lephafta Čuven Učlanjen(a) 05.01.2002 Poruke 329 Poena 619 20.09.2002 #1 Zna li neko kako se ovo sr*nje iskljucuje? Probao sam u reg-u, ali nije uspelo.
borab Čuven Učlanjen(a) 29.06.2000 Poruke 8,578 Poena 860 20.09.2002 #2 http://www.xptuneup.com/ http://www.tweakxp.com/tweakxp/top50.asp http://xpcorner.com/ http://www.bink.nu/ Imas vamo gomilu tips&tricks -ova.
http://www.xptuneup.com/ http://www.tweakxp.com/tweakxp/top50.asp http://xpcorner.com/ http://www.bink.nu/ Imas vamo gomilu tips&tricks -ova.
Aponen Čuven Učlanjen(a) 16.12.2001 Poruke 757 Poena 619 20.09.2002 #3 Na ovo pitanje je vec odgovorene pre par meseci. Trazi, trazi, pa ces naci...
Z ZoNi Banned Banovan Učlanjen(a) 30.08.2000 Poruke 8,085 Poena 859 20.09.2002 #4 lephafta je napisao(la): Zna li neko kako se ovo sr*nje iskljucuje? Probao sam u reg-u, ali nije uspelo. Kliknite za proširenje... za odgovor pogledaj sliku u attachmentu, ali ne znam zasto bi ih iskljucivao - ja to smatram veoma korisnom stvarcicom!
lephafta je napisao(la): Zna li neko kako se ovo sr*nje iskljucuje? Probao sam u reg-u, ali nije uspelo. Kliknite za proširenje... za odgovor pogledaj sliku u attachmentu, ali ne znam zasto bi ih iskljucivao - ja to smatram veoma korisnom stvarcicom!