GeorgeT
Čuven
- Učlanjen(a)
- 04.03.2004
- Poruke
- 357
- Poena
- 620
Instalirao sam Win7, hteo sam da instaliram i novi XNView, tj. XNView MP x64, skinem program sa sajta(postoji samo zip verzija, nema exe instalacije), pokrenem ga, ali neće da radi. Kako god i odakle god ga pokrenuo javljao mi "Error executing program".
Da li je neko imao slično iskustvo, zna li neko u čemu bi mogao biti problem i kako da ga nateram da radi?
Da li je neko imao slično iskustvo, zna li neko u čemu bi mogao biti problem i kako da ga nateram da radi?