Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 8 / 8T / 8 Pro - GCAM u prvom postu

Izgleda da je upala prasina u ulaz za punjac. Produvo sam malo i stavio na punjac i napunio je bio. Ja sam ga ostavio preko noci u 3 pa sam ga iskljucio kad sam isao u vc koliko je to vremenski pojma nemam i stiglo je do oko 80 posto. Jos cu ga testirati sledeci put kad bude vreme za punjenje. Verovatno da je bilo do kontakta pa se zato i malo vise ugrejao pa je zbog toga posledicno izgubio signal. Bar se nadam da je tako a da nije nesto gore. Interesatno da se statusna traka poremetila onako mozda neko zna sta to moze da signalizira.
 
Stiglo 12to prase
fbed03c72050d7690b642af236c75dd2.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ja ažurirao, i ovako ga koristim kao drugi fon. Lepe su animacije, ne deluje ništa sporije. Note 8 pro je u pitanju.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kako se postavljaju one Super wallpapers (Earth, Mars, Saturn)? Postoji li opcija bez skidanja apk fajla?
 
I mene to zanima. Kad idem na live wallpaper samo crno

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Stigao danas
440a61b5d2a9c198caa55159c13a6550.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Stigao i meni...iskreno, okej je, mada ovaj status center mi nije praktican...mada navicicu se...svakako mogu uvek da vratim na miui 11 status center....animacije su okej, ocekivao sam da ce biti lepse, tj, nema nekih velikih razlika kao ranije.
super wallpapers sam morao da instaliram, nema ih fabricki...i baguju za sad...osim toga, nema nekih velikih razlika u odnosu na miui 11... :)
 
Zna li neko razlog zašto mi se Chrome sam omogućuje? Onemogućio sam tu i još neke aplikacije preko Hidden settings for MIUI, ali mi se konstantno sam od sebe jedino Chrome omogućuje.
 
Skinuo super wallpapers. Gotivno skroz. Sarurn odlican

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ok ne morate svi kačiti i SS, bespotrebno je.
 
Ne mogu da nadjem taj Saturn

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ako koristite neki drugi launcher bez problema se moze postaviti, samo skinete apk i to je to. Za stock launcher je potrebno skinuti i taj dodatni apk.
 
Zna li iko da li displej sa 8 odgovara na 8T?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ako su tacne specifikacije npr. na GSM Areni, ne gadjaju se. Mada ni fizicki nisu isti, ne verujem da prednje staklo ne ide u kompletu sa displejem.
 
Ma da, displej je u suštini identičan, samo je staklo što ide preko displeja drugih dimenzija. Baš glupost napraviše oko 8/8t modela...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Drugari,
skinuh i ja jutros miui 12, na RN8P. Ono što me nervira i što ne koristim jeste taj google assistant. Međutim sada mi je ubacio neki swajp iz donjeg desnog ćoška da pali taj google assistant.

Da li mi može neko reći kako se to gasi? Tražio sam additional settings, pa full screen. Jedino što sam uspeo da nađem je da sklonim ovu crtu dole(tzv full screen indicator).

Hvala.
 
Drugari,
skinuh i ja jutros miui 12, na RN8P. Ono što me nervira i što ne koristim jeste taj google assistant. Međutim sada mi je ubacio neki swajp iz donjeg desnog ćoška da pali taj google assistant.

Da li mi može neko reći kako se to gasi? Tražio sam additional settings, pa full screen. Jedino što sam uspeo da nađem je da sklonim ovu crtu dole(tzv full screen indicator).

Hvala.
Prvo, ako hoćeš da isključiš Google Assistant:
Podešavanja, Google, usluge naloga, pretraga pomoćnik i voice, Google pomoćnik, assistant, telefon i tu isključi Google pomoćnik.
Drugo, za prečicu:
Podešavanja, aplikacije, upravljaj aplikacijama, tri tačke pa zadate aplikacije, pomoć i glasovnu unos, aplikacija za pomoć i tu izaberi ništa.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Prvo, ako hoćeš da isključiš Google Assistant:
Podešavanja, Google, usluge naloga, pretraga pomoćnik i voice, Google pomoćnik, assistant, telefon i tu isključi Google pomoćnik.
Drugo, za prečicu:
Podešavanja, aplikacije, upravljaj aplikacijama, tri tačke pa zadate aplikacije, pomoć i glasovnu unos, aplikacija za pomoć i tu izaberi ništa.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Šta da ti kažem brate osim da prštiš! :D
Hvala puno!!
U neka podešavanja čovek nikad ni ne uđe. Tek sad kad sam ušao u ova podešavanja, logična mi postala putanja u meniju :D
 
Stigao MIUI 12, ali mi status bar i dalje isti, jel tako i vama ili to treba promeniti u podesavanjima?

viber_image_2020-08-28_19-07-551.jpg viber_image_2020-08-28_19-07-55.jpg
 
Promenis u podesavanjima...settings>display>control center & notification shade>use new cotrol center
 
Nazad
Vrh Dno