Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Sa mi globe se pre izvlacio bolji sot u odnosu na xiaomi.eu ali je kod mene svaki, ali bas svaki build imao frejm drop

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Gde je rom na xiaomi.eu?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni se ne sviđa što su bazirani na kineskoj beti i sada nemaju nove notifikacije. Pre toga nije bilo većih razloga pa sam flešovao i MIUI PRO i ova dva, ali sada jedino Global radi posao jer su nove notifikacije bolje.
 
@budababa Taj lik što je prijavio problem koristi Redmi 4X, ne Redmi Note 4X.

MaxPower85 je probao.
 
@spaxon, u skrolu kroz setings najvise... Nekako mi xiaomi.eu mnogo bolje klizio

@Dar Adal, znaci samo global developer ima nove notifikacije, je l'?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Zile995

OK, hvala za info, bitno da radi kako treba :)
 
Radi i pattern i fingerprint i face. Sve je u najboljem redu. Ja sam pre toga za svaki slučaj napravio backup sistema.

A ustvari ja sam na MIUI 9.0.3, znači može i na tu verziju. Nešto me mrzi da radim update i da rutujem ponovo... [emoji4]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kako se pravilno podesava data plan na telefonu? Danas bi trebalo da mi krene neo 2 pa sam hteo da stavim 3gb (do sad sam imao 600mb i to je radilo pristojno) i ceo dan mi pokazuje da sam prešao limit, a potrošnja je nešto smešno (par mb). Podeseno je da se resetuje 1 u mesecu (osim ako to ne znaci 1. u ponoc?)

Bitno mi je da se vidi kad spustim status bar koliko je potroseno, i da me obavesti kad dodjem do 80% mesecne potrosnje.
Xiaomi.eu je rom, ako je bitno
 
Zadovoljan sam sa globe rom, samo sam izgubio quick charge funkciju. Po svemu sudeći potreban je drugi kernel za to, ali nema neki koji radi na Miui

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Kako se pravilno podesava data plan na telefonu? Danas bi trebalo da mi krene neo 2 pa sam hteo da stavim 3gb (do sad sam imao 600mb i to je radilo pristojno) i ceo dan mi pokazuje da sam prešao limit, a potrošnja je nešto smešno (par mb). Podeseno je da se resetuje 1 u mesecu (osim ako to ne znaci 1. u ponoc?)

Bitno mi je da se vidi kad spustim status bar koliko je potroseno, i da me obavesti kad dodjem do 80% mesecne potrosnje.
Xiaomi.eu je rom, ako je bitno

Vidi da nije namešteno data usage warning za dnevnu potrošnju?
 
Desi mi se da see zeznem pa pustim neki video u pozadini pa svucem 100mega bezveze




Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Zadovoljan sam sa globe rom, samo sam izgubio quick charge funkciju. Po svemu sudeći potreban je drugi kernel za to, ali nema neki koji radi na Miui

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Moracu sebe da demantujem, radi quick charge

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
^Ako je kao kod xiaomi.eu, onda postoji ota update

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Moguce je updateovati preko OTA,, moglo je i ranije. Ono sto meni smeta jeste sto onda nema Pre root, nema jos neka podesavanja koja ja stavim kada sam kreiram rom

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Pa da.znaci ipak posle apdejta skines Rom kakav ti odgovara i flash.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Evo meni baš stigao OTA na Global Developer, skinuo i išao na update, međutim šalje me u TWRP kada se restartuje i ne znam kako da instaliram update odatle? Izgleda da mora flash ceo rom zbog root-a.
 
Zbog recovery-ja, root svakako nestaje kad flesujes ceo rom kroz trwp i vraca ti stock recovery

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
RWRP ima MIUI OTA support.
 
Jel zna neko kakva je to verzija 9.2.1.0?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Evo meni baš stigao OTA na Global Developer, skinuo i išao na update, međutim šalje me u TWRP kada se restartuje i ne znam kako da instaliram update odatle? Izgleda da mora flash ceo rom zbog root-a.
Apdejta treba da bude u .zip formatu..i trebalo bi samo da ga flesnes..ali nece

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jedino resenje je da se skine ceo rom, odradi dirty flesh preko postojeceg kroz twrp i flesuje lazyflasher.zip ili supersu ako hoces root... Ko ima red wolf, njemu radi ota update ali mora u u recovery-ju u special actions da stiklira support miui incremental ota i include system in ota survival

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Isprobano,ali neće da radi..probao pre mesec dana.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno