Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Samo mi se desavalo prilikom kucanja poruka.
Nikad se nije desilo prilikom skrolovanja npr.
Evo sad pokusavam celo vece posle brisanja kesa da izazovem gasenje aplikacije, ali sve radi kako treba...
 
Moze li pomoc za root?Plasim se da brikujem mob.Ako neko ima vremenas da napise proceduru.
 
Imas gore vec pisano

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Na 9.5.11.0 radi 60fps snimanje sa gcam bez bilo kakvih modula i slicno... Provereno sa Urikill-ovom poslednjom verzijom
 
Ja vec probao ali nece da mi radi, kamera kresuje kada pritisnem AR Stickers...
 
Mozda je vec pisano o ovome, ali ja preko search ne mogu da nadjem.

Zanima me da li na RN4 moze da se namesti da kad pricas na jednu sim karticu, primas pozive sa druge, i kako? :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Bilo je priče o tome. Ne sećam se da li je bilo uspešno. Fora je da moraš da namestiš preusmeravanje sa prve na drugu a sa druge na prvu sim karticu kad si nedostupan.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Rodjaka mi ima problem sa njenim RN4 global koji nisam primetio da je ovde neko pominjao. Telefon je star 4-5 meseci, pre 10-15 dana pocelo je da se desava to da kada se telefon napuni i skine sa punjaca nece da se otkljuca otiskom prsta, ona unese sifru i otkljuca se normalno i posle toga otvori par aplikacija i telefon se resetuje i stoji mi logo kao da se pali i idu one 3 tackice, i tako moze satima sve dok se ne zadrzi taster za paljenje kada se resetuje i normalno se upali. Da li je neko imao neko slicno iskustvo, ili zna neko eventualno resenje?
 
Rodjaka mi ima problem sa njenim RN4 global koji nisam primetio da je ovde neko pominjao. Telefon je star 4-5 meseci, pre 10-15 dana pocelo je da se desava to da kada se telefon napuni i skine sa punjaca nece da se otkljuca otiskom prsta, ona unese sifru i otkljuca se normalno i posle toga otvori par aplikacija i telefon se resetuje i stoji mi logo kao da se pali i idu one 3 tackice, i tako moze satima sve dok se ne zadrzi taster za paljenje kada se resetuje i normalno se upali. Da li je neko imao neko slicno iskustvo, ili zna neko eventualno resenje?
Meni se dešava dok je na punjacu

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Videcu da joj odradim facory reset. Ako se ne varam to je najverovatnije problem softverske prirode? Inace ima oficijalni MIUI, poslednju verziju verovatno, nije nista menjano, rutovano ili slicno.
 
Jedno pitanjce za gcam na RN4, na kojoj verziji radi Motion tj. ima ona ikonica, juce sam probao nekoliko verzija i nema uopste te ikonice...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanjce za gcam na RN4, na kojoj verziji radi Motion tj. ima ona ikonica, juce sam probao nekoliko verzija i nema uopste te ikonice...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Koja je svrha tog motion? Ona ziletova serjo camera to ima ali nisam skapirao.
 
Trebalo bi svaka 5.0.xxx + verzija da ima motion, neophodan je android 8+
Aha, znaci to je objasnjenje zasto nema kod mene na RN4 sa MK71.2.. instalirao sam ko zna koliko gcam i nema pa nema te ikonice. Ista gcam verzija kamere na mom RN5 naravno da ima tu opciju, eto jer je android 8.1.0, hvala dule...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Od zadnjeg updatea baš mi brzo svlači bateriju. Jeste mi svaki dan po 4-5 sati lošiji signal ali opet je dosta troši. Šta raditi?
65bbcee4e1ac5da9c7e4c0de37c52bf8.jpg
1a1da3391c1b5879f24b0e29971f25f8.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Čudna stvar, možda neko zna odgovor. Zašto na nekim ROM-ovima AdAway radi perfektno i na WiFi i na Mob netu, dok na nekim radi samo korektno na WiFi, dok na Mob netu propušta? U ovom slučaju prvi je Miracle Droid, drugi je Cardinal AOSP.
 
Probaj da obrises proxy server u APN-u.

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Da, baš sad to čačkam, a i Žile predložio. To je u pitanju :).

Uvek je na gprswap podrazumevano. Tu ide preko proxy-ja. Prebačeno na gprsinternet, direkt na net i nema više, zid :)

Dakle zavisi i od samog ROM-a.
 
Poslednja izmena:
Desilo mi se malopre i pre nekoliko dana. Otključavam prstom i fon se restartuje. I kad se upali opet sve normalno. Šta je to?
 
Vrh Dno