Šta je novo?

Xperia ili HTC Touch Diamond

I sto je najjbitnije imas dobru podrsku na xda i za xperiju i mozes da biras i probas brdo romova.
 
A bre maxo sto ne predlozi coveku da uzme i iPhone u razmatranje?! :D
 
A bre maxo sto ne predlozi coveku da uzme i iPhone u razmatranje?! :D

Ja nisam fanboy koji ne vidi da postoji išta drugo. Očigledno da mu se izbor svodi na ova dva modela, a Xperia je odličan telefon.
 
Ja nisam fanboy koji ne vidi da postoji išta drugo. Očigledno da mu se izbor svodi na ova dva modela, a Xperia je odličan telefon.

drugaciji su koncepti i neuporedivi su tako da je to totalno subjektivna stvar...Xperia nije telefon vec ppc :) sa mogucnoscu telefoniranja :)
 
Iphone meni jednostavno nije interesantan i to je to. Ali Proday, hvala na zamisli...:)
 
Imao sam HTC i rukovao sam sa jos 2 modela, veliko razocarenje za te pare.
 
imao si htc? :d

jos da objasnis sta te je razocralo i koje si modele imao...
 
Touch Pro 2 i HD ne vrede tih 600 i 450 eura?

Ajde molim te...
 
Kave to veze ima sa temom? :)
Evo i ja sam izabrao za sebe Diamonda samo zbog dimenzija dok i dalje tvrdim da je xperija bolja zbog tastature i jace baterije.
Za diamonda postoje jace baterije ali mora da se raspitate prvo jer neke ometaju gps signal dok neke imaju jako ruzan oblik.
Ako bih kupio jacu bateriju onda bi to bilo ovo:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370185286856
Telefon ne dobija puno na dimeziji i izgleda prihvatljivo
 

Prilozi

  • batt.jpg
    batt.jpg
    46 KB · Pregleda: 51
Poslednja izmena:
Ja sam od Diamonda odustao bas zbog baterije. Mada tada je bio 450e + ''dodatna'' baterija
 
Poslednja izmena:
Sa novim radiom i romom kazu da baterija traje dva do tri dana
 
ali umerene upotrebe... jaca upotreba i 2 dana je misao... a ko da je problem napuniti telefon...
 
Na kraju sam uzeo Touch HD (ispao mnogo povoljno), i mogu vam reci da je fenomenalan i da sam bas zadovoljan.
Hvala svima na pomoci.
 
HTC Touch je vrhunski telefon. Xperia, nije toliko dobra koliko ga ovde hvale...
 
Na kraju sam uzeo Touch HD (ispao mnogo povoljno), i mogu vam reci da je fenomenalan i da sam bas zadovoljan.
Hvala svima na pomoci.

Sad pravac xda developers, pa da nadjes neki dobar skuvani rom za njega. Preporucujem Energy (ja koristim wm 6.5 ali postoji i wm 6.1 verzija).
 
Vec sam stavio Duttyev wm 6.1 verziju, i radi odlicno. Razmisljao sam i o Energyju, ali sam na preporuku nekoliko ljudi ipak stavio Duttya.
Sto se tice 6.5 cekam da izadje zvanicno, pa cemo tek onda da ga stavljamo
 
Nazad
Vrh Dno