Šta je novo?

xp nece da vrsi upload...pomoc

Troublemaker

Čuven
Učlanjen(a)
01.02.2002
Poruke
904
Poena
645
Moja oprema  
Monitor
ASUS ProArt PA278CGV
Miš & tastatura
Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse & Logitech MX Keys Mini
Laptop
Lenovo ThinkBook 15 Gen 2
Tablet
Lenovo Yoga Pad Pro (Yoga Tab 13)
Mobilni telefon
Samsung Galaxy Z Fold 5
Pametni uređaji
Mi Air Purifier 3H
Steam
https://steamcommunity.com/id/acabre
Pristup internetu
  1. Optički internet
znaci kada hocu da attachujem sliku ili txt fajl za yahoo mail,da posaljem na dcc preko mirca ili da attachujem za icq mail ono nece.
verovatno da se moze to podesiti u opcijama xpa.
kako da omogucim upload???
 
Troublemaker je napisao(la):
znaci kada hocu da attachujem sliku ili txt fajl za yahoo mail,da posaljem na dcc preko mirca ili da attachujem za icq mail ono nece.
verovatno da se moze to podesiti u opcijama xpa.
kako da omogucim upload???
Da li ti je ukljucen XP-ov firewall ?
 
Re: Re: xp nece da vrsi upload...pomoc

RamOne je napisao(la):
Da li ti je ukljucen XP-ov firewall ?
pa pojma nemam,gde se nalazi opcija za ukljucivanje/iskljucivanje?
 
Re: Re: Re: xp nece da vrsi upload...pomoc

Troublemaker je napisao(la):
pa pojma nemam,gde se nalazi opcija za ukljucivanje/iskljucivanje?

Mislim da to nije do Firewall-a.Meni je ukljucen pa sve upload-uje normalno.Ako bas hoces da probas onda klikni na ikonicu za konekciju,pa onda umesto da ides na dial idi na properties pa skroz na kraju imas ADVANCED i tu imas Firewall i samo ga iskljuci!
 
iskljucio sam firewall i dalje nece da attachuje za mail,ali zbog toga hoce da uploaduje na server slike
i dcc je proradio ali ga i dalje nesto zeza,dcc krene i zatim stane i tako uvek...mora da postoji josh neka sigurnosna prepreka
 
vidish, zato valja imati dva OS-a (neko je spomenuo tri?), ako jedan zakaze, tu je drugi da pritekne .. ili pak.. treci... (Linux)
:wave;

Mozda ti je do centrale? I meni se nesto zaglupljuje u zadnje vreme..
 
Nazad
Vrh Dno