Šta je novo?

Yaiba: Ninja Gaiden Z

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570


Jos jedna H&S igra za PC igrace, znam da vas ima puno koji uzivate u ovom zanru. :D

Probao sam malo, igra je skroz ok, bar pocetak. Nisam puno igrao ali ovo sto sam odigrao mi se svidja.
Sve na Ultra, igra ne ide ispod 60fps. Grafika je dosta dobra Cel-Shaded sljasti, bukvalno imate osecaj da se boja razliva iz monitora, posebno kad pocne krv da siklja i prska na sve strane. :-devil-:

Nisam mnogo igrao ali pocetak mi se svideo, dobra muzika, ok gluma, klasicna H&S zezalica za opustanje, preporuka da probate ako volite H&S bez obzira na review-e.

^ Ovo su samo prvi utisci, tako da je najbolje da sami probate i vidite da li vam se svidja i ako je igra dobila jako lose ocene.
 
Poslednja izmena:
Konačno i Ninja Gaiden franšiza da na PC stigne!:happy: Ovo se mora igrati, koga briga za ocene. Iz ovoga što sam video sjajno izgleda, ne razumem kako ovo može loša igra biti..
http://steamcommunity.com//id/anexsia/recommended/252230/
YAIBA: Ninja Gaiden Z ROCKS! This game is a pure fun Beat 'Em up/Hack & Slash with some amazing artwork and graphics. The graphics kind of remind me of a 90's gory comic book style and the humor is like FC3: BloodDragon. I've been playing almost non-stop since I bought it and having a blast.
http://steamcommunity.com//id/KillingArts/recommended/252230/
Having played the first 3 hours, i really can't understand the horrible reviews this game got. I really enjoyed my time so far. It looks like a very nice spectacle fighter.
http://steamcommunity.com//id/b3rt1989/recommended/252230/
I'm mad at people who complain about this game, and by the look on their Steam profiles, they don't even have it. I'm sure that they didn't even bother to play pirate copy, just judging enitre game by it's price, wich is stupid as hell. And stop comparing it with previous Ninja Gaiden games. It is Ninja Gaiden as much, as Metal Gear Rising is Metal Gear. It's spin-off, not NG4.
 
Poslednja izmena:
Nije ovo onaj klasičan Ninja Gaiden, mislim na Signu sa PS3 što sam video kod ortaka i dvojku, što sam igrao na Xboxu. Ovaj sam probao i nije tako loše, klanje maksimalno, napadaju te horde i samo cepaš. Dvojka je bila dosta teža i bolja od ovoga, ovo je više za zajebanciju neku.
 
Pa igru koliko vidim mnogi i pljuju baš zato što je od prethodnika drugačija. Igrači koji na nju kao poseban naslov gledaju, bez poređenja sa ranijim NG igrama, su mahom veoma zadovoljni.
 
Ako porediš NG2 i ovo, NG2 je daleko, daleko bolja. Ovo mu dođe kao neki bolji Serious Sam, po onome što sam video. Narvno, ne onako jednolično i sa onolikim hordama da samo držiš levi klik, ali u poređenju sa dvojkom, tako mu dođe. Nisam ni igrao puno, samo prvu misiju, nije me vuklo za dalje.
 
NRZGame_2014_03_23_18_06_28_81.png

NRZGame_2014_03_23_18_12_01_38.png

NRZGame_2014_03_23_18_12_50_24.png

NRZGame_2014_03_23_18_13_26_69.png

NRZGame_2014_03_23_18_13_31_90.png

NRZGame_2014_03_23_18_14_03_87.png

NRZGame_2014_03_23_18_14_08_85.png

NRZGame_2014_03_23_18_15_36_57.png

NRZGame_2014_03_23_18_15_43_68.png


:d Ludnica!!
 
To je to, igra je stavljena na skidanje.:d Zabole me šta "novinari" pišu.
 
Ocekivao sam neko njesra sudeci po novinarima, al ovo nije toliko lose, odigrao jedno sat ipo, mozda vise... Pokusavaju da kopiraju Deadpool-a po humoru al ne ide im :) Deadpool je neprevazidjen sto se toga tice. Njesra je sto je kamera fiksna, ne vidim gde bijem... Igra navodno trazi 8 giga, al i sa manje radi kako treba na max. A i nema razlog da trazi, jer je grafika smesna za danasnje pojmove
 
Poslednja izmena:
Ocekivao sam neko njesra sudeci po novinarima, al ovo nije toliko lose, odigrao jedno sat ipo, mozda vise... Pokusavaju da kopiraju Deadpool-a po humoru al ne ide im :) Deadpool je neprevazidjen sto se toga tice. Njesra je sto je kamera fiksna, ne vidim gde bijem... Igra navodno trazi 8 giga, al i sa manje radi kako treba na max. A i nema razlog da trazi, jer je grafika smesna za danasnje pojmove

Au, bas bedak sto je kamera fiksna, to najvise mrzim u igrama. Svejedno, probacu je sigurno, deluje mi dosta zanimljivo.
 
Igra je za sada sjajna, nikakve veće zamerke nemam. Borba je ludo zabavna a grafici ništa ne fali, čak je štaviše veoma dobra. Imam osećaj kao da strip igram, a i optimizacija je sjajna i igra ne štuca ni kada je neverovatan haos na ekranu.
Svaka preporuka od mene..
 
Ovu igru je čak i Gametrailers napljuvao :d
 
Igra je za sada sjajna, nikakve veće zamerke nemam. Borba je ludo zabavna a grafici ništa ne fali, čak je štaviše veoma dobra. Imam osećaj kao da strip igram, a i optimizacija je sjajna i igra ne štuca ni kada je neverovatan haos na ekranu.
Svaka preporuka od mene..

Piše se samo "šta više", razdvojeno i bez "čak", pismen si taman onoliko koliko se razumeš u "igrice"...
 
Pređoh igru. Mnogo je kraća nego što sam očekivao, ali moram reći da ni u jednom trenutku nije dosadna. Kratko ali slatko, osim dužine nema nikakve veće mane i mislim da uopšte nije onakvu pljuvačinu zaslužila.
Piše se samo "šta više", razdvojeno i bez "čak", pismen si taman onoliko koliko se razumeš u "igrice"...
grammar-nazi2_5979697_lrg.jpg
 
Kako da dokrajcim one klovnove? Ne znam sta da klikcem kad se pojavi QTE.
 
Koje klovnove? One na pocetku, ili imaju neki bossovi...? Dokle si ti stigao bajo...
 
Vrh Dno