Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

IMG-20210507-141205.jpg
 
Poslednja izmena:
^^^^
Ja ove brzine nikad nisam imao na telenoru u mom mestu, max 30/4
 
Ovo su moji Telenor rezultati...
Post automatically merged:
 

Prilozi

  • Screenshot_20210507_234255.jpg
    Screenshot_20210507_234255.jpg
    65.4 KB · Pregleda: 44
Ništa manje očajno... U pitanju je biznis paket. Nekada je na istoj lokaciji bilo bukvalno 100/100
 

Prilozi

  • Screenshot_20210507-235706_Speedtest.jpg
    Screenshot_20210507-235706_Speedtest.jpg
    64.9 KB · Pregleda: 39
Kod mene isto ok,
 

Prilozi

  • viber_image_2021-05-08_10-06-20.jpg
    viber_image_2021-05-08_10-06-20.jpg
    59.8 KB · Pregleda: 28
Vracar, Beograd
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-05-08-18-01-56-989_org.zwanoo.android.speedtest~2.jpg
    Screenshot_2021-05-08-18-01-56-989_org.zwanoo.android.speedtest~2.jpg
    56.1 KB · Pregleda: 34
Zar nemamo neku sličnu temu za speed testove?

Screenshot_20210508-205729.jpg
 
Epa ovako društvo, podneo zahtev za prenos broja sa postpaid A1 na prepaid Telenor 29. Aprila, a broj je prenet 07. Maja (jer je bio 1. Maj i Uskrs). 09. Maja dobio sam ponudu u Moj Telenor aplikaciji za 50% popusta da pređem na bilo koju postpaid tarifu. Ništa nisam potpisivao, nikakvu saglasnost za obradu podataka.
 
To je ok, normalna situacija. Nesto te muci ili nas samo obavestavas?😉
 
Ima neko info kad krece Telenor sa ponudom na telekom optici?
Bice box paketa sa mob. tarifama ?
 
Da ali oni vec skoro dve godine rade na tome, mislim da je sve spremno, samo se cekalo odobrenje...
 
Da li još uvek postoji opcija u Telenoru "Telenor više" ?
 
Ja sam taj Telenor postpejd i koristio zbog ' Telenor više' kao i Kućni net zbog mogućnosti deljenja interneta sa jednim postpejd mobilnim brojem. Ovako ne vidim razlog zašto bih i dalje koristio Telenor internet..baš im je odluka bez veze, nerazumna..
 
Ja sam taj Telenor postpejd i koristio zbog ' Telenor više' kao i Kućni net zbog mogućnosti deljenja interneta sa jednim postpejd mobilnim brojem. Ovako ne vidim razlog zašto bih i dalje koristio Telenor internet..baš im je odluka bez veze, nerazumna..
Nije sad imaš total pakete sa neograničenim internetom tako da ti dodaci više neće trebati
 
Preneo sam drugi broj u Telenor.. Nisam očekivao brzo ponudu za 50% popusta za postpejd, pa sam uzeo dodatak za internet od 12 GB. E sada, zna li neko ako pređem na postpejd da li mi se internet isto prebacuje na taj novi paket ili ne ? I koliko dugo važi ponuda za prelazak na postpejd sa 50% popusta ??
 
Neće ti se preneti nepotrošeni gigabajti sa pripejda na postpejd. Eventualno ako imaš neki kredit, za taj iznos će ti biti umanjen prvi postpejd račun. Ponuda traje do daljeg
 
Za kredit u poslovnice rekoše da se gubi, ali se pojavio na sledećem računu. Tako da, šta god da kažu u poslovnici, kolege gore su dobro napisali, kredit se prenosi na račun.
 
"obican" kredit sa prepiada se evidentira kao avansna uplata, pri prelasku na postpaid. ostali saobracaj, dodaci, itd se gubi
 
Jel uspeo neko da iskoristi onaj gigatron popust posle isteka? Ogrebao sam ga sredinom aprila i uopšte nisam video da ima rok trajanja, "sačuvao" ga jer treba tamo da pazarim sad nešto. 🤦‍♂️
 
Nije sad imaš total pakete sa neograničenim internetom tako da ti dodaci više neće trebati
Total paketi sa neogranicenim internetom, 50gb i 100gb po punoj brzini, nakon toga smanjenoj. Poenta je bila povezati surf paket i voice paket uz Telenor vise pa za pristojnu cenu imati net na minimum 2 uredjaja plus 50% vise saobracaja u oba paketa. Telenor porodica je bila super jer je moglo unutar porodice poslati internet drugom clanu.
 
Total paketi sa neogranicenim internetom, 50gb i 100gb po punoj brzini, nakon toga smanjenoj. Poenta je bila povezati surf paket i voice paket uz Telenor vise pa za pristojnu cenu imati net na minimum 2 uredjaja plus 50% vise saobracaja u oba paketa. Telenor porodica je bila super jer je moglo unutar porodice poslati internet drugom clanu.
Pa zar total paketi nemaju ukupno veću količinu interneta nego što je Telenor više ikada imao???
A ako hoćeš da deliš sa nekoliko uređaja uključiš tetering.
A Telenor porodica je imala neke fine usluge, ali verovatno ni puno zainteresovanih korisnika, i zbog toga su je isključili.
 
Ova akcija 7000 din za stari telefon..Kako ide to u praksi ?Interesuje me htc m7 jel racunaju toliko ili manje ,ispravan naravno ,a i tezak ,ako im to igra ulogu :)
 
Pa zar total paketi nemaju ukupno veću količinu interneta nego što je Telenor više ikada imao???
A ako hoćeš da deliš sa nekoliko uređaja uključiš tetering.
A Telenor porodica je imala neke fine usluge, ali verovatno ni puno zainteresovanih korisnika, i zbog toga su je isključili.
Surf+50 (50+25gb) + Prenesi 400 (10+5gb) = 90gb po punoj brzini za 1899+1250rsd = 3149rsd.
Total data 3199 za 50gb
Total data+ 3999 za 100gb
Naravno sve je varijanta bez uredjaja
Prednost su i aplikacije, ali opet isplativije uz Telenor više
 
Nazad
Vrh Dno