Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

I ladno je ova drugarica platila račun a rekao sam joj da sačeka da vidim šta je u pitanju . Ko zna šta su joj nakalemili . Ja je pitam zašto si platila , ona kaže rekli joj u poslovnici sve je ok :d

Ne kažem da su namerno poslali veći račun, desi se greška sad neko plati bez provere neko se pobuni i eto.
 
I ladno je ova drugarica platila račun a rekao sam joj da sačeka da vidim šta je u pitanju . Ko zna šta su joj nakalemili . Ja je pitam zašto si platila , ona kaže rekli joj u poslovnici sve je ok :d

Ne kažem da su namerno poslali veći račun, desi se greška sad neko plati bez provere neko se pobuni i eto.

Lepo ode do poslovnice i pita da joj kazu sta joj je to naplaceno preko cene paketa...
I kako je moguce da ne pise u racunu nista? Pa imas tamo sve stavke nabrojane...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako nemas ugovornu obaveze, nisi menjao operatera pre manje od 3 meseca, i nisi menjao prepaid->postpaid pre manje od 3 meseca, moze vec 5-6 godina. Nesto novije mislis?
 
Bas kao sto je alfa rekao i nemoj da zaboravis da moras da registrujes broj nakon prelaska na prepaid ako zelis da osiguras da broj ostane tvoj.
 
Lepo ode do poslovnice i pita da joj kazu sta joj je to naplaceno preko cene paketa...
I kako je moguce da ne pise u racunu nista? Pa imas tamo sve stavke nabrojane...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ili neka pogleda specifikaciju na Moj Telenor portalu.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Tražio sam mailom 25% popusta na pretplatu i telefon. Ako mi odobre taj popust,da li idem u bilo koju poslovnicu da potpišem ugovor, a oni će tamo već znati da imam popust ili nekako drugačije?
 
Tražio sam mailom 25% popusta na pretplatu i telefon. Ako mi odobre taj popust,da li idem u bilo koju poslovnicu da potpišem ugovor, a oni će tamo već znati da imam popust ili nekako drugačije?
Meni su slali poštom ugovor i telefon.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Tražio sam mailom 25% popusta na pretplatu i telefon. Ako mi odobre taj popust,da li idem u bilo koju poslovnicu da potpišem ugovor, a oni će tamo već znati da imam popust ili nekako drugačije?

Stiže ti brzom poštom.

Ukratko da objasnim situaciju pa da vidim da li neko ima slično iskustvo. Žena je do pre dve godine imala broj u Telenoru (prethodnih 10+ godina) pre dve godine smo uzimali MTS Box i njen broj smo preveli na mene, prebacili ga u MTS i vezali ga u Box. Sada hoćemo da ga vratimo u Telenor i naravno da tražimo neki popust na paket.

Pošto ja već imam broj u Telenoru, da li je realno da tražim popust na osnovu toga što prenosim još jedan broj u Telenor i tražim 50% jer ne uzimam telefon? Da li kao novi-stari korisnik moja žena, ako vratimo njen broj na njeno ime, može da očekuje bilo kakav popust?

Valjda je jasno, kako sam napisao.... :)
 
Poslednja izmena:
Za ovu kombinaciju još nismo čuli,ne košta te ništa da tražiš,javi kako si prošao.
 
Brojeve koji se vraćaju u mrežu obično tretiraju kao i svaki drugi novi broj, bez mogućnosti da se dobiju bolji uslovi na početku.
Ali svakako ništa ne košta da se proveri sa njima opet.
 
Baš tako,kolega je ženin pripaid broj prebacio na postpaid i posle šest meseci je uspeo da dobije 50%.
 
Odmah gotovo sigurno nećeš dobiti nikakav popust, kad prođe 6+ meseci, moguće je.

using TT
 
BOX UO mi ističe oko NG, a ne bih suviše rano da krenem da ih smaram :) Za sad samo skupljam iskustva. Ja sam na mom broju dobio -25% na pretplatu uz telefon. Ženin planiram da kombinujem sa SBB (kako god da se to zove).


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ne možeš imati 50% i koristiti SBB superset.
 
Videću šta mi se više isplati. Mislim da daefault -20% mogu svakako da dobijem. Opcije su -20% i superset, mislim da to može da se kombinuje ili -50% bez superseta. No, ima još vremena do tada.

3. Da nema aktivnu nijednu od navedenih promocija na Telenor postpejd broju:
Promociju Telenor Kombo.
Bilo koju promociju koja obezbezbeđuje popust na mesečnu pretplatu. Telenor zadržava pravo da u skladu sa svojim tehničkim mogućnostima korisniku odobri aktivaciju promocije uz zadržavanje popusta na pretplatu.
 
Tražio sam mailom 25% popusta na pretplatu i telefon. Ako mi odobre taj popust,da li idem u bilo koju poslovnicu da potpišem ugovor, a oni će tamo već znati da imam popust ili nekako drugačije?
Malo sam van tokova jer sam bio pod ugovornom obavezom, pa nisam siguran, da li tih 25% daju starim korisnicima uz telefon po ceni za dati paket, i da li važi i eventualni popust ako ga bude na primer u novogodišnjoj promociji...?

Sent via Xperia Z3
 
Videću šta mi se više isplati. Mislim da daefault -20% mogu svakako da dobijem. Opcije su -20% i superset, mislim da to može da se kombinuje ili -50% bez superseta. No, ima još vremena do tada.

3. Da nema aktivnu nijednu od navedenih promocija na Telenor postpejd broju:
Promociju Telenor Kombo.
Bilo koju promociju koja obezbezbeđuje popust na mesečnu pretplatu. Telenor zadržava pravo da u skladu sa svojim tehničkim mogućnostima korisniku odobri aktivaciju promocije uz zadržavanje popusta na pretplatu.

Moze 20% i superset jer im je tih 20% zvanicna ponuda ;)
 
Malo sam van tokova jer sam bio pod ugovornom obavezom, pa nisam siguran, da li tih 25% daju starim korisnicima uz telefon po ceni za dati paket, i da li važi i eventualni popust ako ga bude na primer u novogodišnjoj promociji...?

Sent via Xperia Z3

Meni su vec 2 puta omogucili tih 25% na pretplatu i uvek sam je trazio kad je i neka akcija i za mob. tel. pa imaju nize cene,tako da mislim da isto ovo onda daju i kad su novogodisnje.
 
Meni su vec 2 puta omogucili tih 25% na pretplatu i uvek sam je trazio kad je i neka akcija i za mob. tel. pa imaju nize cene,tako da mislim da isto ovo onda daju i kad su novogodisnje.
To, nije bitno da baš bude novogodišnja akcija, nego računam da će neka takva biti najpre za NG.

Sent via Xperia Z3
 
To, nije bitno da baš bude novogodišnja akcija, nego računam da će neka takva biti najpre za NG.

Sent via Xperia Z3

Ja nikad nisam trazio za novogod.akciju ovaj popust jer mi se uvek potrefilo da ugovor istice oko leta tj.kad daju obicno one tel. popuste i oba puta su mi omogucili 25% na pretplatu i tel po toj nizoj ceni. Ali ako su tad dali ne verujem da ne bi i za novu god.
Zadnji put sam trazio sad pocetkom leta kad je isto bila akcija nize tel cene i to za 2 broja i za oba su mi omogucili 25% i 2 tel po tim manjim cenama.
Ali pazi vise ne prolazi ona fora da im pustis mejl vec ili prelazak u drugu mrezu ili ono sa post na pripejd da predjes,ja sam uradio ovu prvu ;)
 
Ako sa postpejd Surf paketa nakon 6 meseci redovnog placanja odlucite da predjete na neki voice paket, NEMA ni standardnih 20% popusta ne pretplatu. :D Cisto informativno sam pitao na chat-u, nema ni standardnog popusta od 20% u tom slucaju.
 
Poslednja izmena:
1a60fb93a0526fcb19d97e0d47e1dcd2.jpg


ne znam da li ste pisali o ovome, nisam bas pratio...

Poslato sa Note 3
 
Da li je moguce blokirati u Telenoru sav saobracaj van paketa? (Iphone je zabagovao i svakodnevno salje aktivacione poruke za iMessages, s obzirom da je aktivacioni broj u Engleskoj, svaka se naplacuje po 15 dinara)
 
mislim da nije bas moguce tako nesto. a i to svakako nije resenje. moze li taj iPhone da se resetuje na fabricka podesavanja ili vec nekako da se resi taj problem sa aktivacionim porukama? koliki je racun do sada napravio ako stalno salje te poruke?

Poslato sa Note 3
 
Moze u svakoj mrezi da se blokira medjunarodni saobracaj.
Ali saobracaj van paketa - nece dati :) (kod VIPa moze za firme)
 
Vrh Dno