Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Novi AEX šiba kao i prethodni, bez greške. Moja preporuka da probate!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nista onda, otpada ovaj telefon. Ne bih bas da se pojavi nesto u mesec dva i da nema garanciju, kasnije da mi se skace po glavi, jer je ovo "extra telefon, ali crko, mrtvi pixeli" itd. Ipak se daje skoro 200e.

Hvala u svakom slucaju.
 
Pixeli ili ce biti mrtvi ili nece, uglavnom je ljudima to bilo out of box.
Ja bih na tvom mestu pitao prodavca da li moze kutija da se otvori da se pogleda pa ako je ok da pazaris jer sem toga drugih prituzbi nema
Jedina slaba strana je kamera i tu pomoci nema :)
 
Poslednja izmena:
Za divno čudo na ovoj verziji rr slika ova stock kamera u sekundi.
Ali hvala ti u svakom slučaju :)
 
Probaj, mozda se iznenadis :D

Sent from my Redmi Note 4X
 
Da, ima i update-ovan source kao i RR... A i cini mi se da je fluidniji, narocito scroll u recents-u. Jos ima i noviji CAF kernel.

Vidim da imaju neki problem sa kamerom samo...

PureNexus novi build https://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=72798299
Ne znam, ja na custom romovima koristim Footej kameru. Manuelna podešavanja, pregledan interfejs, brzo okida... Ove što dolaze uz rom su spore, ružne, često ni nemaju manuelna podešavanja. Šta znam, možda je stvar navike.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pixeli ili ce biti mrtvi ili nece, uglavnom je ljudima to bilo out of box.
Ja bih na tvom mestu pitao prodavca da li moze kutija da se otvori da se pogleda pa ako je ok da pazaris jer sem toga drugih prituzbi nema
Jedina slaba strana je kamera i tu pomoci nema :)

Negde sam pročitao dal je Loznica pisao baš radio malo search i mislim da global neće da može da se otvori, a ove ostali su otvoreni koji nisu global. [emoji849]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da ,jer će da ti kaže pa ja ga otvaram i onda ako ga ti nećeš moraću da spustim cenu da ga prodam nekom drugom. Stara fora sa pijace .

Ganjaj Vladimira sa kp , deluje kao jedini trgovac koji bi vratio mob zbog mrtvog pixela. Ja sam ga jurio 20dana za global svaki dan i nije uspeo da ga nabavi.. :(

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Iskreno i ja bi tako prodavao. Očekuješ da otpakuje kutiju i tebi se ne svidi ili ima 1 zaglavljen piksel i sad treba da nekom drugom proda otvorenu kutiju i uredjaj sa zaglavljenim pikselom ???. Kad kupuješ iz kine isto ga tako dobiješ pa kome se ne svidja nek uzima 4x
 
Druže daješ pare. Očekuješ da sve radi OTB. Da nema neki feler. Nije kao da dajem 50e, pa ono kao, narucicu novi displej i promeniti.

Kao neko što je pisao kupio sam telefon ima jedan dva mrtva pixela, ali kao to je ok, ne možeš sve za te pare?! Vi ili niste zaradili te pare ili ih imate na bacanje. Telefon kad kupuješ ne piše na specifikacijama New Feature dead pixel.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da nisam ovde na temi video, ne bih ni znao da na telefonu imam mrtve piksele jer se vide samo na crnoj pozadini.
Pri korišćenju telefona niti se vode, niti smetaju.
Mene jedino brine da se ne pojavljuju nove, do momenta kada će to postati problem.
 
Ma ti na crnoj su maltene nebitni. Ja imam jedan plavi na bilo kojoj boji :)

Mada posle 2gog dana sam se navikao i ne primećujem ga , valjda zato što je skroz dole blizu ivice displeja

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kakva je inače politika firmi tipa Samsung, Huawei i sl. po pitanju garancije na mrtve piksele?
 
Ganjaj Vladimira sa kp , deluje kao jedini trgovac koji bi vratio mob zbog mrtvog pixela. Ja sam ga jurio 20dana za global svaki dan i nije uspeo da ga nabavi.. :(

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Pitao sam ga za te piksele kada sam uzeo 4X. Kaze: "Ma nije to nista, nista se ne vidi. Fazon, stave osvetljenje na max u mracnoj sobi, pa kao neka deca gledaju i cepidlace, a u realnim uslovima se ne vidi. Sta cu, vratim ljudima pare, stavim ponovo na oglas sa nesto nizom cenom i prodam telefon odmah. Ti drugi ne primecuju mrtve piksele"

Deluje da bi vratio 4X, za Global nisam siguran :)
 
Poslednja izmena:
То нису мртви пиксели, већ заглављени и тачно је да се виде само на сивој подлози са максималним осветљењем у мрачној просторији...ја сам имао на МТК верзији 10ак комада ни један није било могуће видети у нормалном коришћењу на овој СД немам ни један пиксел БОА*Е дисплеј...
 
sanse nema da se vide sem na crnoj pozadini sa maksimalnim osvetljenjem. na bilo kojoj drugoj boji se ne vide i toliko su sitni da cak i na crnoj sa max osvetljenjem moras da se dobro zagledas da ih pronadjes. imam dva i da ih namerno nisam trazio nikad ih ne bih nasao
 
Јао децо како ради овај АЕХ....


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Јао децо како ради овај АЕХ....


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Kako radi, jel dobro? Sta ima od opcija, kakvo je poredjenje sa rr-om? Jel to
AospExtended rom?
Sent from my Redmi Note 4X
 
Poslednja izmena:
Radi bas brzo i fluidno.

6ba3d0020240b6d22c910c47f7bcf609.jpg
0b1a58f5fe5295399203c5599185ac0d.jpg
dcc909dafacce866cbd26d66eee39079.jpg
27a6b63a0f84d2c48dbb3bb1fd683e4a.jpg
b60b369113de452db1a6b34ceccf153f.jpg
00fc6fdd320558ed0d50cb36d3e26b00.jpg
def7aa63aed282fb84e7f370b46518af.jpg
349abbf9fb78aa1777fc0960cc7d386e.jpg
Јао децо како ради овај АЕХ....


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ako imas lag na home dugmetu, samo iskljuci akciju za double tap.
 
Прави лајтвејт ром...препорука, пробајте.
Камера брзо окида, кешинг лудило...видећемо батерију...

Све укључено, све инсталирано...
edafdda297dc08c3377b4575b65e30fe.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li ima slim recents da se ukljuci umesto obicnog recentsa?

Sent from my Redmi Note 4X
 
Imas ovo:
63d4a13ae631a34504a3d3a1b7891a85.jpg

f412345c874ea8762f4b838d63d55554.jpg

Aosp i slim samo.
 
Dobio sam permission za otključavanje za 5 min. Jel to normalno tako brzo. Video sam obaveštenje da se ceka 2-3 nedelje

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Normalno je. Isto sam i ja dobio tako brzo. Mozda ce ti proci otkljucavanje odmah, a mozda ces morati da cekas 2-3 dana.
 
Мени је стигао за МТК за сат времена

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno