Šta je novo?

Xperia S vs One S

Froiibaad

Slavan
Učlanjen(a)
24.08.2007
Poruke
610
Poena
330
Isto me kostaju, ista velicina ekrana, One S ima AMOLED i Gorilla glass, i malo bolji GPU i Sense 4.0, Sony ima malo vecu bateriju, mada znam da su na prethodnoj verziji brze trosili bateriju. Savet?
 
One S bez razmišljanja. Jedino bi bilo dobro da imaš garanciju, ako krene da ti se guli (ona keramička verzija).

Edit: nisam znao da Xperia ima hd ekran, mada i dalje mislim da je HTC mnogo bolji
 
Poslednja izmena:
Vidim ljudi u komentarima više preferiraju sony.
Što se tiče procesora i grafike, htc je u velikoj prednosti. Sony ima veću rezoluciju ekrana, ali sam gotovo siguran da htc ima bolju sliku (o crnoj da i ne govorimo). Takođe mislim da je kamera na htc-u bolja (bolji senzor, dodatni procesor za kameru) , bez obzira na 12 mpx sonija. Digitalni zum je glupost, o tome nemoj ni da razmišljaš. Kod sonija mi se najviše sviđa onih 32gb memorije. I naravno ics je ogromna prednost za htc.
Moj glas i dalje ide htc-u.
 
Iako One S ima pentile samoled, mislim da bih i ja njega uzeo.
Idi u vip ili telenor i pogledaj kako ti se sviđa ekran na motoroli razr, pošto su isti ekrani.
Ako ti smeta nazubljenost teksta, onda xperia S.
 
Samo što je ekran razr-a veći od one s, tako da će na one s biti lepše.

Edit: jbt Motorola ima 4.3" ekran isto, ne mogu da verujem. Pa telefon je fizički ogroman, veći od nexusa. Zanemari ono što sam iznad napisao :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno