše ako pređem na pripejd onda tri meseca ne mogu da prenosim broj u drugu mrežu.
 
mislim da to nema vise ja sam posle raskida ugovor-a sa a1 presao u mts posle mesec dana samo
 
Jako tesko 4. operater da ce nam se dogoditi. Gde god sam isao po Evropi svuda postoje 3 operatera, 4 su prakticno izuzeci.
Ali se ipak nadam da ce sbb postati ili kupiti neki od trenutnih.
Pa bogme nije baš ni da su izuzeci države sa po 4 provajdera...Velika Britanija, Kipar, Danska, Francuska, Italija, Finska, Švedska, Poljska, Rumunija, Slovačka, Španija...
Mogao bi četvrti i kod nas, ali sumnjam da će vlast dati.
 
Pa bogme nije baš ni da su izuzeci države sa po 4 provajdera...Velika Britanija, Kipar, Danska, Francuska, Italija, Finska, Švedska, Poljska, Rumunija, Slovačka, Španija...
Mogao bi četvrti i kod nas, ali sumnjam da će vlast dati.
Vlast ne da ni 5g da se uvodi jer telekom grca u dugovima, a ne jos jedan operater koji bi im uzeo deo pretplatnika
 
Da li stari Biznis Platinum Total paket moze da dobije popust sa tim muvanjem prelaska u drugu mrezu ili trazenjem kulturno preko maila? 4 broja su umrezena preko privatne firme, ni jedan od njih nema telefon vec samo pretplatnicki broj. Ugovorna obaveza davno prosla, svaki mesec redovno se placa 8500 dinara samo pretplata za jedan broj sto je suludo
 
Slovacka ima 3 operatera. 4ka je kao nas Globatel.
 
Da li stari Biznis Platinum Total paket moze da dobije popust sa tim muvanjem prelaska u drugu mrezu ili trazenjem kulturno preko maila? 4 broja su umrezena preko privatne firme, ni jedan od njih nema telefon vec samo pretplatnicki broj. Ugovorna obaveza davno prosla, svaki mesec redovno se placa 8500 dinara samo pretplata za jedan broj sto je suludo
ne moze se dobiti nista od strane biznis/pravnih lica ovi popusti vecinom sa fizickim licima sve ostalo mora da firma/kompanija sklopi ugovor sa operaterom
 
Da li stari Biznis Platinum Total paket moze da dobije popust sa tim muvanjem prelaska u drugu mrezu ili trazenjem kulturno preko maila? 4 broja su umrezena preko privatne firme, ni jedan od njih nema telefon vec samo pretplatnicki broj. Ugovorna obaveza davno prosla, svaki mesec redovno se placa 8500 dinara samo pretplata za jedan broj sto je suludo
Pa slična je priča kao i sa fizičkim licima. Samo pretnja prelaskom i dobijaju se bolji uslovi. Naravno, trebalo bi da imate agenta koji je zadužen za vašu firmu. U zavisnosti od broja kartica i paketa mogu fini popusti da se dobiju, naravno više brojeva više i popusta
 
Bio sam danas u poslovnici da vidim šta mogu da mi ponude uz obnovu ugovora, s obzirom na to da mi ugovor ističe u petak. Bukvalno ništa više od onog što već imaju na sajtu. Nisam znači ni morao da idem. Pitam da platim ovaj poslednji račun i otkupim ugovornu obavezu da bih kod drugog operatera iskoristio akciju koja traje do kraja meseca, kažu ne mogu oni da raskinu ugovornu obavezu pa sve i da platim, ne rade to oni. I ja onda podnesem zahtev za prelazak na pripejd, nadam se da će zvati. I da, rekoše ako pređem na pripejd onda tri meseca ne mogu da prenosim broj u drugu mrežu.
Ja sam isto u ponedeljak bio u poslovnici, podneo zahtav za prelazak na pripejd, danas me zvali da mi ponude 50% popusta na total 20 ili total 40, do sada sam imao total 12. Izabrao sam total 40, uz e-racun, cena je 1699 din.
 
Kakvi su smarači ovi iz yettela1000005245.png
 
Nazad
Vrh Dno