borab Čuven Učlanjen(a) 29.06.2000 Poruke 8,578 Poena 860 02.10.2002 #1 Bilo je cini mi se reci o ovome, ali nisma nasao.Posle sp1 ne radi mi vise update s Msn site-a?
Alexandar Čuven VIP član Učlanjen(a) 17.01.2001 Poruke 3,094 Poena 709 02.10.2002 #2 Da li si promenio kljuc prilikom instalacije?
OP OP borab Čuven Učlanjen(a) 29.06.2000 Poruke 8,578 Poena 860 03.10.2002 #3 Sto da ga menjam kada imam licencirane Win xp?