Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ako ugase Deezer, za mene je to deal breaker.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ako ugase deezer, bez razmišljana[emoji23]
To je jedino što me još drži kod njih, koristim ga 3 godine...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja poceo pre 2 nedelje[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Deezer koristim, ali bukvalno od kad se pojavio u Telenor paketima. Ne koristim ga svakodnevno, ali dovoljno često da bih se bas smorio da ga izbace. HBO Go koristim, ali manje.
S obzirom da sada sve mreže rade OK, bez tih servisa, jednostavno pogledam koji provajder je najjeftiniji za paket sa dovoljno neta i to je to, posle 18 godina.
 
Bukvalno isto kao kolega iznad, od reči do reči, s jedinom razlikom da sam u Telenoru od 1998. godine.
 
Vlasnik Telenora u Češkoj ima Spotify u ponudi (na paketima za mlade, 3 meseca besplatno).
Možda, u tom pravcu treba gledati, pod uslovom da je ovo tačna informacija o deezeru.
Ali, pošto sam u Telenoru od '99, iznenadio bih se da ovi u poslovnici imaju ovakvu informaciju (njih obaveste tek kada nešto stupi na snagu, ništa unapred).
 
Poslednja izmena:
Ovo doduse ne mora nista da znaci ali Deezer kaze da nemaju pojma o tome

ss (2).png
 
Kod iz Chipsy za 10GB: DLH4TU

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kod iz chipsy za 10 GB: EAKTUK

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Jedna trivia, Deezer se u Telenoru pojavio 01.02.2013. Najpre je bio na pripejdu a nešto kasnije i na post..

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Deezer koristim skoro svakodnevno i bas bi se lose osecao da ga ugase.
A opet, mozda ga i ugase zbog mene: :)
You listened to 1386 tracks last month.
This adds up to 3 days 20 hours 22 minutes of listening time.
That's about 45 tracks a day!
 
Jel jos nekome kasne dugo osvezavanje stanja neta?
Ja jos pre podne skinuo neko azuriranje od 2 gb,a imam onaj cipsi dodatak i jos mi nije skinuto ni od njega ni od regularnog neta.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Deezer koristim skoro svakodnevno i bas bi se lose osecao da ga ugase.
A opet, mozda ga i ugase zbog mene: :)
You listened to 1386 tracks last month.
This adds up to 3 days 20 hours 22 minutes of listening time.
That's about 45 tracks a day!

Kako si video ovo?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jel jos nekome kasne dugo osvezavanje stanja neta?
Ja jos pre podne skinuo neko azuriranje od 2 gb,a imam onaj cipsi dodatak i jos mi nije skinuto ni od njega ni od regularnog neta.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Kasni malo ažuriranje iz Chipsy-ja,takođe i za aplikacije ne znam zašto dok regularni net u sekundi ažurira.
 
Meni je Deezer apsolutni deal breaker. Ne pamtim kad sam zadnji put slušao np3 muziku, Deezer mi je instaliran na svim kompovima i, naravno, na telefonu (čak mi noću radi Flow umesto radia, jer ne volim tišinu).

Kako ono beše - imamo li pravo da raskidamo ugovor ako smo uzeli telefon (6 rata), s obzirom da ovo bitno menja situaciju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I mi se naravno isprimali. :D

Realno, prodavci najnižeg nivoa u poslovnicama sigurno neće prvi saznati niti bi smeli da dele takve informacije dok ne bude zvacicno objavljeno...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Kako ono beše - imamo li pravo da raskidamo ugovor ako smo uzeli telefon (6 rata), s obzirom da ovo bitno menja situaciju?

Mislim da ne možemo da raskidamo ako ukinu Deezer jer je stajalo na sajtu u opisu paketa da zadržavaju pravo da bilo koji dodatak ukinu. Ne znam da li isto stoji i u ugovoru, moram da ga pronađem i pročitam.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Koliko se sećam, u ugovoru nisu definisani dodaci, već samo da isti postoje i koliko dodataka imaš pravo da koristiš u okviru pretplate, tako da bilo koja promena dodataka ne bi trebalo da ima uticaja na ugovornu obavezu.
 
Ako pogledaš kako je skoro vip (A1) osakatio svoje postpaid pakete, možda je najbolje da se kod Telenora ne dešavaju nikakve novosti u što daljem periodu ;)
 
Kakva je sad situacija vezano za obnovu ugovora? Jel se može izvući popust, recimo na iphone 11 pro?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Danas opet plavi petak, nemojte preskociti, iako nista korisno ne mozete dobiti.
 
Mene bi bilo sramota da stavim na sajt sniženje cene sa 3260sd na 3250 rsd. Pa koga oni prave blesavim? Vređa ljudsku inteligenciju. Kome oni daju popust od 10rsdx24 meseca...užas. Vidim da sada imaju 10GB 3 dana, popravili su se, ali na svake 3 nedelje :D
 
Poslednja izmena:
I ja[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno