Šta je novo?

Xiaomi Shop otvoren u Beogradu

Bio malopre u radnji, nema žive duše.

One sitnice tipa Xiaomi Aqara setova za home automation i sl. su potpuno neisplative, mnogo povoljnije uzeti sa AE/GB.

Pitao za M365 skuter, nemaju ga trenutno u radnji, ali im stižu uskoro, cena će biti 59,990 din. Preko KP je kod naših "Mađara" ~420-430€ + poštarina i sl. tako da za to nije strašna razlika, a pritom se ipak dobije 2 godine garancije tako da deluje OK.

Jedino ako neko baš često preko, pa može da donese i vrati PDV i sl. onda je razlika velika.

Skuter je EU varijanta - stiže sa setom rezervnih guma. Nemaju još delove za servis i dodatke, ali očekuju i to uskoro.

M365 Pro očekuju od juna negde, videćemo po kojoj ceni, budući da bi ga koristio leti kad su mi deca na raspustu, mislim da ću sačekati novi model.
 
Poslednja izmena:
Drug koju tezinu može da nosi? Ja se razmišljam o nečemu takvom za posao. Do posla i nazad imam 16km tako da bi mi dobro došlo, ali sam malo tezi oko 110kg pa me brine to [emoji16]

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Zvanično piše 100 kg, mada sam po netu video da kažu da su i sa 130kg vozili, naravno domet i brzina su diskutabilni.

Onaj novi M365 Pro ima 50% veći domet i snažniji motor, tako da bih u tom slučaju pre gledao njega.

Ja imam 90kg, do posla mi je 2,5km, a nikad nema parkinga tamo, tako da mi za leto super varijanta, štedim gorivo, ne ulazim u usijan auto, nema parkinga, ne treba registracija :)

Bajs mi zauzima previše mesta u stanu, a ovo po potrebi ubacim u geper i ide kud i ja.
 
Poslednja izmena:
Da li su telefoni izlozeni i ukljuceni za probu u radnji?
 
Da li su telefoni izlozeni i ukljuceni za probu u radnji?
Naravno. Nisam stajao za stolom sa jeftinijim modelima, ali sa Mi, Mix i Max sam sve provukao kroz ruke. Imaš na slici koju sam juče kačio, oba stola sa modelima..

btw, jako mi je zasmetalo dok je stajao pored mene. Generalno ima neki strong vonj koje mu žlezde luče, ili mu bazdiše iz ustiju žešće. Ne kapiram po kom kriterijumu zapošljavaju ljude.

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
c4b6ad306df9ba561237d8a1e485a4db.jpg
 
Poslednja izmena:
Koliko vidim ovaj sto je usao prvi i uzeo Mi 9,prodaje ga na KP :)
 
Pa nije džabe čekao :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Bio malopre u radnji, nema žive duše.

One sitnice tipa Xiaomi Aqara setova za home automation i sl. su potpuno neisplative, mnogo povoljnije uzeti sa AE/GB.

Pitao za M365 skuter, nemaju ga trenutno u radnji, ali im stižu uskoro, cena će biti 59,990 din. Preko KP je kod naših "Mađara" ~420-430€ + poštarina i sl. tako da za to nije strašna razlika, a pritom se ipak dobije 2 godine garancije tako da deluje OK.

Jedino ako neko baš često preko, pa može da donese i vrati PDV i sl. onda je razlika velika.

Skuter je EU varijanta - stiže sa setom rezervnih guma. Nemaju još delove za servis i dodatke, ali očekuju i to uskoro.

M365 Pro očekuju od juna negde, videćemo po kojoj ceni, budući da bi ga koristio leti kad su mi deca na raspustu, mislim da ću sačekati novi model.

Da nisi možda pitao da li postoji mogućnost plaćanja karticama na rate?
Ovog podatka nigde nema na sajtu, a odgovor putem maila za skuter nikad nisam dobio.
 
Dobio ga je.
 
"Ne pratim na casu" ;)
 
To ce biti vrlo zanimljivo videti. Kod nas je cak i radnja na e u kojoj smo svi kupovali hardver online odavno pocela da prodaje frizidere i automobilske gume, iako joj to uopste nije bio koncept kada se otvorila, ni priblizno. A ovde imamo ne samo zaokret od 180 stepeni u odnosu na vecinsku politiku, nego i skretanje sa puta u neke poljane, a mozda cak i u sumu.

Kako ce neko da prezivi ako prodaje proizvode samo jedne firme po istim cenama kao prodavci automobilskih guma, stvarno ne razumem. Al aj da vidimo sta ce se desiti...nije problem ni pogresno misliti, cak je i bolje nesto nauciti nego biti u pravu na internet forumu :D Da li im je onda ideja samo da promovisu Xiaomi i da zaradjuju kao uvoznik, a ne kao maloprodaja, ostaje da vidimo.
Mislim da je, kao i te sto prodaju automobilske gume, i ova prodavnice deo iste grupacije.


ne treba registracija :)
Mislim da se ne bih usudio da ga vozim po kolovozu, a na trotoaru kontam da bi policija pravila problem.
 
Ok cena, doduse ko je otisao sa VIP kuponom je mogao proci i dosta bolje.
 
Mislim da se ne bih usudio da ga vozim po kolovozu, a na trotoaru kontam da bi policija pravila problem.

Po NBG svuda ima biciklističkih staza, od kuće do posla imam bez prekida, ka keju i sl. takođe, tako da ne vidim problem da vozim, ne ugrožavam druge, a ni sebe.

Zvanično ne prelazi 25km/h (sem ako mu ne flasuješ modovani FW), tako da ne mora da se registruje, ne vidim što bi policija pravila problem.

Pritom da ne bi posle pevao kao Bora Čorba (Neko mi je ukrao biciklo, jer ga nisam dobro vez'o lancom), ovo samo preklopim, podignem kao torbu i ide gde i ja.
 
Poslednja izmena:
Policija ne može da pravi problem a koliko vidim nije loš ni za uzbrdice vidim da ima pohvale na mnogim recenzijama.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Bio danas
Prvi utisak je da je radnja prilično skromna i mala

Satovi ni jedan ne radi, pitam zašto, kaže prazne im baterije (svašta)

Telefoni po nekoliko istih, dok note 6. I 7 kaže nemaju izloženo???


Imate pored i Huawei Shop koji je još gori, kod njih sve stoji zaključano u visokim vitrinama.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Bio danas
Prvi utisak je da je radnja prilično skromna i mala

Satovi ni jedan ne radi, pitam zašto, kaže prazne im baterije (svašta)

Telefoni po nekoliko istih, dok note 6. I 7 kaže nemaju izloženo???


Imate pored i Huawei Shop koji je još gori, kod njih sve stoji zaključano u visokim vitrinama.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
U toj Huawei radnji ti je princip da te ona promoterka otruje pricom pa da ti pokaze telefon...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ceo prvi i drugi sprat nemaju pojma gde je Samsonite (nikad čuli) . Još na ulazu okačen prilično veliki Samsonite digitalni panel.

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Je li onaj TV što visi tamo MiTV? Da li se neko raspitivao kad ocekuju TV-e?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jeste, rekli su da ne znaju kad ce ali da se "trude da bude sto pre jer su fenomenalni televizori".

Ima dosta informacija u klipu na Benchmark YT kanalu gde Peca prica sa direktorom/menadzerom PC Centra.
 
Poslednja izmena:
Ufff, mislim da videh da je oko 250.000 rsd...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Hoće li biti i televizora u ponudi?
 
Iznad čovek odgovorio na to pitanje

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno