Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Kako onda ide prenos minuta? Jeli to istaje kao do sada?
Verovatno cu otici danas da iskombinujem Play+1 i Surf 5.
 
Ukoliko nemam Surf+, da li moram da uzimam i tu karticu ili samo da mi stave taj paket odmah na trenutni broj telefona?
 
Ja nemam popust. Uzeo sam bio telefon uz Play+1.
 
Meni za mesec dana istice dvogodisnji ugovor. Razmisljao sam da uzmem neki telefon za dinar i da trazim 25% na pretplatu.

Mislite da mi se vise isplati ova promocija? Internet mi jeste najbitniji deo paketa
 
Ja bih u takvom slucaju isao na ovu varijantu promocije. Jednostavno ne postoji druga varijanta za 7.5GB neta za 550din.
Eh da je moguce povezati i kod Start paketa, bilo bi stvarno dobro :)
 
Ja sam sada na PiS 500 (1006 dinara paket). Ne trosim puno minute, pa mi i ovakav paket odgovara.

Gledam kao tele u ovaj tekst promocije i nije mi bas najjasnije sve. Da li se u okviru ovih internet paketa naplacuje koriscenje interneta nakon potrosenih svih MB u paketu?
 
Ovako piše:

Nakon potrošenih GB po maksimalnoj brzini prenosa onemogućava se dalje korišćenje servisa. Dalje korišćenje servisa moguće je kupovinom tarifnih dodataka.
 
Meni za mesec dana istice dvogodisnji ugovor. Razmisljao sam da uzmem neki telefon za dinar i da trazim 25% na pretplatu.

Mislite da mi se vise isplati ova promocija? Internet mi jeste najbitniji deo paketa

Neces moci da ostanes na PiS 500 ako uzimas novi telefon. To dozvoljavaju samo ako se produzava ugovor na jos godinu dana, a dobices 20% na pretplatu, tj. kostace te ~830 dinara. Ovi novi PiS paketi su bezveze, skuplji u odnosu na stare, a daju manje, i najgore od svega je sto nema neogranicen net. Ja bih ti preporucio da pogledas u VIPu, oni su sada mnogo bolji sto se tice odnosa paketa i cena.
 
Sa popustom na postpaid, VIP nikako nije "bolji" moze da se desi da neki paket nekom bolje lezi, ali ovakve tvrdnje su nebuloza
 
Sad sam uzeo Surfuj+ paket i vratio se na govorni Play+1 (za taj imam ugovor).
Znači za 1644din, ima ukupno 225minuta i 8.25GB. Takođe i Deezer sa svoja dodatna 2GB.
Odlično sto ne treba dual sim telefon.
Za mene i moje potrebe ne postoji bolja ponuda :)

Edit:
Taman eto i "prepaid" broja. 8GB neta je vise nego dovoljno za oba broja, za minute postoji dodatak ako zafale i sigurno je ova varijanta bolje od bilo koje prepaid promocije (barem na telenoru).
 
Poslednja izmena:
Sa popustom na postpaid, VIP nikako nije "bolji" moze da se desi da neki paket nekom bolje lezi, ali ovakve tvrdnje su nebuloza

Slazem se s time da zavisi od toga kome kakav paket odgovara, odnosno sta nudi. Meni licno odgovaraju paketi sa vise poruka i neogranicenim internetom, zbog toga sam rekao da je trenutno Vip bolji, barem sa te strane. Da nisam imao mogucnost da ostanem na starom PiS paketu, bez razmisljanja bih prebacio broj u Vip. Gledajuci i druge pakete, mislim da su i oni bolji nego u Telenoru. Ali to je samo moje misljenje, nisu nikakve tvrdnje, jos manje nebulozne tvrdnje.
 
Pojavila mi se opcija na Moj meni aplikaciji za aktivaciju Telenor Vise promocije, ali kada ukucam svoj postpaid broj, kaze mi: Aktivacija nije moguca za uneti broj. Imam Surfuj plus S paket, a na postpaid broju nemam popust, samo ugovornu obavezu jer sam uzeo telefon. da li je neko aktivirao ovu promociju?
 
Treba da ukucaš broj telefona sa kartice za internet (Surf) paket.
 
Pa poveži jedan od ta dva. Onaj koji budeš povezao imaće taj uvećani sadržaj.
Dakle, u 111 aplikaciji (u telefonu sa postpaid brojem koji želiš da povežeš), ukucaš broj tog Surf paketa.
 
Zvao sam call centar, na internet broju mi je stari Surfuj plus S paket, koji kosta 690 dinara, da bih mogao da iskoristim ovu promociju, moram da predjem na neki od novih Surfuj paketa, od kojih je najnizi 799 dinara...
 
Poslednja izmena:
Jeli imaš neki od ovih Surf paketa ili neki stariji?
Probaj na portalu; dakle isto se uloguješ na nalog povezan sa postpaid brojem i ukucaš tamo Surf broj. Trebalo bi da prođe...
 

Prilozi

  • TLL.jpg
    TLL.jpg
    225 KB · Pregleda: 196
Poslednja izmena:
Uzeo sam u oktobru 2014, to su oni stari surfuj plus paketi... Morao bih da predjem na novi surfuj paket, ali to mi se isplati jer cu za 100 dinara više dobiti više Gb, plus minute u paketu...
 
Ovo baš lepo izgleda :D

paket.jpg
 
Poslednja izmena:
Sta su ovi prvi a sta drugi minuti?
 
Minuti koji dolaze uz paket i dodatni minuti. Prvo se troše standardni minuti iz paketa, pa onda oni što su dodati u promociji. Tako i za SMS. Ti dodatni minuti se ne prenose...
 
Gledam sada ove Surf pakete... Nije.mi jasno, šta je ovo sa duplim cenama? Šta je surf, a sta surf +, pa je jedan skuplji?
 
Ako ne uzimas tablet, onda placas onu nizu cenu (mislim da je Surf +).
 
Hmm, jedna stvar mi nije jasna. Naime, kada sam potpisao ugovor, uzeo sam telefon uz tarifu PiS M (1095 dinara), potom sam promenio na ovu novu Play plus DUO (1595 din). sada posto imam viska saobracaja zbog Telenor Vise promocije, htedoh da promenim na Play plus SOLO koja kosta 1295 dinara, ali je nemam u ponudi?? nudi samo tarife vise od 1595 dinara... da li sam ja nesto propustio u Pravilima ili ovo nije dozvoljeno?
 
Ako si na ugovoru smes preci na veci paket,ali posle nema vracanja na neki jeftiniji. Bar tako je bilo ;)
 
Prilikom prelaska na drugi tarifni profil jedino se posmatra iznos potpisane tarife i nista vise. Pozovi 9000 i raspitaj se, ili, jos bolje, skokni do poslovnice, imaces novi paket za 5 min.
 
Prilikom prelaska na drugi tarifni profil jedino se posmatra iznos potpisane tarife i nista vise.
To je to. Samo to gledaju. Onaj portal ne pokazuje to dobro oko promene profila.
Ja imam ugovor za Play+1, bio sam do juče na Play+2, pa od juče ponovo na Play+1.
 
Poslednja izmena:
Ljudi ovu novu foru sa "Telenor vise",sta sve napisase,vise ni sam ne znam koji su im uslovi ;)
Znaci ako ja imam ugovor na 25% manju pretplatu i mob,ne mogu aktivirati ovu promociju,jel?
 
Nazad
Vrh Dno