Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Stigao kurir LOl, recite mi posto sam danas potpisao ugovor a 15juna je istekla UO koliko ce da me oderu za jun?

Srazmerno broju dana u uo obavezi pod 50% popusta i periodu izmedju 15 - 22juna koja spada bez 50% i od danas do kraja meseca opet pod 50% ili mi je losa matematika?

Mislim da nije fer da platim standardnu cenu za play 2 duo 1600din... Za jun.


Znaci od

1 - 15 juna pod 50% popust

15 - 22 juna po standardnoj tarifi

23 - 30 po 50% popusta (obnova ugovora)

Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
Isto mi je istekao 15. aprila kao tebi, isto sam imao Play Duo, potpisao krajem aprila za Prenesi Play L sa 50% i naplaceno mi je za ceo april 875 din, dakle racunali su ceo mesec sto je strava


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Isto mi je istekao 15. aprila kao tebi, isto sam imao Play Duo, potpisao krajem aprila za Prenesi Play L sa 50% i naplaceno mi je za ceo april 875 din, dakle racunali su ceo mesec sto je strava


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

E onda je ok, ali meni app ovo izbacuje...

QBx4IGh.jpg



Sent from Dead OS ☹
 
Sad sam krenuo da ti pisem, to je bag i nemoj da te zbunjuje. Treba vremena da se sredi stanje, bice ok za koji dan


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Sad sam krenuo da ti pisem, to je bag i nemoj da te zbunjuje. Treba vremena da se sredi stanje, bice ok za koji dan


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Hvala nije frka ni da platim punu preplatu samo da znam da li je greska ili ne, nije to neki iznos.

Nego da li je neko uzimao telefon na rate preko TB kod telenora??
Kako ide , mogu li ja da definisem da bude na 3 rate npr, nisam pazario na te rate, ja inace prezirem kredite, placanje na rate itd a imam vec otvoren racun u TB ali mi ne leze zarada na taj racun, da li ce to biti problem?
Videcu ako u mts-u zakljucavahu N5 uzecu inda u lelenoru na rate valjda moze van UO , mada ako je neka luda cena onda ne.

Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
^
Evo ja već drugi telefon otplaćujem na taj način. Prvi sam plaćao 12 meseci po jednu ratu, a onda sam odjedanput otplatio i ostalih 12 rata. Dan- dva nakon toga (dok prođe knjiženje) i broj je slobodan, možeš da radiš s njim šta hoćeš. Ja sam uzeo drugi telefon. Ne može na 3 rate, ugovor se definiše na 12 ili 24 rate. S tim da možeš da uplaćuješ po više rata od jednom (najmanje 3) i tako otplatiš telefon pre vremena i oslobodiš broj ugovorne obaveze. Nema veze što ne primaš platu preko TB.

WAS-LX1
 
^
Evo ja već drugi telefon otplaćujem na taj način. Prvi sam plaćao 12 meseci po jednu ratu, a onda sam odjedanput otplatio i ostalih 12 rata. Dan- dva nakon toga (dok prođe knjiženje) i broj je slobodan, možeš da radiš s njim šta hoćeš. Ja sam uzeo drugi telefon. Ne može na 3 rate, ugovor se definiše na 12 ili 24 rate. S tim da možeš da uplaćuješ po više rata od jednom (najmanje 3) i tako otplatiš telefon pre vremena i oslobodiš broj ugovorne obaveze. Nema veze što ne primaš platu preko TB.

WAS-LX1

Eto ti kazes iz svog iskustva a malo pre sam cetovao sa Ivom i ona kaze da moram da prekinem uo sa 50% popusta pa da uzmem telefon preko tb na rate. ******stina.

Da li je bolje da odem do poslovnice pa da se raspitam, sta kazete??

Svaka im cast , skinuli su i za jun preplatu na 50% [emoji2]

Bukvalno kad je stigla poruka da je aktivirana promocija 50%

kM9Lukv.jpg



Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
A ti hoćeš i telefon na rate preko TB I 50% popusta, nisam te razumeo. Pa ne znam baš dal to daju nekome, mislim da ne. Ide standardno ono, popust na pretplatu 30% i uređaj po punoj ceni na 12 ili 24 rate. Mislim da ćeš u poslovnici samo gubiti vreme.

WAS-LX1
 
A ti hoćeš i telefon na rate preko TB I 50% popusta, nisam te razumeo. Pa ne znam baš dal to daju nekome, mislim da ne. Ide standardno ono, popust na pretplatu 30% i uređaj po punoj ceni na 12 ili 24 rate. Mislim da ćeš u poslovnici samo gubiti vreme.

WAS-LX1

Ja sam mislio da su razdvojili Telenor od Telenor banke xd
Ne vidim zasto ne mogu cak uzeti telefon po punoj ceni na rate... Hm.

Sent from Dead OS ☹
 
Pa ne moze, jer ne zele da budu obicna prodavnica telefona na rate :)
 
Da, ali može da se uzme bez da se veže na postojeći ugovor. To sam shvatio da on želi. Bilo bi super kad bi i Vip to ponudio jer ima korektne cene telefona(čak iako je full cena)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa on nema broj u MTSu :) Na to mislim, ako nema postpaid broj i MTSu, ne moze na rate u MTSu?
 
Uzeo sam danas Play+L; kada sam aktivirao 10GB promociju, dobio sam na stanju nešto preko 20GB :) Imao sam pre toga oko 2GB na raspolaganju.
Nije loše kome treba i neki cloud za fotografije, pošto sada daju 100GB za skladištenje i 10GB za saobraćaj za Capture. Aktivirao sam i HBOgo, novinarnicu i Deezer.
Sasvim korektan paket za ~1250din.
 
Ja ne znam šta da radim sa ovima iz Telenora. Potvrdili su mi da ću dobiti 10 Gb neta u naredna 24 meseca ali još uvek ništa. Kažu mi strpi se dok ne provere zašto mi se nije aktiviralo i to traje već par dana:
04e3b7aa74efb098e66170f52400651b.jpg



Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Sad ispade da ćeš imati popust samo 12 meseci od 20%, a dužan si da budeš na UO 24 meseci zbog 10GB interneta!?
Ili, 24 meseca dobijaš internet za UO od 12 meseci?
 
Poslednja izmena:
Za nove korisnike koji bi potpisali ugovor bez uzimanja telefona, cene su one na sajtu? Dakle nema nikakvog popusta za prelazak sa druge mreze?
 
Izgleda ne moze jare i pare XD

Nemam vise opciju 10giga tokom 24m [emoji33]
A danas mi odobrili 50% popusta ;)

Jedino alfa zna pravu istinu o Inteza wp aplikaciji :)
 
Da, izgleda da cu onda morati da uzmem neo 2 kod vipa, posto gledam da mi racun ne bude vise od 1k din.
 
Ne postoji vise 25%, moze 20 i 30% sa 10gb ali uz min paket od 1600.
 
Uzeo sam danas Play+L; kada sam aktivirao 10GB promociju, dobio sam na stanju nešto preko 20GB :) Imao sam pre toga oko 2GB na raspolaganju.
Nije loše kome treba i neki cloud za fotografije, pošto sada daju 100GB za skladištenje i 10GB za saobraćaj za Capture. Aktivirao sam i HBOgo, novinarnicu i Deezer.
Sasvim korektan paket za ~1250din.
Koliko minuta imaš ka svim mrežama?
 
Nazad
Vrh Dno