Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

zasto to pises ako nisi siguran i dajes drugima pogresne informacije? ja sam dobio 50% popusta na dva postpaid broja, za produzenje ugovora na jos 2 godine. a pitanje za popust sam im poslao upravo preko twittera.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока

Sa ili bez promocije Dupli net?
 
ja sam dobio total 2 bez promocije dupli net. cini mi se da je neko pisao u ovoj temi da je dobio 50% sa duplom netom, sto mu za total paket dodje onda jos 50% povoljnije jer se npr total 2 placa duplo manje a sve je neograniceno + net kao u total 4 (osim digitalnih servisa).

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Meni nude total 2 bez promocije dupli net za 975din ili total 4 bez promocije dupli net za 1225din.
U oba paketa se net prenosi 3 meseca ;)
Ne daju dupli net i popust zajedno, barem meni :D
 
Isto i meni. Ne daju obe promocije.
Uzeo 50% popusta, total 4.
 
Plavi petak je postao potpuno bezveze. Već nedeljama grebem samo promocije do kraja dana...
A prvih nekoliko nedelja, em što sam izvlačio net na 7 dana, em što je bio neki bag pa se net nije deaktivirao nakon isteka, čak naprotiv ogrebem u petak ponovo net na 7 dana pa mi saberu...
Al nakon tri nedelje skontali, pa sad me daju ništa, valjda za kaznu [emoji16]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Za stare korisnike, mora da daju 50 % na Total 2 za 1024 din mesecno i 2GB i dve aplikacije po zelji na 10GB mesecno kao Viber i FB
Najbolje i najjednostavnije je da sa Telenor brojem predjete zahtevom u Vip mrezu. i onda vas poziva Telenor i da naravno tih 50%
jer onda tek veruju da ih napustate. Ovako ce bas odbijati kao poslednje g....
U slucaju da ni onda ne daju, lepo predjete u VIP Neo 3 za 1299 dinara sa 3GB Neta
 
Plavi petak je postao potpuno bezveze. Već nedeljama grebem samo promocije do kraja dana...
A prvih nekoliko nedelja, em što sam izvlačio net na 7 dana, em što je bio neki bag pa se net nije deaktivirao nakon isteka, čak naprotiv ogrebem u petak ponovo net na 7 dana pa mi saberu...
Al nakon tri nedelje skontali, pa sad me daju ništa, valjda za kaznu [emoji16]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Znaci da nisam samo ja baksuz, i meni su dali 1gb, potrosio sam ga u roku od 2 sata, pojma nemam kako.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Само иритирају кориснике ;) Уместо да дају рецимо 300 МБ за три дана...
И док у другим крајевима ради понајбоље Теленор, у Пиротском крају су очиггледно најгори.

Nijednom nisam imao problem sa Plavim petkom ogrebem iz prve poklon odmah stiže,dodali su novu baznu u Pirotu u naselju Gnjilan.
 
Sestra dobila u okviru računa stavku usluge provajdera 180din, dal se nekome to pojavljivao?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Znači po onom Ratel benchmarku Telenor je osvojio treće mesto hahaha.
 
ili možda ovaj investicioni fond ne uplaćuje ratelu dovoljno kao nekada Telenor [emoji23]
Nešto jeste...
 
Telenor je svetlosnim godinama ispred svih u Vojvodini. Za ostale delove ne mogu da tvrdim. Mesecima sam obilazio Vojvodinu , uz duz i popreko, svakakve vuko*mjau**mjau**mjau**mjau*ne , paralelno telenor i mts i situacija je bila smesna. Telenor ima 4g gde mts nema ni 2g.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobro ne preteruj.
Ali da Telenor stave na treće mesto, pa to je apsurd.
 
Ne preterujem i rekao sam za koju teritoriju garantujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije treće već drugo po prenosu podataka a treće po govornim servisima jer je test rađen preko VoLTe za Vip i Mts dok za Telenor preko 3G mreže jer nema VoLTe pa su tu logično morali biti poslednji.
 
Vidi VIP što se približio Telenoru.

2da245c8cbbe52d5674341cae9975ff7.jpg
 
Meni juce zavrsen prenos broja iz Vipa u Telenor prepaid i kada pozovem call centar automat mi kaze da imam mogucnost da predjem na postpaid tarifu sa 50% popusta medjutim kada sam dobio operatera rekao mi je da jos uvek nema te opcije na mom broju i da za tu akciju treba da sacekam 60 dana.
Zar nije tako oduvek bilo? Uslov je da kada pređeš na prepaid da mora da prođe 90 dana da bi prešao na postpaid.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
 

Prilozi

  • screenshot.JPG
    screenshot.JPG
    45 KB · Pregleda: 186
Za stare korisnike, mora da daju 50 % na Total 2 za 1024 din mesecno i 2GB i dve aplikacije po zelji na 10GB mesecno kao Viber i FB
Najbolje i najjednostavnije je da sa Telenor brojem predjete zahtevom u Vip mrezu. i onda vas poziva Telenor i da naravno tih 50%
jer onda tek veruju da ih napustate. Ovako ce bas odbijati kao poslednje g....
U slucaju da ni onda ne daju, lepo predjete u VIP Neo 3 za 1299 dinara sa 3GB Neta
Kada sam se u poslnici pre 10/tak dana raspitivao za druga rekose mi da nema promocije za stare postpaid korisnike, cist bezobrazluk, a u Vipu mi rekose da bi dobio 3+2 Gb promocije za 1.299
 
Nije nikad ni bilo zvanično. Kod Tekenora se jedino preko telefona /maila dobijala ponuda za starr korisnike. Izuzetak je bilo ovo leto kada je moglo u poslovnice da se dobije 50% popusta. Tako da drug jedino na mail/fb/twitter da im se javi.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Sa svim tim je u svadji. zato je i delegirao mene, nemam pojma kako mu uopste radi Android fon bez gmaila.

Videcemo kako reaguju na poziv call centru.
 
Možeš i ti na fb da im pišeš, tražiće ti čini mi se 3 zadnja broja jmbg(ako je pod ugovorom i na njegovo ime broj) njegovog, ostaviš to i zvace ga, ako je to opcija. Pa neka traži nešto, pa će čuti šta oni nude.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Nece dati nista, jer su jako bezobrazni. Samo odlaskom kod drugog provajdera, onda mogu da popuste.
katastrofalni bezobrazluk i bahatost. iako mnogo njih ima paket Total 2 na 50%. za 1025 din.

Tako da kada oni mogu bezobrazno, moze i korisnik normalno preneti sve brojeve kod drugoga.
 
Poslednja izmena:
Ima u KU tek ponegde; da je "lagano", odnosno da ima signala svuda prosto nije tačno.
Evo slučajno sam naleteo na skrinšot gde se vidi da sam i prešao Kumanovo a bilo je 4G singala. Pored imam još jedan skrinšot iz Kumanova, sećam se zašto sam ga slikao i da je bilo u Kumanovu, ima 3G tri crtice
b43c1c902980168a11f19c1871fa8821.png





Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Pre neki dan sam sklopio UO na 24 meseca uz promociju 50% i duple GB bez uredjaja (Total 15) za nekih 1600 din mesečno.
Zanima me da li mogu u aplikaciji Moj Telenor da menjam pakete u narednom periodu (npr. da predjem na Total 2) i da li u tom slučaju i dalje važe dupli GB i popust od 50% na pretplatu (npr. za Total 2 - 1025 din) ili se onda plaća puna pretplata?
 
Nazad
Vrh Dno