Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Skini poslednji Miui fastboot rom za svoj.
Skini miui flashing tool, instaliraj drajvere ako vec nemas. Pokrenes aplikaciju na racunaru, ubacis taj rom, dole imas opciju da sacuvas postojece podatke, to obelezis pre flash

http://en.miui.com/a-234.html

Tako sam zenin nekako spasao,

Posle mora root i twrp ponovo.

Cest la vie,

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
I ovo je od moje supruge. Nemam pojma sto se ovo desava. Na mom R5+ imam isto twrp i gcam i nije mi se desilo ni jednom.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Danas drug uzeo u logicu Note 4x 4gb ram za 20000 i vidim preko CPU-Z da je SD626. Koliko znam ranije je bio 625 ili Mediatek. Ovo neki refresh, nisam upoznat?
 
To je do CPU-Z aplikacije.
 
@Zile995 daj magisk za los 15.1!?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Žile, kako ti iz ove perspektive izgleda prelazak na Treble romove, vredi li to ičemu u ovom trenutku? Ne znam da li da se zezam sa tim ili ne. Alternative su mi AEX 5.5 od pre neki dan (treble) i Omnirom (non treble).
Sada sam na unoff nougat aex 4.6 sa aprilskim sec upd i zadovoljan.
 
Slično je sve to, non-treble ili treble. Sve radi na treble build-ovima sada, mada mislim da je nougat fluidniji malo.

Ostani na nougat dok još možeš, posle pređi na oreo ako želiš noviji sistem.
 
Kako vas sluzi 9.5.8.0 u pogledu baterije? Deluje mi da je 9.2.1.0 bio bolji.
 
Trebalo bi 9.6.x.x da bude zadnja verzija MIUI-ja, pa onda cekamo MIUI 10.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
@Zile995

Meni auto updater skinuo nocas, medjutim kad resetuje tel i udje u TWRP nista se ne desava. Treba li da skinem ovaj zip pa da ga flesnem?

@ficko_98
Meni stiglo pre 3-4 dana, stavio staklo i ono ulje ili sta je vec, izgledalo super pola dana, posle su vec pocele ivice da se odlepljuju, tj. treba ponovo ulje...
 
@Zile995

Meni auto updater skinuo nocas, medjutim kad resetuje tel i udje u TWRP nista se ne desava. Treba li da skinem ovaj zip pa da ga flesnem?

@ficko_98
Meni stiglo pre 3-4 dana, stavio staklo i ono ulje ili sta je vec, izgledalo super pola dana, posle su vec pocele ivice da se odlepljuju, tj. treba ponovo ulje...
Objasnio sam ti gore sta treba da radis ako se vec azurirao i ne moze boot.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ima li koja verzija Dolby-a koja radi na Oreo-u (Omni)? I imaju li kakva specificna podesavanja za Dolby i Atmos koja su se pokazala dobra?
 
danas sam imao srece da pedalom povucem pioneer slusalice i iscupam tako da mi ostanu u usima i da vise kablovi, kao mindjuse :D
skoro sam i razmisljao o uzimanju nekih koje imaju mic, posto moje nisu imale...
zanima me jel imate neku preporuku, da idu uz note 4x...
slusam psy i bitan mi je bas i ok zvuk generalno...
al naravno sto jeftinije to bolje :D kriza udarila :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
danas sam imao srece da pedalom povucem pioneer slusalice i iscupam tako da mi ostanu u usima i da vise kablovi, kao mindjuse :D
skoro sam i razmisljao o uzimanju nekih koje imaju mic, posto moje nisu imale...
zanima me jel imate neku preporuku, da idu uz note 4x...
slusam psy i bitan mi je bas i ok zvuk generalno...
al naravno sto jeftinije to bolje :D kriza udarila :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ako volis žestok bas, kolega iznad ti je rekao koje. Povoljne a odlicne. Izuvaju sa Viperom, prosto te strah:)
 
danas sam imao srece da pedalom povucem pioneer slusalice i iscupam tako da mi ostanu u usima i da vise kablovi, kao mindjuse :D
skoro sam i razmisljao o uzimanju nekih koje imaju mic, posto moje nisu imale...
zanima me jel imate neku preporuku, da idu uz note 4x...
slusam psy i bitan mi je bas i ok zvuk generalno...
al naravno sto jeftinije to bolje :D kriza udarila :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Svrati u temu bubica, pa vidi sta ima. Inače dobrih slušalica ima za male pare.
 
Hvala!! a sta je viper neki equl? :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel imao neko problema sa magiskom? Nikako ne mogu da rutujem romove sem Nos-a..dobijam error 1

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
sta je probl imam root..treba li jos nesto?
d65cab4a9479b08eb096490b38505695.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nisu trebl romovi u pitanju ..aex oreo ; elixir ; omni. Nisam mogao da rutujem magiskom dok Nitrogen mogu...u toku flesovanja aex roma video sam "root disabled" ..i da dobijam error 1 cim pokusam magisk da odradim

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno