Šta je novo?

XP i pulsno biranje

  • Začetnik teme Začetnik teme bibby
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

bibby

Čuven
Učlanjen(a)
09.12.2000
Poruke
2,974
Poena
680
Ortak ima problema sa konekciom, jer zbog pulsnog biranja ne moze da se poveze na net. Da li se ovo jos nekom desavalo, i u cemu je fora?
 
Da li si siguran da je modem pravilno instaliran tj. da ga racunar detektuje (Modem Properties/Diagnostics/More Info)?
 
istestiraj da li modem okrece sve cifre kako treba - imao sam slucaj da modem nije hteo lepo da okrene nulu. odem ja kod tih ljudi i kazem im u cemu je problem, uzvrtim par brojeva (njihovih komsija) i cuje se kako se ljudi javljaju... ali cim okrenem neki broj koji ima nulu on nacisto pobrljavi (prekine vezu ili izbira neki levi broj) normalno ljudi ko ljudi su i dalje tvrdili da je njihov modem savrseno ispravan
 
Za amona raa

Poz

Evo u chemu je shtos
Kad upisujesh broj od provajdera ispred napishi slovo p
npr od EUneta nappises pozivni broj 024 pa broj od provajdera p620000
Proverite pa javite ali vazhi nza xp
 
Ja mislim da sam to resio ovako:ispred broja ukucas atx3dp
Znaci atx3dp306.......
 
Cvele je napisao(la):
Ja mislim da sam to resio ovako:ispred broja ukucas atx3dp
Znaci atx3dp306.......

nema potrebe
samo stavi P znaci npr. P555555 (atx3 je string za iskljucenje "wait for dial tone"...."
 
Nazad
Vrh Dno