Šta je novo?

XNView MP problem sa Win7

GeorgeT

Čuven
Učlanjen(a)
04.03.2004
Poruke
357
Poena
620
Instalirao sam Win7, hteo sam da instaliram i novi XNView, tj. XNView MP x64, skinem program sa sajta(postoji samo zip verzija, nema exe instalacije), pokrenem ga, ali neće da radi. Kako god i odakle god ga pokrenuo javljao mi "Error executing program".
Da li je neko imao slično iskustvo, zna li neko u čemu bi mogao biti problem i kako da ga nateram da radi?
 
da li imas ms visual c++ 2008 redistributable x64 instaliran?
 
Proverio sam posle i video da imam instalirano ms visual c++ 2008 redistributable x86.
U međuvremenu sam instalirao drajvere koji su instalirali i ms visual c++ 2010 redistributable x64
Probao sam da onda pokrenem XnViewMP i dobio sledeću error poruku:
"The application has failed to start because its side-by-side configuration is oncorrect.
Please see the application event log or use the command-line scstrace.exe tool for more detail."
Da li treba du ipak instaliram stariju x64 varijantu i pored novije ili je problem u nečem drugom?
 
To je bilo to.
Sada konačno fercera.
Hvala puno na pomoći🙂
 
Nazad
Vrh Dno