Šta je novo?

Xp update ne funkcionise

  • Začetnik teme Začetnik teme borab
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

borab

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
8,578
Poena
860
Bilo je cini mi se reci o ovome, ali nisma nasao.Posle sp1 ne radi mi vise update s Msn site-a?
 
Da li si promenio kljuc prilikom instalacije?
 
Sto da ga menjam kada imam licencirane Win xp?
 
Nazad
Vrh Dno