Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Iskreno ja necu ni na pripejdu ostati ,ne vidim niti jedan razlog za to
Sto se tice unistavanja i teranja ,ko zna o cemu se tu radi ,iskreno nista novo i da ga uniste
Kada cujem tu formulaciju "investicioni fond " uvek se najezim

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
Slazem se.
Evo primer od dvojice kolega, istice im ugovor sad, jednom 3.10 drugom 7.10. Nikakav poziv za promocije, tarife, obnavljanje ugovora. Pre su kretali tri meseca ranije da zivkaju i nude.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 
Мени је уговор истекао у мају и ниједном нису знали. И изгледа не могу да извучем неки попуст.

А немам другог избора сем Теленора, откад је покрио овде сигналом боља су мрежа. Први су (и мислим једини потпуно) покрили са 4г, МТС не знам ни да ли је уопште кренуо. На МТС ни обична покривеност ни разговори не ваљају. Човек има телефон са две картице, МТС и Теленор, огромна разлика кад позовеш један па други број.

Разумем да треба да буду скупљи, и логично је, али стварно претераше.
 
Naravno,ko nema izbora,to mu je sto mu je
Ja preko app pratim jacinu signala kuda se krecem i za sada je odnos 60-40 u korist Vipa
Tako da ispade bez veze sam gubio vreme sa Telenorom,ali ok dobri su oni ,samo da dovedu cene i pakete bar u isti rang sa ostalima

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ako je takva situacija kod tebe onda zoveš ti njih pa tražiš nesto,pucas praznom puškom,sta god[emoji1]. Svašta ljudi dobijaju ,neki ne ali treba pokušati. Pricalo se da novi korisnik ne može dobiti nista a ja dobio 50%. Dobio i onih 10gb sto je bio promo oko Ng. Ono sto sad imam i za koje pare imam,nema ni kod jednog operatera tako da bi mogao reći da je meni Telenor najjeftiniji.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Шта да тражим, како? Мени би рецимо овај Го дата одговарао али кад сам питао у пролазу каже нема попуст за њега.
Раније нисам ни морао да тражим, мени је нуђено.
 
Ako je takva situacija kod tebe onda zoveš ti njih pa tražiš nesto,pucas praznom puškom,sta god[emoji1]. Svašta ljudi dobijaju ,neki ne ali treba pokušati. Pricalo se da novi korisnik ne može dobiti nista a ja dobio 50%. Dobio i onih 10gb sto je bio promo oko Ng. Ono sto sad imam i za koje pare imam,nema ni kod jednog operatera tako da bi mogao reći da je meni Telenor najjeftiniji.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Nisam ni rekao da necu probati ,meni treba da uz sto jeftiniji paket dobijem sto jeftinije telefon
Ako mi posle mnogo godina ponude isto kao i Vip ,za normalno potpisivanje ugovora ne vidim poentu da prihvatim
Jeenostavno tebi trrba paket jeftin meni i paket i telefon ,drugacije potrebe imamo

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Jeftin i telefon ne idu u istoj rečenici kod nasih operatera. To neces naci sigurno. Naravno da su nam potrebe drugačije,nikad ne bih uzeo telefon preko operatera.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pozdrav svima. Imam skoro vec 2 godine star mts box 4 paket sa 100gb bonusom. Kako bi presao na novi paket sa uporedivim uslovima mesecni racun ce mi porasti za 500 do 1000 dinara pa sam resio da potrazim alternativu.
Sporedna kartica koju koristim mi je u telenoru i ne bi mi bio problem da mi ona postane glavna i jedina ukoliko kod njih mogu povoljnije da dobijem uslugu koja mi je potrebna. Problem je taj sto je ta kartica umrezena preko firme u kojoj moja majka radi.

Da li postoji mogucnost na kartici koja je umrezena preko firme(znaci post paid) da se uzme neki dodatni paket ili ukoliko je moguce poveze njihov kucni internet i dobije 100gb na mesecnom nivou i da li ta usluga kosta preko 2000 dinara mesecno?
 
Ništa od toga nije moguće sa karticom koja je biznis paket. Eventualno firma može da zatraži od Telenora da se kartica prebaci na prepaid, posle 3 meseca možeš da je prebaciš na postpaid.
 
Danas na Karabarumi nisam mogao nikako da se nakačin na 4G i stalno ali stalno kad zovem nekog, tišina i izbaci “call failed”, jednom sam pozvao, čulo se neko pištanja nalik dial up konekciji i stalno su mi sagovornici seckali ili odjednom tišina pa nastavi. Celo popodne od 11 do 5 mi je tako bilo....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Interesuje me kako ste uspeli da uzmete 50% popusta na total pakete? Trenutni paket je total 2 i jos godinu dana traje ugovorna, ali je isteklo onih 10gb. Nude samo cene sa sajta na fb-u.
 
Rano je sada da im tražiš 50%, moraš da čekaš istek ugovorne obaveze...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel us0eo neko da iskamci popust 50% na total2 i 2 premium app? Ili godata bez UO?
 
uz go data ne daju popust. uz total daju. ako si na isteku UO pa im zapretis prelaskom na prepaid ili drugu mrezu, obicno daju 50%

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
I mene baš interesuje da li je neko uspeo da dobije godata bez ugovorne obaveze? Vidim da je na sajtu to moguće za godata plus, ali po ceni od 2049 dinara, što je po meni preterano.
 
Meni istice ugovor za 2 dana, ne verujem da ce zvati. Samo ako se ja iscimam za 50%.
 
Da li je moguca promena paketa na Play plus sa postojecim ugovorom? Imam 50% i dali su mi neki jezivi Prenesi 400 sa 3GB neta koji mi ode ocas posla i 2 aplikacije (premium ili obicne). Po mojoj racunici, mnogo mi se vise isplati 6GB neta sa jednom aplikacijom, npr. Deezer a Instagram da placam 150 din.

S tim sto se plasim da ne nude ovaj paket postojecim, bar ga ne vidim u Moj Telenor


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Posalji im poruku na tviteru. Tako sam ja poslao, oni me pitali da li zelim da me pozovu ja napisao da hocu i oni zvali.
 
Inače, blago su redizajnirali sajt, sad su uklonili Telenor ime, vidi se samo logo. Još šest meseci do promene imena...
 
Promenili su i način logovanja na portal

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Inače, blago su redizajnirali sajt, sad su uklonili Telenor ime, vidi se samo logo. Još šest meseci do promene imena...
Znaci u narednih 6 meseci dva nova imena u mobilnoj telefoniji kod nas [emoji1787]

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ja sam odlučio da prihvatim ponudu Total 4 sa 50% popusta. Ljudi iz VIP su me totalno razočarali komunikacijom sa korisnicima i greškom u ugovoru tako da sam batalio prelazak kod njih. Ukoliko te osnovne stvari nisu odradili kako treba, šta onda da očekujem sa kvalitetom mreže?

Jedini problem je što mi je ukinut superset (imam duo gold extra i total 4) i kažu da ne mogu da ga aktiviram ponovo. Čitao sam one uslove aktivacije i piše da nije moguće aktivirati superset ukoliko dobiješ popust na paket. Da li je neko uspeo da dobije 50% popusta i aktiviran superset?
 
Da li ste primetili da se poruke konvertuju u MMS kada koristite naša slova (latinica sa dijakritikama, za ćirilicu nisam proveravao) i premašite limit za SMS (~150 karaktera)? Ranije su takve poruke slate kao SMS ali su naša slova uzimala više od jednog karaktera, a sada ih automatski konvertuje u MMS. Da li je to do operatera ili telefona?

Ne znam da li je neko ranio primetio ovde (vrv jeste) ali ja sam tek danas pošto ne kucam često SMS.
 
sms je do 160 karaktera. do telefona je tj do sms aplikacije. nasa slova sa "kvačicama" i ćirilica "trose" vise od jednog karaktera. mozes probati neku drugu sms aplikaciju

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno