Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Kako vam radi GPS u aplikacijama posle apdejta?
 
Jel se dešava nekome da mu ne radi kamera često? Meni na svaka dva tri dana ne radi kamera, pa moram da restartujem telefon par puta da bi proradila
Da,posle update vrlo cesto. Bar jednom nedeljno. Djeci pao bio n parketu,ja sve mislio da je zbog toga. Moram svaki put da ga resetujem ako cu da koristim kameru

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Wifi direct ne radi.... Zna li ko kako ga da upalim? Zgodan mi je za povezivanje sa tivijem :)
ee9de275611840cfc335ad942934dd47.jpg


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ima li ko problem sa lampicom za notifikacijju?
Kada se puni telefon lampica radi,al ne radi kada stize obavjestenje(poruka,poziv)
Edit:
Dobio info volume +/- i dugme za paljenje telefona drzati 10 sec i telefon ce restortovati. Eto sada radi.
Vrijedna info.
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi moze li neka preporuka za gcam cini mi se da su mi slike sve gore i gore.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel se desava nekom da ne reaguje dugme za paljenje gasenje ekrana? Jednostavno nekad nece da reaguje i to ume da traje neko vreme. Nakon toga proradi sam od sebe. Isto tako ako ga u toj losoj fazi pokusam restartovati, paljenje telefona traje bas dugo, dugo ucitava nesto... ?
 
Jel se desava nekom da ne reaguje dugme za paljenje gasenje ekrana? Jednostavno nekad nece da reaguje i to ume da traje neko vreme. Nakon toga proradi sam od sebe. Isto tako ako ga u toj losoj fazi pokusam restartovati, paljenje telefona traje bas dugo, dugo ucitava nesto... ?
Ne.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Vidiš da u imenu ima EU. Samo neće da ga skine. Ne znam zašto. Nemam nikakav ad block.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Da tek sada vidim da pise EU, ovaj global ce kasnije kao i za RN8 MI.ne znam zbog cega nece da ga skine.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Jutros stigao, telefon kupljen u radnj W..W..
1ccefcacb0bd33270fb39d2ed7753beb.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Stigao update. Ali koja je ovo glupost da moram kockicu pa trougao da bih ušao u aplikacije u memoriji?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Na kom ste regionu pa vam je stigao update? Klinac mi prokova glavu, kad ce, kad ce Miui12 [emoji16]

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
EU

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno