Dao sam komšiji 10-ak generisanih ključeva da ih iskoristi umesto FCKGW-... i čovek kaže da ni sa jednim ne može da instalira XP, samo ovaj navedeni. Jedan od tih generisanih sam iskoristio da uspešno promenim ključ u XP-u bez reinstalacije (bilo je ovde na forumu opisa kako se to radi). Obzirom da me sledećih dana očekuje kompletan upgrade (ostaje mi samo ono što se spolja vidi, osim CD-a) rešio sam da prvi put od 96-te sebi napravim sistem „iz početka” - do sada sam uvek, u nedostatku slobodnog vremena, pisao OS preko OS-a a pri promeni hardova kopirao (ghostovao) podatke.
Koji ključ da upotrebim a da može da odradi instalaciju XP-a (corp) i kasnije SP1?
Unapred hvala i pozdrav